Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au, kako nas ovaj WAS stalno gazi...they got our number sto bi rekli ameri...11 puta zaredom nas tuku

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

    Comment


    • Kakav niz pred Božićnu pauzu....sve se složilo, odbrana solidna, Rask napokon na visini...a prva linija teroriše redom ekipe.

      Comment


      • Ok, imamo finale Can vs Swe.

        Comment


        • Nema Fiksnog pa se ovde NHL vise ni ne prati, mora da je on odustao kad je video kako igraju njegovi

          Comment


          • Hahahahaha pa usao covjek u sezonu sa visokim ocekivanjima

            Comment


            • Sampioni su na tankom ledu...[emoji3] Ali ovi moji zato gaze, bukvalno sve funkcionise, Bergie 4 kom...veceras sa sampionima

              Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

              Comment


              • Da mi je neko pricao da ne Vegas biti prvi na Zapadu na polovini sezone, mislio bi da taj u zivotu nije NHL gledao

                Interesantna sezona, nema sta. Cetiri igraca su i dalje "on pace" da probiju 100 poena(Kucherov, Giroux, MacKinnon i Voracek). MacKinnon napokon igra onako kako se od njega ocekuje tj i iznad ocekivanja... bas sam pisao na jednom drugom forumu kako nista napredovao nije od kako je debitovao i kako se gubi po dva mjeseca. Evo me demantuje.

                Najveca iznenadjenja, za mene, su Bailey, Boeser i Rantanen. Momci razbijaju.

                Comment


                • Zanimljivo je da su skoro sve proslogodisnje PO ekipe sa zapada sada ispod crte. A za Vegas nema drugog objasnjenja nego da ih pustaju da bi privukli gledaoce tamo

                  Comment


                  • Ko bi bio MVP sad na sredini sezone? Kopitar, Kucherov, MacKinnon, Tavares, Giroux, Stamkos... MacKinnon bas razbija jos od kraja Oktobra i jedini je razlog sto su Avsi raspali i dalje u prici za wc mjesto. Na kraju mu sve dzaba kad izduvaju za PO.

                    Kopitar je bas bezobrazno dobar ove sezone


                    Edit: Sad vidjeh da je ovo bio moj post br 5000
                    Last edited by powerslave; 12-01-18, 04:28.

                    Comment


                    • SidTheKid i niko drugi

                      Comment


                      • Odlican je Sid ove sezone

                        Comment




                        • Ouch...

                          Comment


                          • 11-0-4 and counting...

                            Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by petar84 View Post
                              11-0-4 and counting...

                              Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
                              Lepo ste prosli protiv ekipe na tankom ledu u poslednjem duelu

                              Comment


                              • Boston i Kolorado bas sabijaju trenutno. Cini mi se da Mac ima oko 17-18 poena u poslednjih 8 utakmica... nevjerovatno.

                                Comment

                                Working...
                                X