Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tu ste 6 po procentu sanse da dobijete prvog pika,al Bafalo se vrv,a ovo veceras boks mec,lakse nabrojati ko se nije tukao
    Bas pakao na zapadu...Ajkule veliku pobedu napravile,sebe digli,a bas gurnuli Flejmse

    Comment


    • Kejn sinoc 4 gola, prvi het trik u karijeri, samo nek nastavi tako. A ovi sto navijaju za poraze svog tima treba sramota da ih bude

      Comment


      • Nuzno zlo kad je tim u ovakvoj situaciji

        A i jes me sramota, nema tu izgovora.

        Comment


        • A je li, Fiksaro kakava ti je to pcelica na avataru? Ahahahahaha

          Comment


          • Originally posted by Powerslave View Post
            A je li, Fiksaro kakava ti je to pcelica na avataru? Ahahahahaha
            Izgubio opkladu,Celzi -Barsa ko ide dalje,ja srcem na CFC,i jbg sad ce da stoji,do 15 maja

            Comment


            • Opaaaa...i treci komad Tampi [emoji3] nisam verovao da da mozemo sa svim povredama

              Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by petar84 View Post
                Opaaaa...i treci komad Tampi [emoji3] nisam verovao da da mozemo sa svim povredama

                Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
                Povrede ili ne,al ovi sto igraju,tranutno gaze,Boston za sad igra najbolji hokej u NHL,sinoc pogredah mec,bas zato sto je sa Tampom borba za prvo mesto,(inace u poslenjde vreme sem Pensa vise gledam zapad....jer se jbn jos nista ne zna)...ali vi ste im obajsnili neke stvari od odbrane do surove egzekucije sinoc,sad oni su svakako u padu forme,ali igra Boston odlicno PO ce biti lud,i na istoku, a tek na zapadu

                Comment


                • Nakon 10 vezanih poraza, trenutno su nam sanse za prvog pika 9.5%

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Nakon 10 vezanih poraza, trenutno su nam sanse za prvog pika 9.5%
                    Bafalu 18.5 cini mi se,al se zakuvalo na zapadu Patke vezale 3 pobede,niko se ne predaje,bas zestoko a tek sledi PO,sinoc pogledah opet Tampu bas su pali,malo je falilo da i trecu kuci kiksnu izvuce ih Nikita,on jos uvek zabija

                    Da jos dodam bas je dobro izgledao Anahaim sinoc ,drzali kontrolu ceo mec,i onda dobili igraca manje zbog ,TOO Many Man..i Palmieri ga zavuce cini mi se,posle toga Devilsi nisu sutnuli 8+ minuta na gol Patkica,surova kontrola...i da, oni Jets su brutalni kod kuce ,gledam ih ono samo leti sevaju sutevi,bas ce ih tesko kuci neko brejknuti...al videcemo PO je uvek specijalan

                    Kako sad stoje stvari sto se tice velikog finala sa istoka mogu da vidim samo 3 ekipe Pense,BOS,TBL..ostali jok,za men bi bilo veliko iznenadjenje,a na zapadu ko god da prodje,jedino otpisujem Vegas i mislim da Minesota nema sanse za veliko F,nista drugo me ne bi iznenadilo

                    A naravno ,Let's Go Pens po trecu u nizu...lagano se spremamo
                    Last edited by 61563; 19-03-18, 15:30.

                    Comment


                    • Malkin igra hokej karijere zadnja 2ipo mjeseca. A oni levati ga nisu uvrstili u naboljih 100

                      Comment


                      • Kod nas veceras debituje Ryan Donato, bice u trecoj liniji sa Giontom jer su igrali na olimpijadi...e da, ja povlacim svaku rec izrecenu protiv Gionte, covek odradjuje posao za sve pare

                        Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                        Comment


                        • Dooonaaaatoooo [emoji16]

                          Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                          Comment


                          • McAvoy,DeBrusk, Bjork, Heinen, Grzelcyk, Kuraly, Cehlarik i evo sad Donato. Osmi ruki koji se upisao u dresu Bruins-a ove sezone. Jbm ti zivot, ima Boston da gazi godinama ako pola od njih ispuni svoj potencijal

                            Ja sam danas nesto razmisljao. Da uzmes na random sest #6-#7 igraca iz odbrane iz random timova i da ih uparis dobio bi bolju odbranu nego ovo sto Detroit ima ove godine.

                            Comment


                            • Originally posted by Powerslave View Post
                              McAvoy,DeBrusk, Bjork, Heinen, Grzelcyk, Kuraly, Cehlarik i evo sad Donato. Osmi ruki koji se upisao u dresu Bruins-a ove sezone. Jbm ti zivot, ima Boston da gazi godinama ako pola od njih ispuni svoj potencijal

                              Ja sam danas nesto razmisljao. Da uzmes na random sest #6-#7 igraca iz odbrane iz random timova i da ih uparis dobio bi bolju odbranu nego ovo sto Detroit ima ove godine.
                              Zaboravio si najboljeg od njih, Jake DeBrusk je zivotinja koja ne staje

                              Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                              Comment


                              • Nisam, eto ga naveden odma posle McAvoy-a. Odlican je, nema price.

                                Comment

                                Working...
                                X