Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Powerslave View Post
    Regularan gol Hedman-a... 0.01 prije kraja
    Bas napisah ovo je neverovatno,mada iskreno zasluzili su stisli celu trecinu pred golom Pitzburga,dobice oni ovo

    Comment


    • #32
      Bez zajebancije, ova odbrana je kalibar za Stanley Cup. Hedman uzima Norris trofej ove sezone. Bog otac blue line-a

      Comment


      • #33
        Ahahahahah kako je Foligno poslao Seabrook-a na klupu Ovo ide u najbolje momente sezone sigurno
        Last edited by powerslave; 13-10-17, 03:47.

        Comment


        • #34
          Kakav play TBL-a Vrhunska kontrola paka sa igracem manje i kakva tranzicija iz odbrane u napad... mogli su da rade golmanu sta su htjeli. Svaka im cast.

          Comment


          • #35
            Ozbiljan ekipa Tampa,gledah NFL,do sad vidim ovi tvoji 2-2 pred trecu sad cu da odgledam da vidim na sta to lici

            Comment


            • #36
              Skolski dobijena utakmica. Odlicna reakcija st-a kod onog shg-a. Milo mi je sto se Glendening upisao, veliki radnik. Kakav je Frk snajper

              Kapiten ponovo bio za klasu najbolji igrac na ledu.

              EDIT: Ne znam jesam li samo ja imao takav utisak, ali je djelovalo kao da je 80% publike navijalo za Red Wings-e Da nije bio Coyotes logo na centru ne bi ljudi znali da se igralo u Arizoni
              Last edited by powerslave; 13-10-17, 07:09.

              Comment


              • #37
                Al napadju CBJ igraju celu trecinu ko da imaju igraca vise,al brane se NYR i onda poklone pak i Hejs jedan na jedan sa golomanom za O-1 posle prve

                Ne verujem da ce izdrazati NYR ovako celu utakmicu.

                Comment


                • #38
                  Obrnuo ih CBJ zasluzano 3-1,...a drugi gol i slalom Panarina vrhunski

                  A vidim Capsi se vracaju na trasu svi se lepo raspucali

                  Comment


                  • #39
                    Bas losi Rangersi, Lundqvist ih je spasao i veceg poraza.

                    Comment


                    • #40
                      Detroit ne deluje kao da ce da zavrsi na dnu lige, bar za sada.

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by trigger View Post
                        Detroit ne deluje kao da ce da zavrsi na dnu lige, bar za sada.
                        Ne deluje uopste ,to Powerslave izgleda tera maler u PO ce na kraju da zavrse.

                        Vecers puno odlicnih utakmica mislim da je vreme da pobedimo lagano Floridu,favoriti su mi Cikago,Kingsi pa i Minesota mada vidim da imaju problema sa povredama

                        A bice zanimljivo i u Tampi,NYR sa Devilsima,Fila sa Wasingtonom,a imamo i Kanadski derbi Montreala-Toronto

                        Ocekujem skoro svugde golove,zazmurite i uplatite koji god par

                        Comment


                        • #42
                          Jos jedan odlicno odradjen PP i 1-0 SidtheKID idemo dalje

                          Let's Go Pens

                          Dobra tekma na kraju 4-3 sigurnije nego sto rez govori,mada ne svidja mi se lako primamo golove,al dobro maraton je ovo koji tek poceo
                          Last edited by 61563; 15-10-17, 04:04.

                          Comment


                          • #43
                            Gledao sam Boston dva puta ove godine sinoc i protiv Colorada,i oba puta stekao sam utisak da gledam najlosiju ekipu u NHL trenutno

                            Veceras samo jedan mec Detroit-Tampa,mislim da Tampa nece izgubuti a ocekujem i golove 5,6 plus

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by trigger View Post
                              Detroit ne deluje kao da ce da zavrsi na dnu lige, bar za sada.
                              Ne umijem da objasnim dosadasnju igru ovog tima Da ne idem sad u detalje, ali na osnovu prosle sezone i minimalne aktivnosti na trzistu, ne vjerujem da je iko imao visoka ocekivanja od njih. Statistika za proslu sezonu je toliko losa da mi nije dobro kad negdje naletim na te podatke.. Dosta matorih, istrosenih i prosjecnih igraca u timu. Pa jbt Franzen se i dalje vodi kao igrac i j*be cap space samo tako. Tuzno je sto je Zetterberg i dalje ubjedljivo najbolji igrac i sto on od 37 godina nosi ovaj tim.

                              Koja je svrha ponovo uraditi ono sto su radili do prosle sezone? Uci u PO a znati da nema sanse da se kup osvoji ali eto samo da se ocuva niz... E to ih je i dovelo tu dje jesu trenutno... predivan roster i sjajne sanse za re-build s obzirom da nisu imali top10 pick od 1990. do 2016.

                              Ako ponovo pokusavaju da jure PO, onda uprava definitivno nije normalna.

                              Mada neka guraju dokle budu mogli, volim i ja kad dobijaju i meni bude milo kad udje pak u mrezu tako da se ne bunim. Jednostavno mislim da nemaju sanse za PO jer nece ovakva igra dugo trajati.
                              Last edited by powerslave; 16-10-17, 22:11.

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by 61563 View Post
                                Gledao sam Boston dva puta ove godine sinoc i protiv Colorada,i oba puta stekao sam utisak da gledam najlosiju ekipu u NHL trenutno

                                Veceras samo jedan mec Detroit-Tampa,mislim da Tampa nece izgubuti a ocekujem i golove 5,6 plus
                                Imamo par novih igraca, par povredjenih...i dosta perspektivnu ekipu..ne sekiram se ja za nas [emoji1]

                                Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X