Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ja pratim od prosle sezone intezivno, ubadao sam stvarno neke ludacke tikete haha Racunam ove sezone cu jos bolje, al sam za sada sve zivo omasio. Kolorado i Nju Dzersi se povampirili jbt i Vegas takodje, racunao sam da ce oni biti timovi za nabijanje gol razlike al djavola

    Comment


    • #17
      Ja sam ubadao tikete u osnovnoj skoli redovno, posle u srednjoj sve slabije. Sad vise nista ne mogu da pogodim. To treba igrati samo na golove. Sto vise znas o timovima i igracima, to sve gore ide u kladionici... naopako, braco moja mila

      Comment


      • #18
        E to je tacno tako, jos me ljudi poceli pitati za tipove z NHL, vec me sramota Inace sta se desava sa Sharksima ovo? Ne bi reko Marleau toliko bas znacio, mora da sa propustio jos neciji odlazak.

        Comment


        • #19
          I dalje su tu Thornton, Couture, Burns i Pavelski sto se tice produkcije u napadu. E sad... s obzirom na godie i povredu kakvu je pretrpio Joe Thornton, pitanje je kakvu ce sezonu imati. Zivotinja je on, ali ne moze ni on dovijeka.. Najpametnije bi bilo da ga uklone iz prvog PP tima svakako. Sad kad nema Marelau-a, vidjecemo ko ce da napravi iskorak i preuzme teret... ko moze da pruzi 25-30 golova za sezonu. Ne mora to biti jedan igrac, treba svi da zapnu. Boedker, Hertl, Ward, Donskoi... A doslo vrijeme i da vidimo sta mogu momci koji su nosili tim iz AHL-a i ima li medju njima neko ko ce u buduce davati 25-30 golova po sezoni. Timo Meier, Kevin Labanc... Carpenter. Sva trojica su imali prilike da igraju u NHL-u i prosle sezone, pa da vidimo ima li tu napretka i jesu li spremni da preuzmu tu ulogu. Takav je tim naprijed da treba ocekivati ili bolje reci nadati se ujednacenoj produkciji prve i druge linije i dosta podrske od ostalih i naravno Burns-a od pozadi. Pametno je sto Vlasic i Burns nisu upareni tako da i u odbrani ima opcija. Solidna je to odbrana generalno.. Burns, Martin, Vlasic, Braun, Dillon i Demelo. Martin Jones je prosjecan golman ali ga uvijek mozes ocekivati tu oko .910 do .915sv% i moze da odigra veci dio utakmica na tom nivou tako da makar znaju na cemu su sa njim i ako im on sigurno nece obezbijediti put do plejofa. Vidjecemo sta ce raditi uprava prije deadline-a i oce li trejdovati nekoga. Tijesna je ta divizija sad kad su Oilers-i gotovo siguran putnik za PO. Osim Canucks-a i Golden Knights-a svi ce biti u borbi za PO, pa i Coyotes-i ciji tim djeluje solidno. Oilers, Ducks, Flames, Sharks, Kings... nema mnogo prostora za greske. Nije njima voz jos prosao, samo je pitanje kako ce reagovati mladji igraci i koliko mogu ove godine.

          Comment


          • #20
            Meni se pretprosle sezone cinilo da ce Hertl da bude glavni igrac u godinama koje slede, verovatno i hoce samo sto ga je povreda usporila prosle sezone. Dobro, tek su odigrali 2 utakmice, ne moze da se donosi neki sud, ali protiv Kingsa su bas delovali ocajno.

            Comment


            • #21
              Znao sam de ce u LA biti dobra utakmica ali sam zaspao,steta za Kingse drazi su mi

              Evo stizu ljudi pozdrav @trigger,ajmo jos ,ja sam gledao ove sezone SJ protv bas LA i izgubili su lagano po meni i to kuci i nisu me nesto zadivili

              A sto tice kladjenja samo uzivo ili eventualno 2 duple sanse za jace pare,eventualno singl,mada ja iskljucivo kao i NFL igram live i mislim da je mnogo bolje,golovi prva trecina obavezno,i kad vidim kako krene mec singl na neku ekipu i bez neresenog smanjujes dosta rizik, a daju dobre kvote

              I recimo sto se tice golova ove sezone prosao do sad svaki put na Toronto ljudi si neverovatni kakve meceve igraju

              Veceras u Tampi bice tesko ali Let's Go Pens

              @Powerslave...tebe treba neke novine ili portal da uzme iz Srbije i da im saljes tekstove oko NHL i obrazujes malo nasu naciju...sta ocekujes od tvojih vcr,ja pojma nemam nisam gledao Arizonu nijednom ove godine a ni Detroit sve sto znam vidim da si pisao da bi ti tankovao sezonu...vcr i TNF,treba sve ispratiti
              Last edited by 61563; 12-10-17, 13:30.

              Comment


              • #22
                Pozdrav Fiksni (dugo vremena nisam mogao da skontam koga zovu tako )

                Dajte neke predloge za golove veceras, lakse da ispratim kad su samo golovi, za ostalo nemam vise zivaca

                Comment


                • #23
                  Nisam ni hteo da ulazim na temu ovih dana, kontam šta da ulazim, da se Slave i ja prepisujemo jednom sedmično....kad ono, gle čuda, više postova nego cele prošle sezone

                  Gledao sam prve dve trećine Boston, i samo lagano ugasio i spavanje. PP katastrofa, PK još gori, vidi se da nedostaje par igrača, Bergi i Backes, a da par povratnika još nije na nivou, pre svih Krug...

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by trigger View Post
                    Pozdrav Fiksni (dugo vremena nisam mogao da skontam koga zovu tako )

                    Dajte neke predloge za golove veceras, lakse da ispratim kad su samo golovi, za ostalo nemam vise zivaca
                    Mozda Cikago,ali ja to dok ne krene mec ne igram da vidim kako izgleda,sem kad je Toronto u pitanju njih uvek ispostujem

                    A ako bi igrao tiket stavio bih dve duple sanse vcr x2 na St.Luis,Floridu nisam gledao,ali St.Luis mi se svidja i stavio bih 1x na Cikago ukupna kvota 2,16 pa sad ko koliko para ko hoce,po meni ili singl ili 2 meca najvise na tiket
                    Last edited by 61563; 12-10-17, 17:01.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by 61563 View Post
                      Mozda Cikago,ali ja to dok ne krene mec ne igram da vidim kako izgleda,sem kad je Toronto u pitanju njih uvek ispostujem

                      A ako bi igrao tiket stavio bih dve duple sanse vcr x2 na St.Luis,Floridu nisam gledao,ali St.Luis mi se svidja i stavio bih 1x na Cikago ukupna kvota 2,16 pa sad ko koliko para ko hoce,po meni ili singl ili 2 meca najvise na tiket
                      Mozda i SJS 1X, BUF im je idealna prilika...mada kolioo se secam, poslednje dve sezone su se bas mucili sa njima

                      Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                      Comment


                      • #26
                        Aj kad ste se zaleteli sa pisanjem da se i ja pridruzim malo, mada sam poprilicno nov u NHLu i ucim jos dosta stvari tako da manje diskutujem ali upijam stvari polako Generalno pratim pomalo onako pa sigurno nekih 6,7 godina ali kad kazem pratim to je u fazonu znam par igraca, ko je osvojio, i malo stanje u PO ali zadnju sezonu sam poceo bas bas da gledam i sve vise mi se svidjalo i evo sad ovu sezonu svaki mec sam ispratio maksimalno. Inace za Capitalse navijam i to zato sto sam sa Ovechkinom, Backstromom i kompanijom gazio u NHL09 pa sam ih zgotivio da bi ovu zadnju sezonu kao sto rekoh svaki mec ispratio, a i jos jedan razlog je i njihov rivalitet sa Pitsburgom koje ne volim ni u NFLu Mada su nam nabili kompleks opasno, tacno se juce vidi kako nekako u grcu ulaze u mec kao da znaju da gube u startu...
                        Last edited by Ol' Dirty Bastard; 12-10-17, 22:26.

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                          Aj kad ste se zaleteli sa pisanjem da se i ja pridruzim malo, mada sam poprilicno nov u NHLu i ucim jos dosta stvari tako da manje diskutujem ali upijam stvari polako Generalno pratim pomalo onako pa sigurno nekih 6,7 godina ali kad kazem pratim to je u fazonu znam par igraca, ko je osvojio, i malo stanje u PO ali zadnju sezonu sam poceo bas bas da gledam i sve vise mi se svidjalo i evo sad ovu sezonu svaki mec sam ispratio maksimalno. Inace za Capitalse navijam i to zato sto sam sa Ovechkinom, Backstromom i kompanijom gazio u NHL09 pa sam ih zgotivio da bi ovu zadnju sezonu kao sto rekoh svaki mec ispratio, a i jos jedan razlog je i njihov rivalitet sa Pitsburgom koje ne volim ni u NFLu Mada su nam nabili kompleks opasno, tacno se juce vidi kako nekako u grcu ulaze u mec kao da znaju da gube u startu...
                          A znaci ti ko ja al u kontri ja svugde za Pitzburg i u NFL i u NHL,mada pocinje BB da me nervira nek krene u penzija ako ne moze.a sinoc pa ko sto kazes redovne musterije mada zamalo da ga zavuce Kuznjecov na samom kraju,Bekstrom je paklen,mada ja u sustini volim sve Svedjane u hokeju

                          Comment


                          • #28
                            Ja ustao prije sat vremena

                            Gledacu MIN at CHI dok ne krene Detroit.

                            Comment


                            • #29
                              Al ga zavuce Gencel ,odlicno igramo PP,ali Tampa dosta bolja,paklena su ekipa 1-1 za sad

                              haha ...pa pogledaj kad primamo gol u 0.01 pre kraj prve desetinka nije ni sekunda
                              Last edited by 61563; 13-10-17, 02:24.

                              Comment


                              • #30
                                Regularan gol Hedman-a... 0.01 prije kraja

                                Comment

                                Working...
                                X