Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Malo pokrali Pit, gol kao kuca

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

    Comment


    • I meni se ucinilo,i mislim da je presla,al jbg kad su na ledu doneli odluka da nije ,a posle vrv nisu imali 100% dokaza,da je presao mada mislim da jeste,al nebitno nisam vcr ni ocekivao nista ,kad sam video da nema Malkina,pa jos kad je Dumelin zavrsio,ono...dobro ja da smo prvu okrenuli i sad,da drzimo svoj led,mada kako su smesni ,ovi iz WAS da je priznat ,svasta bi bilo sa sve Kunaklom i Oleksiakom....vi dobijate TBL,mislim da su bas bas omasili sa tempiranjem forme...sinoc bilo najbolje QF do sad VGK vs SJ,bez Kane ih okrenuli i bas bih voleo, a i mislim da ce proci Ajkule...a vcr ,pojma nemam sta da ce biti,al prolaze ovo Jetsi
      Last edited by 61563; 30-04-18, 00:04.

      Comment


      • Bolji SJ,al Fluri podivljao,jos falilo samo da prime gol iz onog glupog PP

        Comment


        • Kakva tekma..i opet su se vratili posle dva minusa ...da oce opet da ih zveknu u OT ,e koliko volim SJ i WIN na zapadu toliko ne volim VGK i Predatore

          Mnogo bolje i zanimljivije tekme na zapadu u QF,serijama

          Comment


          • Shark attack veceras

            Comment


            • Posle one sugave trece ovo je moralo da se dobije i dobilo se,sad da se lagano uzme game 5,i da se mirno bez tenzije ova serija zatvara

              Oveckin veceras bio u hali ?...Gencel igra PO odlicno...bice 5 presudna po meni ako Capsi izgube mislim da je to to,u suprotno bice opet 7

              I jos da oce neko da izmlati onog Vilsona uf
              Last edited by 61563; 04-05-18, 02:52.

              Comment


              • Veceras Do or die! Samo napadacki pa sta bude

                Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                Comment


                • E bgm kad nisu ovaj PP mogli iskoristiti, mrka kapa sad.

                  Comment


                  • Vegas ide dalje...

                    Comment


                    • Cela serija sa Tampom je bila prilično dosadna, tako lako su nas pregazili da je to strašno, kao što smo mi njih prelako dobili u prvoj, tako su oni nas celu seriju bukvalno prošli...Anderson smo rešetali, čovek je branio nemoguće, a Vasilevski nije imao tri čestite odbrane, sve je išlo u njega, sve je čitao, tako prozirni šutevi...generalno, ostali smo bez gasa, i sve što smo učinili je uradila prva linija na suvi kvalitet, ovi ostali nisu mrdnuli... nismo čistili našu zonu, ostavljali smo im pak na našoj zoni, na sredini su nas zgazili, tako da nismo mogli ništa.

                      Pojedinično, niko se nije istakao svako je u ponekoj utakmici bio ok, a već sledeu katastrofa...Sve u svemu, dobra sezona za Bruinse, nema se tu šta puno zameriti.

                      Kad smo potpisali Nasha, ja sam bio oduševljen, ali je bilo gomila komentara kako je on igrač za regularni deo sezone, da u PO nikad ništa nije uradio, i tako je i bilo, bio je ispod proseka u obe serije. Ostala pojačanja su bila backup varijanta, mislim da smo trebali više Holdena da uključimo, ali šta je tu je. Gionta i Wingels popunili kad je trebalo. Donato, mlad i perspektivan.

                      Sledeća sezona: Chara je produžio još jednu godinu, i svaka njemu čast, ali....mislim da treba da se povuče, njegov PK je najjači u ekipi, ali sve ostalo je jako tanko... Treba ozbiljno razmotriti Raska, posle prve runde je bio najgori golman od ekipe koje su prošle prvu rundu, nije on bio loš, ali nije ni podigao ekipu..npr, Anderson je doveo Tor do sedme utakmice, niko drugi... treba nam brzine u odbrani, jedan igrač, ali da kida...sve ostalo je ok, mladi igrači, imamo perspektivu.

                      Comment


                      • Originally posted by petar84 View Post
                        Cela serija sa Tampom je bila prilično dosadna, tako lako su nas pregazili da je to strašno, kao što smo mi njih prelako dobili u prvoj, tako su oni nas celu seriju bukvalno prošli...Anderson smo rešetali, čovek je branio nemoguće, a Vasilevski nije imao tri čestite odbrane, sve je išlo u njega, sve je čitao, tako prozirni šutevi...generalno, ostali smo bez gasa, i sve što smo učinili je uradila prva linija na suvi kvalitet, ovi ostali nisu mrdnuli... nismo čistili našu zonu, ostavljali smo im pak na našoj zoni, na sredini su nas zgazili, tako da nismo mogli ništa.

                        Pojedinično, niko se nije istakao svako je u ponekoj utakmici bio ok, a već sledeu katastrofa...Sve u svemu, dobra sezona za Bruinse, nema se tu šta puno zameriti.

                        Kad smo potpisali Nasha, ja sam bio oduševljen, ali je bilo gomila komentara kako je on igrač za regularni deo sezone, da u PO nikad ništa nije uradio, i tako je i bilo, bio je ispod proseka u obe serije. Ostala pojačanja su bila backup varijanta, mislim da smo trebali više Holdena da uključimo, ali šta je tu je. Gionta i Wingels popunili kad je trebalo. Donato, mlad i perspektivan.

                        Sledeća sezona: Chara je produžio još jednu godinu, i svaka njemu čast, ali....mislim da treba da se povuče, njegov PK je najjači u ekipi, ali sve ostalo je jako tanko... Treba ozbiljno razmotriti Raska, posle prve runde je bio najgori golman od ekipe koje su prošle prvu rundu, nije on bio loš, ali nije ni podigao ekipu..npr, Anderson je doveo Tor do sedme utakmice, niko drugi... treba nam brzine u odbrani, jedan igrač, ali da kida...sve ostalo je ok, mladi igrači, imamo perspektivu.
                        Pa sve si lepo rekoa,bukvalno ste se ugasili posle prve tekme u Tampi,ja sam bio ubedjen da dobijate...i onda tras ,pogotovo 3 i 4 u Bostonu mlako,tanko bukvalno ste pocinjali saminus 2 gola,i setnjom kroz odbranu ili neki bzvz sutevi,Bergeron mogu da kazem da je odigrao ok celu seriju...ostali ko da su se zadovolji postignutim....a mi vcr..da se dobije pa onda opet GAME7 sa WAS

                        Comment


                        • Ima li straha pred vecerasnju utakmicu? Moram priznati da u momentima kad se lomi utakmica, WSH igra bolje nego sto sam ocekivao... naravno, pomaze i cinjenica da se odbrana PIT-a gubi najstrasnije

                          Bice tu Game 7, nema sanse da PIT izgubi veceras.

                          Comment


                          • Originally posted by Powerslave View Post
                            Ima li straha pred vecerasnju utakmicu? Moram priznati da u momentima kad se lomi utakmica, WSH igra bolje nego sto sam ocekivao... naravno, pomaze i cinjenica da se odbrana PIT-a gubi najstrasnije

                            Bice tu Game 7, nema sanse da PIT izgubi veceras.
                            Iskreno vcr ne mislim da ce se dobiti,ali game7 sa ko god i sa kim god ima sanse,mnogo me je iznervirala 3 tekma,mada i ova game5 obe gubimo posle preokret u trecoj golom pred kraj,jesu oni opasni napred pogotovo kad krenu udju dobro u prvu, ...odbrana jeste kanal cele sezone,mada su ok zadrzali Oveckina..ove poslednje 2,al jbt...Kuznjecov ga dade u prvom minutu trece,bas bzvz,al videcemo svakako vcr ocekujem pobedu...a onda sta bude

                            Isto ocekujem prolaz Jetsa vcr kao i u veliko finale,iako ne prodje PIT voleo bih da oni uzmu

                            Po nekoj verovatnoci morali bi nekad da nas izbace,al opet ako dodje do Game7..tad ce imati bas pritisak ono jedva cekam taj mec,da vidim samo da se ovo odradi vcr
                            Last edited by 61563; 07-05-18, 23:30.

                            Comment


                            • I evo gola iz nicega. Tacno ono sto im je trebalo jer su bas nikakvi bili zadnjih 10 minuta. Dako ih ovo sad probudi.

                              Comment


                              • Au jbt...realno su bolji...mogli su posle 0-1 da odu i na 0-3 i da zavrse seriju ,mogli su i posle da povedu realno i drugu i trecu su bolji PIT bas stegnut,samo da se ovo nekako izvuce...a tacno da su ga dali sad 10sec do kraja bilo bi bas lose...
                                Last edited by 61563; 08-05-18, 02:41.

                                Comment

                                Working...
                                X