Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opet radim vikendom pa cu k*rac vise ispratiti nesto petkom i subotom :/

    Comment


    • Sinoc nista zanimljivo...prekinut jedan lep niz najbolje ekipe u januaru mesecu 10 pobeda ,najvise u celom NHL,mada smo se prvu trecinu drzali,mala licno sam ocekivao poraz,posle 7 komada noc pre, musterijama

      Petre to je bila proba ,PO mec pre PO,licno mislim da izbacujete Toronto kad dodje do tog duela
      Last edited by 61563; 04-02-18, 07:44.

      Comment


      • Meni je sinoc bilo zanimljivo, ubo sam prvi NHL tiket ove sezone, evo jos ne mogu doci sebi

        Comment


        • Originally posted by trigger View Post
          Meni je sinoc bilo zanimljivo, ubo sam prvi NHL tiket ove sezone, evo jos ne mogu doci sebi
          Ma ja se malo zezam da je bilo dosadno zbog Pitsburga,inace bilo je ekstra,meceva,a i za pogoditi fino

          Priznajem igrao na Devilse posle prve trecine

          Comment


          • Koji smo mi krs od ekipe...

            Comment


            • Mi se malo doziramo, takav utisak imam, sutra imamo NYR...

              Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

              Comment


              • Posle jednog poraza ,povratak na pravi put,mada mora odbrana da se pritegne,mnogo se prima,golovi su tu, polako taman do PO ima vremena.

                Samo trpajte sve to iz Metropolitana @Petre,sem naravno ...

                A vidi ove musterije kad ga dadose...
                Last edited by 61563; 07-02-18, 02:44.

                Comment


                • E ovog Pitsburga sta radi jos ce i prvi da budu, a bas sam se nadao da ce nekako da izvise za PO, al djavola, bar necemo gledati Cikago i Montreal u PO najverovatnije, i to je nesto

                  Ove sezone nesto navijam za NYI na istoku, imaju odlican napad cini mi se, Barzal ce biti vrhunski igrac, al im je zato odbrana ocaj, tako da ce i ove sezone izvisiti za mesto.

                  Comment


                  • Vec mi se pomalo i ne svidja ovolika dominacija, treba nesto sacuvati za april i maj..doduse, nisu to neke top ekipe, ali su ozbiljne, STL, TOR...idemo dalje

                    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                    Comment


                    • Ode Mrazek u Filadelfiju

                      Comment


                      • Rece neko za onaj gol Kucherova: "More disrespectful than a hundred your momma jokes " Stvarno bezobrazan potez... da ti prosto bude zao Holtby-a

                        Comment


                        • Auuu, ja tek videh, pa ispisao se po njemu, mada se i Point kod drugog gola poigrao malo...

                          Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                          Comment


                          • Ako prodje ovaj trejd za Brassard-a, onda Pens-i imaju treceg centra koji bi u dosta timova bio drugi centar. Odlicno pojacanje(ako se desi) i sad se cekaju konkurenti da odgovore.. prije svih Tampa kojoj bi valjao jedan defanzivac.

                            Comment


                            • Kako su nas pokrali sinoc, strasno...svi vide interference, strucni konsultant na CBC-ju kaze da je inteference, samo majstori koji,gle cuda, sede u officu u Torontu kazu da je gol... Inace, strasna utakmica, ako se desi ova serija u prvoj rundi, ili drugoj, to ide u min 6 utakmica.

                              Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                              Comment


                              • Ma idemoooo...Rick Nash [emoji16][emoji16]jos pre neki dan daje izjavu kako nema problem da ode negde, zna da se Rangersi reorganizuju.

                                Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X