Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slazem se da sabijaju,ne bi me iznedilo da Boston na kraju prestigne i Tampu,al videcemo kaka ce kad bude bilona ispadanje sta ce i kako ce,ipak se tu jedna ekipa pita vise od svih ostalih

    A Colorado poprilicno iznenadjenje za mene do sad i uz Vegas najvece pozitivno,ali ipak mislim da ce da izvise za PO (Colorado)

    Lepo igra WAS,ali oni vec godinama tako,evo sad ih gledam al nisu vcr bas nesto ,bolji Montreal evo i gola vode
    Last edited by 61563; 20-01-18, 02:51.

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      Lepo ste prosli protiv ekipe na tankom ledu u poslednjem duelu
      Nisam bio nezadovoljan tom utakmicom, sta vise mislim da smo bili bolji, nama je to bio B2B posle 7:1, normalno je da se ekipa malo izduva...eto jedina zamerka sto slabo igramo 3na3, tu bas imamo problema...ali kao sto ti rece, videcemo kad dodje na ispadanje, tu nema 3na3 [emoji16]

      Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

      Comment




      • Evo ceremonije, ako je neko propustio u cetvrtak. Svako malo ga pominjem odje, pa reko valja i ovaj snimak okaciti, mozda se i neko novi zainteresuje

        Kakvo je on cudoviste bio, majko mila... Pa bas niko od ovih power forward-a koji trenutno igraju u NHL-u ne moze ni da mu prismrdi.

        Comment


        • Cudno je krenula utakmica izmedju NYR i LA.. ne znam ocu li izdrzati ispred tv-a do kraja

          Comment


          • E ovo je vec mnogo bolje. Ubise ih Kings-i u ovih 7-8 minuta... krecu se kao da cijelo vrijeme imaju covjeka vise na ledu. NYR trenutno ne znaju sta se desava.

            Edit: Da budemo precizni, oni ustvari imaju igraca vise veci dio ove trecine 3 PPG-a sve im jbm
            Last edited by powerslave; 22-01-18, 04:54.

            Comment


            • 22. januar, VGK prvi na tabeli... PIT, LA, MIN, ANA i CHI van PO-a Sve kako smo predvidjeli

              Comment


              • Davno su prosli dani kad su Wings-i bili fizicki jak tim, ali ovaj tim trenutno je toliko mekan da je mene nekad sramota kad vidim kako ih razbacuju svaku drugu utakmicu.

                Comment


                • Ajde ajde samo izdrzite i dobite i vcr i sledecu Filadelfiju,i ako moze sve sem PIT iz ove sugave Metro divizije

                  Comment


                  • Fila igra fantasticno u poslednje vrijeme. Ima da nas pregaze Giroux i kompanija kao plitak potok

                    Comment


                    • Znam nek se nose 3 su vezali sigurno ,bas sam njih eliminisao kao konkurente za PO oni podivljali,najgora divizija,al nista se ne zna svi idu gore dole eno LA visi za PO,samo da se zavrsi regulare i da se udje u PO onda ce biti sve lakse

                      Comment


                      • LA je bas bio kritican. Vezali 6 poraza i sinoc sam mislio da ce ga izduvati ponovo jer su uzasno otvorili utakmicu. Na kraju i dobise najvise zato sto su NYR uzasno odigrali drugu... posle ih je Henrik vadio i drzao u mecu. Navijao sam da LA to uzme u OT, da bi NYR uzeli bod. Naravno, navija se za NYR i Flyers-e do kraja jer ne bi volio da ovi tvoji upadnu u PO. Tacno bi igrali protiv WSH u prvoj rundi i izbacili bi ih ponovo

                        Comment


                        • Hahahaha i evo ga Booth namaza Kakav lik i kakva karijera u Detroitu

                          Comment


                          • Trpaj sve po Metropolitanu,e i ja razmisljam da opet upadnemo sa luzerima

                            Comment


                            • Obozavam ovog momka(Larkin). Nema talenat koji posjeduju pojedini elitni centri mladje generacije, ali ima pamet i srce. Dosta, dosta pametnije igra ove sezone, ne trosi vrijeme uzalud, ne gubi se na ledu, drzi posjed.. ma sve radi kako treba. Samo jos treba malo cesce da sutira.. Kamo srece da iza sebe ima jos nekog defanzivca koji umije da posalje dobar pas... Ovako samo tata Green i to je to(a i njega ce trejdovati sigurno jer jedino za njega i mogu da dobiju ono sto im treba).

                              Prije neki dan sam razmisljao o tome koliko je losa ova nasa odbrana i ponovo koliko je bitno imati top class prvi par pozadi. Koliko god bili sakati onako overall, da sad imaju jednog majstora da igra sa Green-om, ovaj tim bi usao u PO(ne bi bili konkurenti sigurno ali eto taj jedan igrac pozadi ih razdvaja od ostalih timova koji se kolju za taj wc spot).

                              Pa ja bi umro od srece kad bi nekim cudom Karlsson potpisao za nas. Covjek od kako se operisao igra bukvalno na 50% onoga sto smo od njega navikli a i dalje je u top3 defanzivca lige. A mlad je i jak kao konj tako da ce se on sigurno vratiti na svoj uobicajeni nivo sledece sezone i plus ce da promijeni sredinu sigurno. Ja od Lidstrom-a nisam gledao hokej kakav je Karlsson igrao prosle sezone.
                              Last edited by powerslave; 23-01-18, 02:47.

                              Comment


                              • Originally posted by Powerslave View Post
                                Obozavam ovog momka(Larkin). Nema talenat koji posjeduju pojedini elitni centri mladje generacije, ali ima pamet i srce. Dosta, dosta pametnije igra ove sezone, ne trosi vrijeme uzalud, ne gubi se na ledu, drzi posjed.. ma sve radi kako treba. Samo jos treba malo cesce da sutira.. Kamo srece da iza sebe ima jos nekog defanzivca koji umije da posalje dobar pas... Ovako samo tata Green i to je to(a i njega ce trejdovati sigurno jer jedino za njega i mogu da dobiju ono sto im treba).

                                Prije neki dan sam razmisljao o tome koliko je losa ova nasa odbrana i ponovo koliko je bitno imati top class prvi par pozadi. Koliko god bili sakati onako overall, da sad imaju jednog majstora da igra sa Green-om, ovaj tim bi usao u PO(ne bi bili konkurenti sigurno ali eto taj jedan igrac pozadi ih razdvaja od ostalih timova koji se kolju za taj wc spot).

                                Pa ja bi umro od srece kad bi nekim cudom Karlsson potpisao za nas. Covjek od kako se operisao igra bukvalno na 50% onoga sto smo od njega navikli a i dalje je u top3 defanzivca lige. A mlad je i jak kao konj tako da ce se on sigurno vratiti na svoj uobicajeni nivo sledece sezone i plus ce da promijeni sredinu sigurno. Ja od Lidstrom-a nisam gledao hokej kakav je Karlsson igrao prosle sezone.
                                Da je pametan ,ako menja sredinu sto mu zelim,jer ipak Otava....,nek dodje kod sampiona

                                Comment

                                Working...
                                X