Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel samo meni Ivan šalje ove lude trejdove ili i ostalim? Neću brate više ništa da trejdujem jer nema nikakve poente, ispadam za tri dana kako god okreneš.

    Comment


    • Ako je to Diamantidis, salje. I to nudi igrace koji su out

      Comment


      • Hahaha, moje je da pošaljem, vi možete prihvatiti ili odbititi trade, ako je out sada ne znaci da ce biti za 2 tjedna. Nema ljutnje, šta je meni sve Dušan slao za Paula, moje je da uzmem ili odbijem
        Last edited by Mrkela; 25-01-18, 12:57.

        Comment


        • Ma normalno, zezam se ja. Ono nije bilo nerealno uopste, samo sto pise da je najmanje 2 nedelje jos out pa nisam hteo da rizikujem, Najbolje je sa nasim komesarom sklapati posao, sve prihvata haha

          Comment


          • Gdje nerealno, Barea za Riversa, sad je pitanje želiš li i možeš li čekati Riversa, profitirao bih ja sada, jer meni sada trebaju igrači a ti bi tek za 2 sedmice dobio igrača koji je bolji od Bareae, ti najbolje znaš isplati li ti se.

            Comment


            • Mrki je l bi dao Kantera umesto Galinarija u onoj ponudi?

              Comment


              • Jesil ti ovaj Naisuss

                Comment


                • Vazda bio

                  Comment


                  • Papi sta cemo sad

                    Comment


                    • Ništa brate, odustajem.

                      Ako nekog interesuje Ingram, saslušaću ponude

                      Comment


                      • E alal mi vera kako sam uspeo da izgubim. 4-4-1 rezultat, ispao zbog toga što sam slabiji bio u regularnoj. Barnes me ukopao na kraju, promašio 4 zadnja šuta zbog kojih sam izgubio FG% i nije ni jedan skok uzeo u drugom poluvremenu, a imao 5 u prvom. Završili obojica s 400 skokova

                        Jbg, mnogo povređenih igrača imao ove dve nedelje. Čestitke Masheu

                        Comment


                        • Ovde se moja tura verovatno zavrsava. Ali zadovoljan sam ucinkom ove godine. Nisam ja kriv jbg sto covek ima monstruoznu ekipu. Da mu Aleksa nije uvalio Hardena, jos bih i imao sansi.

                          Znaci zadnje 3 godine, 2 polufinala i finale. Not bad
                          sigpic

                          Comment


                          • Čestitke Mrkela. Ispalo je gusto na kraju, iako si mnogo bolji bio obije nedelje.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nije los ovaj Davis.
                              sigpic

                              Comment


                              • Viđi ti Svilajnčevića što radi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X