Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo otimajte ljudi!
    sigpic

    Comment


    • Ja sam zarko zeleo da pobedim Reisea, pa sam zato menjao, sad vise nema smisla I zar nije lepse videti da su ljudi aktivni, neki od prve nedelje nisu menjali tim, sledece sezone im zabraniti da igraju.

      Comment


      • Dobio sam te bez ikakvog napora.

        Ja kad sam ispao, nisam htio da mijenjam igrače, čisto da ostavim ljudima koji su u polufinale da imaju koga da mijenjaju. Mada realno, što imaš da se sklanjaš nekome, sad ću ja par izmjena da dotučem i papija do kraja.
        sigpic

        Comment


        • Šta se kosite, Dale i ja u luzerskom finalu, moramo bar nešto časti da odbranimo

          Comment


          • Originally posted by Reise View Post
            Mada realno, što imaš da se sklanjaš nekome, sad ću ja par izmjena da dotučem i papija do kraja.
            Ti zaboravljaš da je ovo NBA, a da vodiš tek početkom prve četvrtine. Ne'š se ti tako lako dokopati petog mesta

            Ma i meni je skroz okej da se svako bori za plasman. Eto sad ima još i moralna satisfakcija, nerviraš ove uspešnije

            Comment


            • Meni ne smeta, posto sem Tea, nemam igraca koga mogu da dropujem cesto. Samo skidajte Mrkeli igrace i top.
              sigpic

              Comment


              • Moći ćeš sad Davisa izbaciti

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  Ti zaboravljaš da je ovo NBA, a da vodiš tek početkom prve četvrtine. Ne'š se ti tako lako dokopati petog mesta

                  Ma i meni je skroz okej da se svako bori za plasman. Eto sad ima još i moralna satisfakcija, nerviraš ove uspešnije
                  Oćeš da kažeš da sam Lebron?
                  sigpic

                  Comment




                  • Još me i motivišeš.

                    Comment


                    • Ko dobije ode na Olimpijadu, pa ti viđi koliki je ulog to 5. mjesto.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ode mi Steph izgleda

                        Sere te kao trojke Lillarda

                        Comment


                        • Nema veze, imaš Bjelicu.
                          sigpic

                          Comment


                          • I to što kažeš. Sreća pa Tibodo gleda na rotaciju kao smrtnog neprijatelja u toku košarkaške utakmice

                            Ali što Stepha čuvaju pod staklenim zvonom čim je nešto oko članka, ako sedi i okrene nogu na stranu verovatno propusti sledeću utakmicu. Ali i očekivano je to, jbg. Jebe im se za regularnu i moj fantazi

                            Comment


                            • Alooeee

                              Je li ovo poluvrijeme?
                              sigpic

                              Comment


                              • Samo čekam da se javiš

                                Garbage time u 4/4 u najavi.

                                Comment

                                Working...
                                X