Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NHL 2017-18

    Red je da se otvori nova tema... Ne vjerujem da ce biti aktivna, ali neka je... valjace nam


    Navijacki, od ove sezone ne ocekujem nista. Najbolje bi bilo da Red Wings-i zavrse na dnu lige ne bi li im se posrecilo na lutriji. Dakle, navija se za sto gori skor i da bude nekog napretka kod pojedinih mladih igraca.. i da se rijese matorih i beskorisnih invalida koji primaju pare ni za sta. Moram otici u Detroit jednom u toku zime da gledam utakmicu u onoj nevjerovatnoj novoj areni. Svaka im cast kako su je napravili.

    Nadam se sto boljoj sezoni Wild-a. Mislim da je ovaj tim koji sad imaju dovoljno dobar za deep run.


    Realno, Lighting i Ducks mi djeluju kao najbolji timovi(ako TBL ispune svoj potencijal i ostanu zdravi naravno). Vidjecemo... nikad se ne zna u ovakvoj ligi.

    Flyers, Devils i Sabres su timovi koji valja pogledati kad se ima vremena. Flyers-i ce biti dobar tim mozda vec sledece sezone. Devils-i nece tako skoro ali valja gledati tu omladinu na pocetku svojih karijera. Oilers-e treba gledati kad god igraju... Maple Leafs-e isto. Oilers i Maple Leafs su legit cup contenders ako mene pitate.


    Golden Knights su bgm dobro krenuli. Bice oni bolji od pojedinih starih timova lagano.


    Uzbudljiva sezona pred nama kako god okrenes Dosta... bas dosta mladih talenata je spremno da pocijepa ligu i promijeni poredak, novi tim, odavno nije bilo ovoliko jakih, ujednacenih timova... e da, vratio se Jagr



  • #2
    E ziv bio i doneo Pingvinima trecu u nizu Let's Go Pens

    A inace ti tvoji su me naterali dodatno pojacam navijanje za Pingvine kad su ih izbacili 2008 cini mi se, kad su skinuli klince Krozbija i Malkina,al vec sledece sezone je bila fina osveta

    A sto se tice prognoza mislim da je NHL najnezahvalniji od svih USA sportova narocito kad krene PO

    Sta znam za mene Pingvini uvek prvi ,ali ocekujem dosta od Cikaga brutalni su,Toronto odlicni primaju dosta al uvek mogu da daju vise,LA mi se svidja isto,a Oveckina i Kuznjecova nikad ne otpisujem

    Sto sam pogledao fino je St.Luis krenuo kao i Devilsi

    Toliko za pocetak od mene laika,ne mogu da budem majstor u svemu dosta je fudbal

    A da Jagr u Calgariju ha
    Last edited by 61563; 11-10-17, 04:57.

    Comment


    • #3
      Nemoj Fiksni, dosta su im dva Bolje je za ligu da ih neko skine sa trona(ne Hawks-i... smucili su se vise i Bogu i narodu).

      Casti mi, Wings-i ne djeluju lose u trecoj... Mozda i izbore OT veceras.

      A gledaj sta radi Neal. Vec dva gola u prvoj. MVP

      Comment


      • #4
        Originally posted by Powerslave View Post
        Nemoj Fiksni, dosta su im dva Bolje je za ligu da ih neko skine sa trona(ne Hawks-i... smucili su se vise i Bogu i narodu).

        Casti mi, Wings-i ne djeluju lose u trecoj... Mozda i izbore OT veceras.

        A gledaj sta radi Neal. Vec dva gola u prvoj. MVP
        Ja ispratio Otavu koju ne mogu da ih smislim od proslog PO,igrali su hokejaski katanaco,kad im dadose Pingvini onaj gol u produzecima ,bio sam srecan ko Zvezda da ga dala u nekih 7 ujutru ha,i sinoc dobise na OT

        Neka gde su dve tu su i tri ...i Detroit je smarao tako pre 20 godina,ali bas mi se svidja kako igra Cikago

        Veceras derbi Oveckin-Malkin,nadam se da ce se kompleks nastaviti

        Comment


        • #5
          Ajmo Capitalsi, ajmo Backstrom i T.J. Oshie!

          Ako ne bude vatrometa u prvoj, prebacujem na Maple Leafs.

          Comment


          • #6
            Licno mislim da ja WAS favorit i da ce dobiti,al srce uz PITZ,jos sledeca u Tampi cini mi se tezak raspored...da Toronto ocekujem odlicnu utakmicu steta za isti termin

            Gleado bih i LA-Kalgari al kasno ovde 4.30

            Comment


            • #7
              I PIT i WSH su slabiji ove sezone. S tim sto mislim da ce PIT opet gurati do kraja i da ce uzeti nekoga da potkrpi tu poziciju treceg centra jer i dalje imaju 3m lufta. Nije da im je presa da nekoga dovedu jer mogu i sa ovim opcijama da guraju...

              Sa druge strane, WSH je bas tanak pozadi. Ne valja ih otpisivati, ali reklo bi se da je njihov voz prosao.


              Koje je sranje ovo novo slashing pravilo... J*bao im pas majku. Pa koji kreteni su dozvolili da se ovo sranje ozvanici Nema sanse da ovo opstane. Bas me interesuje kakva je statistika ove prve nedelje... posle cu bas da nadjem, necu sad da se nerviram

              Comment


              • #8
                Lijepo bogami... I Letang i Hornqvist po gol iz PP u povratku na led.

                Hornqvist jedan bas zahvalan igrac. Steta sto igra za PIT

                Comment


                • #9
                  Klasa je klasa,Svedska krv uvek dobro dodje u Hokeju

                  Let's Go Pens

                  Sad mozes da prebacis na Toronto

                  Mene iskreno najvise plase ovi iz Cikaga,a recimo ne znam sta da ocekujem od Rengera

                  Comment


                  • #10
                    hhaha Devilsi ga dali iz Short Henda sa dve igraca manje

                    Kud prozvah Svedjane
                    Last edited by 61563; 12-10-17, 03:24.

                    Comment


                    • #11
                      NYR su dosta promijenili u toku ljeta. Raanta i Stepan u Arizoni a Lindberg-a im uzeo Vegas. Dosao Shattenkirk sto je boost za odbranu, doveli su i veterana Desharnais-a.. s obzirom kakve su im opcije na centru meni taj potez nikako nije jasan jer je tu trebalo bolje, ali valjda oni znaju sta rade. Zibanejad i Hayes su sad ocigledno prvi i drugi centar... ako se sjebe neki od njih dvojice na duze vrijeme ima da boli glava nekoga iz uprave A sta imaju od opcija za cetvrtog centra?? Letteieri-a i Nieves-a... daleko bilo Mozda i dobije mjesto neko od klinaca.. Chytil ili Andersson, mada cisto sumnjam.. previse su mladi za takvu ulogu. Svi znamo da je dubina na centru jedan od presudnih faktora za osvajanje kupa tako da...

                      Klein otisao u Evropu, Girardi je otkupljen i eno ga u Tampi...Marc Staal je i dalje tu ali bolje da nije jer on je jedini preostali tu pozadi koji bode oci. Dako i njega maknu do godine. McDonagh, Skjel, DeAngelo, Shattenkirk i Nick Holden vjerovatno. To je bolja odbrana u odnosu na proslu sezonu.

                      Zuccarello, Miller i Kreider ce nositi napad sad kad nema Stepan-a. Tu su i mladi Buchnevich i Vesey... Rick Nash naravno(vidjecemo koliko on moze da doprinese).

                      I opet ce najvise da zavise od Lundqvist-a. Prosle sezone je imao uzasnu odbranu ispred sebe i losu formu veci dio sezone... statisticki najgora sezona karijere. Bio je fenomenalan u PO i na 2017 WC tako da znamo da King nije "propao" kako su odma skocili bili dusmani da ga otpisu i bace na otpad. Novi bekap mu je Pavelec tako da ako Henrik ne bude na nivou, NYR ovu sezonu mogu baciti. Na njemu je da ih odvede u PO kako zna i umije.
                      Last edited by powerslave; 12-10-17, 04:04.

                      Comment


                      • #12
                        Opet Svedska kombinacija Backstrom-Djoos

                        Opet je Trotz ubacio Ovi-a u istu liniju sa Backstrom-om.. kad muka natjera Dobro su ih sad priitisli Capsi. Neka prica ko sta oce, Backstrom najbolji igrac Capsa.

                        Dobar debi za Djoos-a.

                        Comment


                        • #13
                          Stisli Capsi na kraju al ne ide ...idemo dalje

                          Steta sto vise ljudi ne prate hokej ovde, mogli sto nauciti,lepa analiza NYR

                          Ne zna dal da gledam LA,bem ti termin od 4.30

                          Comment


                          • #14
                            Gledaj Marchand-a kako ga zavuce... Rijetko odvratna njuska. Koliko sam se samo nervirao kad je on imao 25-25 sezone... ali sam se tjesio da mu je to plafon. Plot twist... 61 prije dvije godine pa 85 prosle sezone. Crkao majci...

                            Comment


                            • #15
                              A sto voli ovaj u Pepsi Center-u da pusti Du Hast Kakva atmosfera na kraju sve im jbm! Fenomenalna publika i COL daje dva EN gola u 20 sekundi... Svaka cast za Avalanche veceras. Odlicna utakmica i odlicna atmosfera. Pocistise Bruins-e a trebali bi da budu najgori(jedan od) tim lige

                              EDIT: Dobra poslednja trecina u LA-u. Mislim da malo koga mrze kao Tkachuk-a veceras Kako se radovao nakon drugog gola, ocekivao sam da mu momentalno neko uleti Ne vjerujem da mu je iko oprostio ono od prosle sezone... a on im uvali dva komada veceras Razvukli su vrijeme na kraju maksimalno koliko je bilo guzve, guranja i udaranja.
                              Last edited by powerslave; 12-10-17, 07:28.

                              Comment

                              Working...
                              X