Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro, mozda sam uzeo los primer to mi bilo najsvezije Inace Halak je bio dobar golman koliko se secam haha

    Comment


    • Normalno je da se mijenjaju golmani da bi prvi golman odmorio. Idealno je da prvi golman brani nekih 60-ak utakmica po sezoni. Ili ako imas dva koji su pata-pata pa dobijaju jednak br utakmica(sto je rijetka pojava). A konkretno za NYI, lijepo Petar kaze... to su baksuzi, njima ni dva Haseka ne bi mogla pomoci

      Comment


      • Sramota koliko je jucerasnji Kopitarev nastup slabo medijski ispracen... garantovano samo zbog toga sto je iz Slovenije. Ne daj boze da je to bio napr Matthews... ne bi se moglo opstati od hvalospjeva.

        Ne bi me cudilo da na kraju ne bude ni medju prva tri za Hart. Covjek brutalno objasnjava cijele sezone. Igra 200ft hockey, ima ga svuda... sa 30 godina ima najbolju sezonu u karijeri. 31 poen vise od drugog najefikasnijeg saigraca, a 35 poena vise od Browna koji igra sa njim u liniji. Igra PK i njegov PK unit je jedan od najboljih u ligi... Jos samo da stane na gol jbt.

        I opet nece dobiti priznanje koje zasluzuje. 2012. i 2014. bio najefikasniji igrac u PO i niko nista nije pricao o njemu. Ajde da razumijem sto je svu paznju 2012. pokupio Quick sa apsolutno nenormalnim nastupima i nevjerovatnom statistikom na kraju.. ali daj malo ljubavi i za Slovenca majka mu stara

        E samo zbog njega cu da navijam za Kingse da uzmu kup.

        Edit: Valja pomenuti i da je sinoc svaki put kad je, medijski favorit, MacKinnon bio na ledu Kopitar igrao smjenu. Kako se to zavrsilo? MacKinnon bio nevidljiv jer ga je ovaj bas posrao kvalitetno. No jbg, on je kriv sto nije iz Kanade.
        Last edited by powerslave; 23-03-18, 19:27.

        Comment


        • Pingvinima ne ide nikako protiv Devillsa...

          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Powerslave View Post
            Sramota koliko je jucerasnji Kopitarev nastup slabo medijski ispracen... garantovano samo zbog toga sto je iz Slovenije. Ne daj boze da je to bio napr Matthews... ne bi se moglo opstati od hvalospjeva.

            Ne bi me cudilo da na kraju ne bude ni medju prva tri za Hart. Covjek brutalno objasnjava cijele sezone. Igra 200ft hockey, ima ga svuda... sa 30 godina ima najbolju sezonu u karijeri. 31 poen vise od drugog najefikasnijeg saigraca, a 35 poena vise od Browna koji igra sa njim u liniji. Igra PK i njegov PK unit je jedan od najboljih u ligi... Jos samo da stane na gol jbt.

            I opet nece dobiti priznanje koje zasluzuje. 2012. i 2014. bio najefikasniji igrac u PO i niko nista nije pricao o njemu. Ajde da razumijem sto je svu paznju 2012. pokupio Quick sa apsolutno nenormalnim nastupima i nevjerovatnom statistikom na kraju.. ali daj malo ljubavi i za Slovenca majka mu stara

            E samo zbog njega cu da navijam za Kingse da uzmu kup.

            Edit: Valja pomenuti i da je sinoc svaki put kad je, medijski favorit, MacKinnon bio na ledu Kopitar igrao smjenu. Kako se to zavrsilo? MacKinnon bio nevidljiv jer ga je ovaj bas posrao kvalitetno. No jbg, on je kriv sto nije iz Kanade.
            Jel su takvi sa svim ,mislim medijski ,ko recimo nije iz USA i Kanadae...Cesima,Fincima...kakvi su sa Rusima,mislim bas me ovo sad zaintrigiraolo,u vezi Kopitara,ovde kod nas svakako nije ispreceno nikako,garantujem ovde kad bi na ulici zaustavio 100 ljudi 90 ne bi ni znalo ko je i nek su starosti od 20-40 godina

            Kako dobise Medvedi sinoc au,bas bio muk u Dalasu...

            A Pensi,u pravi si Gagi ne leze nam,mada opet ponavljam imam utisak da otaljavaju do PO,sinoc dali gol i opet zezanje i op 3 komada za par minuta i SH, ma kako hoces..i onda stisli ko nenormalni u trecoj i cak smo mogli i do pobede imali PP a i posle toga,al jbg...kasno,bas me zanima kako ce kad krene PO da igraju,mada tamo svakako ne bi ispali i NJD ...al sa ovom igrom,ne moze se proci TBL,BOS,TOR ...al mislim da se stisnuti ko ludi krene PO...i evo mala prognoza ocekujem Winipeg u finalu...malo hrabro al nisu normalni kako ljudi igraju kuci

            Comment


            • Korektni su mediji prema svima uglavnom. Generalno su vise ispraceni igraci na Istoku zbog vremenske razlike. Naravno, uvijek se favorizuju Ameri i Kanadjani(sve zavisi koga citas/slusas).

              A Kopitar je jednostavno takav igrac da je kroz cijelu, dosadasnju, karijeru neprimjetno radio velike stvari na ledu.

              Vjerujem da ce i ovaj Barkov isto tako. Tek su mu dali malo paznje ove sezone jer eno sam vuce onaj krs od tima a slican je profil igraca kao Kopitar.

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                Korektni su mediji prema svima uglavnom. Generalno su vise ispraceni igraci na Istoku zbog vremenske razlike. Naravno, uvijek se favorizuju Ameri i Kanadjani(sve zavisi koga citas/slusas).

                A Kopitar je jednostavno takav igrac da je kroz cijelu, dosadasnju, karijeru neprimjetno radio velike stvari na ledu.

                Vjerujem da ce i ovaj Barkov isto tako. Tek su mu dali malo paznje ove sezone jer eno sam vuce onaj krs od tima a slican je profil igraca kao Kopitar.
                To jeste za Barkova i Floridu,ali mislim da nece uspeti jer su mi bas krs..i ne bih voleo da udju,nego jel pratis KHL mozda...sta mislis Tolvanenu,njega vrv znas jer je vec Nesvilov,mada su ga ostavili da se kali u Jokeritu,ali ja ga ocekujem vec dogodine u NHL i da ce biti odlican,a ima i mladjanih, dobrih Rusa

                Comment


                • O KHL-u ne znam nista Mislim, znam tu i tamo po nekog igraca. Licno, mislim da nema razloga da pratim KHL jer je NHL dosta superiornija liga pa samim tim sve sto valja je u NHL-u( lise Kovalchuka, Datsyuka i ostalih veterana koji su u Rusiji).

                  Nije mi namjera da omalovazavam KHL, nego jednostavno liga nije vrijedna paznje. Tu je samo kao odskocna daska mladim ruskim, a i ostalim evropskim talentima.

                  Gledao sam jedino utakmice Medvescaka dok su bili tamo. Mada sam ih zapostavio od kako sam preselio u Ameriku... vise se ne gleda HRT Medvescak sam pratio od 2008/9 pa eto do skoro

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    O KHL-u ne znam nista Mislim, znam tu i tamo po nekog igraca. Licno, mislim da nema razloga da pratim KHL jer je NHL dosta superiornija liga pa samim tim sve sto valja je u NHL-u( lise Kovalchuka, Datsyuka i ostalih veterana koji su u Rusiji).

                    Nije mi namjera da omalovazavam KHL, nego jednostavno liga nije vrijedna paznje. Tu je samo kao odskocna daska mladim ruskim, a i ostalim evropskim talentima.

                    Gledao sam jedino utakmice Medvescaka dok su bili tamo. Mada sam ih zapostavio od kako sam preselio u Ameriku... vise se ne gleda HRT Medvescak sam pratio od 2008/9 pa eto do skoro
                    Slazem se ,to mu dodje kao EL za NBA.mada mislim da ovde ima vise kvaliteta nego u euro basketu (to su potpuno unistili),kvalitet je neuporediv i brzina igre i sve...ja sad gledam ovoj PO i kako se Ilja sprda sa svima ,vrv ce oni osvojiti SKA,a ovaj mali Tolavanen.ne znam meni se bas svidja,igrao i bio glavni sad na ZOI u Finskoj rep,sa 18 godina i u Jokeritu je pa realno najbolji igrac...a Medvescak,gledao sam ih u KHL-u,sad ih ne pratim,mislim da sad igraju Austrijsku ligu...ja ono pogledam ove PO recimo jos u Ceskoj i Finskoj...ako mi neki igrac zapadne za oko tj,procuje se za njega

                    Comment


                    • Ja gledam te mladje jedino ako se digne hype oko nekoga jer se u 90% slucajeva odje hype digne oko igraca koji je spreman za NHL nivo. Redovno ispratim svjetsko za mlade jer mi je milina gledati takav hokej, ali nemam ni zivaca ni vremena da pratim nekog talenta osim ako je nivo kao sto su Matthews i Laine ili godinu prije njih kad se najavljivao dolazak McDavida kao da se vratio Isus i obuo klizaljke Iste godine su bili na draftu i Eichel i Hanifin... Ekblad je svako malo iskakao na TSN-u i SportsNet-u pa sam i za njega znao... da ne idem sad dalje, ali moja poenta je ako ih novinari ne dizu u nebesa, ja necu znati ko su dok ih ne vidim u NHL-u

                      Kao sto sad uzdizu ovog Dahlina. Ja to sto sam gledao sam prilicno odusevljen, ali nisam siguran da je spreman za NHL i drugo, steta sto vjerovatno nece zavrsiti u Detroitu. Sto me i ne pogadja toliko jer za nas nema nade narednih 5-6 godina... Samo da Oilers-i ne dobiju prvi pik pa neka ga nosi ko god oce
                      Last edited by powerslave; 24-03-18, 21:21.

                      Comment


                      • Ovaj ,mali Tolvanen,ce sve da razvali,i da Nesvil nije nakrcao ove godine,ovako tim ,vec bi glat mogao da igra...meni se svidja Kaprizov 20 godina ,po meni najbolji igrac CSKA, a uz SKA ,to su 2 najbolja tima van NHL,sad vidim da ga je Minesota draftovala,jos 2014...

                        A ko gura ovu Floridu,ovo vcr sa Arizonom ..dal su se dogovorili,al nagazise u trecoj,pa iskljucenja i dobise,al dobise i NJD,Tampu..jbt na kraju ih Boston mozda i prestigne,SJ usli u opasno formu bas dobro igraju bas,a i STL ,koji ni sam ne znam zasto mi se svidjaju

                        Comment


                        • Veceras jako bitan mrc, mada tamo vec par godina nismo uzeli bodove, ali videcemo, njima je b2b...do kraja ce odluciti dva medjusobna duela, mada oni imaju laksi raspored, ne znam ni kako smo uopste u igri za prvo mesto, roster nam je solunski front [emoji16]

                          Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                          Comment


                          • Ma vama ko god da udje da igra ,odlican..a sad i nije nerealno da budete prvi 4 boda manje ali i 2 meca manje.A TBL i nije bas u onoj formi...

                            Al kako dobiste Dalas umetnost,usli u poslednju trecinu gubili ,igrac manje,i dajete ga iz SH i plus Pasternak sa leda za 2-3 na 11 sekundi do kraja,bas ukanaliste Dalas,slednjene face su bile u celoj hali

                            A danas bi mi ipak stvarno bilo iznenadjenje da pobedite,mada ko zna ...i MIN je u dobroj formi ,razmontirali su Nesvil sinoc,pre par dana lagano VGN,a i Kingse su ispustili na 40 sek do kraja vodili 3-2

                            Mi bi vcr trebali da zavrsimo drugo mesto,ako zveknemo komsije
                            Last edited by 61563; 25-03-18, 12:57.

                            Comment


                            • Fixni, ovi iz PHI ne odustaju, mada ste generalno bolji...Bergeron se vraca, tako da veceras ipak verujem u dva boda

                              Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                              Comment


                              • Sa FIL,uvek tako ove godine mislim da imamo 4-O h2h a da je ovo druga u 5:4 ,ne znam imam utisak da bi nas oni dobili mozda 1 u 10...jedino sto opet krecemo iz minusa...sledecu sa Detroitom...al slabo je ovo,raduje da je Krozbi malo proigrao u poslednjih 10-ak tekmi,nadam se da ce u PO svi biti pravi i da nam je i jedan Brasard dosao u odbranu...mnogo lako primamo, ne volim to

                                A vi vidim dobiste mada nisam gledao,zbog Jetsa i Nesvila..opasno dobar mec bio,i sledecu igrate tamo,a Tampa ceka Arizonu sutra,ali imate mec manje...bas me zanima dal ce te ih prestici...a ovi Oilersi bas zapeli,da su od pocetka sezone igrali ovako bili bi u PO lagano
                                Last edited by 61563; 26-03-18, 04:37.

                                Comment

                                Working...
                                X