Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    SO u New Jersey-u


    EDIT: Bravo, odlicna utakmica i odlicna comeback pobjeda za NJD.
    Last edited by powerslave; 18-10-17, 03:26.

    Comment


    • #62
      Sad pogledah utakmicu Devils-Lighting, bas odlicna. A Rangersi specijalci kako izgubise...

      Comment


      • #63
        Devilsi i Edmonton igraju suprotno od svih ocekivanja, svako na svoj nacin Inace sam i ja koji se ne razumem bas preterano mislio da ce Edmonton ove sezone da kida, koji li im je djavo.

        Comment


        • #64
          Devilsi su odlicni ove godine koliko sam ih gledao a jesam,a sinoc ekstra utakmica protiv Tampe,koja je za mene jedna od ekipa koja je najvise pokazala do sad i pobedise nekako.Edmonton vidim da su ih ubrajali u dobre timove ,rezultati losi ali nisam ih gledao ove godine,nesto me ne vuce da palim njihov stream

          Bice zanimljivo nocas dal ce Toronto da po ocekivanju da dobije Detroit,ili...mada meni ce biti najzanimljivije u St.Luisu-Cikago

          Comment


          • #65
            Toronto samo moze da dobije po pikici nocas

            Comment


            • #66
              Licno ocekujem nekih 6-2 ,6-3 za Toronto,sinoc zakazali sa golovima prvi pu,t vcr ce biti opustenije a kec je realan

              Comment


              • #67
                Simpaticna je to ekipa. Zbog Shanahan-a i Babcock-a bi volio da uzmu kup u nekoj od narednih sezona. Fantastican posao su odradili zadnjih par godina.

                Pa i da izgubimo od njih, nikakva sramota

                Comment


                • #68
                  Originally posted by Powerslave View Post
                  Simpaticna je to ekipa. Zbog Shanahan-a i Babcock-a bi volio da uzmu kup u nekoj od narednih sezona. Fantastican posao su odradili zadnjih par godina.

                  Pa i da izgubimo od njih, nikakva sramota
                  Tacno sam znao da ces da spomenes Babkoka...meni se svidjaju jer su mi lepi za gledanje,al mnogo primaju golova,tesko ce tako do titule bar ove godine

                  Sta znam malo je proslo,do sad najbolji utisak i mozda konkurent Pitzburgu za titulu Tampa,ali opet ponavljam Chikago i svidja mi se LA imaju nesto sampionski karakter u sebi ne znam zasto mi tako deluje ,laicki pricam

                  I ja mislim da je Wasingotonu voz poslednji prosao prosle godine,svidjaju mi se Devilsi i Fila

                  Mada ovaj NHL je jedan sport do PO i osnovni cilj samo da udjemo,a onda i osmi moze da zvekne prvog i opet se ponovi neki Nesvil.
                  Al na kraju ipak sampioni postave stvari na svoje mesto da se ne desi neka glupost u finalu

                  Comment


                  • #69
                    Ssta radi Kadri sam

                    Comment


                    • #70
                      Ostavise Kadri-a samog, cijela desna strana je bila prazna jbt... a cetvorica kod klupe. Zajebali smjenu potpuno

                      A gledaj ovo... prva dva suta, dva gola

                      Comment


                      • #71
                        Matori je klasa...i dalje je najbolji u ekipi

                        Precenio sam ja Detroit ode preko 6 komada
                        Last edited by 61563; 19-10-17, 01:19.

                        Comment


                        • #72
                          Tako sudije, budite makar jednom posteni

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by 61563 View Post
                            Licno ocekujem nekih 6-2 ,6-3 za Toronto,sinoc zakazali sa golovima prvi pu,t vcr ce biti opustenije a kec je realan
                            Hvala

                            FT 6-3

                            Comment


                            • #74
                              Sta radi Allen sve mu jbm Uvijek je lijepo vidjeti kad neko ovako gazi CHI.


                              EDIT: Sudija, sudija...
                              Last edited by powerslave; 19-10-17, 03:37.

                              Comment


                              • #75
                                Dobar gol Cammalleri-a...

                                EDIT: Fino igraju Kings-i za sad. I evo dok pisem ovo het-trik Kempe-a! Ja se nadam da ce zadrzati igru na ovom nivou veci dio sezone.. bas im je dobro pala promjena trenera. Neki igraci kao da su napokon pusteni sa lanca i komplet ekipa igra ofanzivnije nego sto smo navikli, a solid a odbrana je i dalje tu. Lijepo je imati i zdravog Quick-a na golu svakako
                                Last edited by powerslave; 19-10-17, 06:23.

                                Comment

                                Working...
                                X