Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dajem Lena i Portisa za njega.
    sigpic

    Comment


    • Aleksa, Simmons za Joe Inglesa

      Comment


      • Originally posted by colke995 View Post
        Dajem Lena i Portisa za njega.
        Više mi odgovara jedan za jedan trejd nego da dobijem dva igrača, ali cijenim ponudu

        Comment


        • Originally posted by Bastia33 View Post
          Više mi odgovara jedan za jedan trejd nego da dobijem dva igrača, ali cijenim ponudu
          E ja jutros hteo da prihvatim ono za Valanciunasa, vracaj ponudu

          Comment


          • Originally posted by Bastia33 View Post
            Više mi odgovara jedan za jedan trejd nego da dobijem dva igrača, ali cijenim ponudu
            Lopez?

            Comment


            • Originally posted by Mrkela View Post
              Lopez?
              E da izvini na to sam skroz zaboravio odgovoriti, on mi je malo nizak čak i za rutavog Goberta, da ima par minuta više na terenu razmislio bih.

              Comment


              • Originally posted by Mrkela View Post
                Aleksa, Simmons za Joe Inglesa
                Moze, u petak vece kàda udjem prihvacam ponudu

                Comment


                • Još mi nije jasno zašto niste lupali veto na onaj trejd Harden-Lenard, al ko ga jebe sad.
                  sigpic

                  Comment


                  • Meni nije jasno kako je Aleksa pristao na to. Sad ima Lenarda koji igra svaku cetvrtu utakmicu.

                    Comment


                    • pa ja sam odma ovdje komentirao al necu da budem supak, a i papi je cini mi se hladno reko da je ok trade jer je harden kao out dugo

                      Comment


                      • Harden je u tom trenutku slovio za 3 nedelje out a nije bilo ni priče da će Kawhi da dalje odsustvuje već mu se minutaža samo povećavala, bilo je ono malo škakljivo kao što je i uvijek sa tim iz prve runde ali meni je bilo ok, u granicama s obzirom da je prelaz iz regularne sezone u PO.

                        Nego mene Rubio i Lance zakopaše ovu sedmicu jbg, ništa od PO ove godine, povrede i glupo planiranje na draftu me ubilo. A izgleda i Gobert će da me zajebe na kraju

                        Comment


                        • Originally posted by Mrkela View Post
                          a i papi je cini mi se hladno reko da je ok trade jer je harden kao out dugo
                          Pa iz one perspektive je delovalo fer, ali rekoh ako se isplati da će nezaustavljiv biti. Mislim da niko nije kontao da će ovako rano da se vrati Harden ipak

                          Inače ne znam ko je taj lik?

                          Comment


                          • ma mislim da je nebitno kad ce se Harden vratit, taman i da se do all stara vrati, on ce ga imati u po, a ove sezone Leonard nece dostici Hardenove brojke, taman i da je igrao svaku od kad se vratio

                            Comment


                            • Pa išla je priča da je mogao čak i do 6 nedelja pauzirati, što bi značilo da se vraća negde za polufinale POa, a moglo je to i dodatno da se iskomplikuje.. ali nije nažalost

                              Comment


                              • brutala ce biti zadnja nedjelja, pogotovo na istoku realno i Dale ima sanse, 5 ekipa za 3 mjesta

                                Comment

                                Working...
                                X