Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Dao bih ga za centra, ali ne vjerujem da ćeš da daješ Gobera. Ernangomez mi nije privlačan zbog Kantera.
    sigpic

    Comment


    • #77
      Konli
      Holidej
      Krauder
      Kuzma

      Comment


      • #78
        Kakve su ovo brojke u fantasyu,na matchupu 1-7-1, kako uopce funkcionira, nikad nisam igrao matchup nego klasicno, zbrajanje svih pa ko ima najvise na kraju god

        Comment


        • #79
          Imaš devet kategorija i cilj je u svakom H2H meču da imaš minimum 5 kategorija osvojene da bi na kraju nedelje bio boji od protivnika, to je onako ukratko..

          Comment


          • #80
            A jbt

            Comment


            • #81
              Zasto rangiranje ne ide na W/L nego po kategorijama? Menjajte to ako moze.
              sigpic

              Comment


              • #82
                Pa tako je bilo i prošle godine colke. Ne pamtim da je nekad bilo W/L kod nas, možda jednom, mada nisam siguran

                Svakako ne može da se menja to jednom kad počne, pre 4 godine su hteli da promene kad je neko greškom namestio sistem poena jednostavnim sabiranjim pozitivnih i oduzimanjem negativnih stavki u statistici (moj omiljeni sistem inače ). Neka proveri Lexa za svaki slučaj. Mada je po meni ovaj sistem bolji od čistog W/L.

                Comment


                • #83
                  Originally posted by p4p1 View Post
                  Pa tako je bilo i prošle godine colke. Ne pamtim da je nekad bilo W/L kod nas, možda jednom, mada nisam siguran

                  Svakako ne može da se menja to jednom kad počne, pre 4 godine su hteli da promene kad je neko greškom namestio sistem poena jednostavnim sabiranjim pozitivnih i oduzimanjem negativnih stavki u statistici (moj omiljeni sistem inače ). Neka proveri Lexa za svaki slučaj. Mada je po meni ovaj sistem bolji od čistog W/L.
                  I meni bi bio bolji da imam 8-1.

                  Salim se, okej se ovako, mada je meni u sustini svejedno.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • #84
                    100% je prosle godine bilo W/L. Mislim nemam nista protiv, ali nisam skontao celu pricu. Jbg, nisam draftovao u tom maniru. Ali ako vec ne moze da se menja, to je sto je.
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1560393

                      Piše H2H Each Category, kao što je i sad kod nas. Neko se od nas dvojice žešće tripuje, ali ne znam ko. Jedino ako je naknadno to promenjeno, onda se ja tripujem.

                      Comment


                      • #86
                        Moguce da sam ja istripovao onda. Mada se i meni sad cini da je ipak bilo tako. Ako jeste. Izvinjavam se.
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Ma ja mislim da je bio jednom i čist W/L, ali pre dve godine valjda. Ko će pohvatati više. Ma kakvo izvinjavanje, taman posla

                          Sve u svemu, sledeće godine treba anketu otvoriti što se toga tiče

                          Comment


                          • #88
                            Ili napraviti lepo 3 fantasy-a za svaki vid bodovanja.
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Ima li ko visak centara da obavimo neki trejd?

                              Comment


                              • #90
                                Sta nudis za Jokaru?

                                Comment

                                Working...
                                X