Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam posle poraza od Bostona ovaj mi najgori ove sezone,al boston jeste dobijo bzvz pred kraj posle nase greske 4-3 ali su odlicno odigrali mec,al ovo...

    A nesto sam danas video nisam procitao clanak pocela LS,nesto Zeterberg bas dao neku izjavu da ce da skupe posle 10-1 i da daju sve od sebe i eto 5-1 dobiste odlicni Wini,idemo da rucam,veceram ,doruckuje,u zavisnosti ko je u kojoj vremenskoj zoni...a mislio sam dao da ogledam i LA

    Comment


    • Ala biju Oveckin i Bekstrom ipak ce biti i ove godine bitan faktor,
      Toronto dobio Flejmse 2-1 posle OT jedva, bolji Kalgari,u vecem delu mec.

      Comment


      • Dobro na kraju ne izgubise ccc,lagana mirna tekma sigurno vodjstvo od 3-1,moglo i 5-1 da bude i onda u poslednjih 5min 3-3 zamalo i 3-4,na kraju pobeda posle OT
        Jary mi se uopste ne svidja,kako brani

        Comment


        • Dalas dao gol na kraju druge ,al 0.2 posle sirene al bukvalno 1-0 za STL trenutno
          A vidim Medvedici nastavljaju sa dobro igrama isterorisali Kojote

          Comment


          • Pa nije bilo bas idealno koliko rezultat prikazuje, ali je dobro da se PP popravio...Backes 2 kom, Krejci dobar...cekamo Islanderse u subotu

            Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

            Comment


            • Nisam vas sinoc gledao al,jesam par tekmi sa ovim jacima ,bas ste se popravili,u najlaksoj ste diviziji i realno imate cist put za 3 mesto,samo sugavi Montreal,posto Power kaze tesko DET,a ja mu verujem,ipak bolje zna,i hokej a pogotovo DET od mene

              Ja dajem,onako procene onogo sto gledam u toku sezone,i navijam za Pense,i mislim da samo kad bi( PIT)malo popravili odbranu bilo bi sve ok,al videcemo.I dalje verujem u trecu zaredom

              Al evo mislm da i on sad vas vidi kao trece u Atlantiku i onda bi isli,ako sam u pravu na Toronto sa njima mozete da igrate i ja vam cak i tu dajem prednost
              Last edited by 61563; 08-12-17, 11:12.

              Comment


              • Ja mislim da imamo sanse za PO, nisam opterecen pozicijom, jer prvi necemo biti, a da li smo drugi ili treci, svejedno je...ono sto je cinjenica je da smo odigrali najmanje meceva, imamo 3 manje od Tor i 7 bodova manje, a i u odnosu na konkurente imamo po 2,3 tekme manje...s MTL nismo igrali nijednu, a to jedva cekam [emoji38]

                Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                Comment


                • Nocas bio dobar hokej ono sto sam gledao,WAS igra mnogo lepo plus pobedjuje,u formi si bas,al bas lagano igraju.

                  CHI je pregazio BUF,samo cudo je kako nije bilo reciomo 4-1 nego 3-2 u regularnom

                  I treci koji sam pogledao Patke i MIN,bas su losi ,mislim naPatke nekako izvukli 2-2 i izgubili OT,al bas se muce

                  Vcr igraju i DET i BOS i Sampioni , najzanimljivije ce biti PIT-TOR,al najveci favorit mij je BOS
                  Last edited by 61563; 09-12-17, 13:15.

                  Comment


                  • Jaden Schwartz van terena makar 6 nedelja Pa njemu se bas ne da zdrav da izgura sezonu.

                    Comment


                    • Ovo vec postaje mucenje kakav bre Colorado,evo usrao nas celendz,ovo vcr mora lagano da se dobije

                      Mislim da Winipeg gazi vcr Vankuver

                      Comment


                      • Bruka i sramota gol Coloradu da ne mozes dati,sto je najgore posto su prve 2 trecine prespavali,a trecoj poceli da igraju,al onda nece Bernie sve brani i primis ga iz prvog suta,neka samo vi flertujte sa PO...

                        Comment


                        • Utrpasmo ga nekako...kilava utakmica, iako je Det poveo sudijskom greskom, neverovatno je da su svirali iskljucenje

                          Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                          Comment


                          • Odlicno. Tavorimo na dnu tabele, dje nam je i mjesto. Uz malo srece i povreda mozemo biti i medju najgora tri.

                            Comment


                            • Jbni Marchand igra, ubija...

                              Elem, s obzirom kakvo je vrijeme odje na sjevero-istoku ocekivao sam da ce arena biti prazna.

                              Comment


                              • Marchie je baš odradio kontru u OT. Em je dobio težak pas, em igrač na leđima...pre toga vrhunski pas za Pastu... da, arena je zjapila prazna, baš je bila mećava tamo...večeras WAS, težak B2B

                                Comment

                                Working...
                                X