Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mora neko ugrabiti ovoga Kane-a pred kraj prelaznog roka. Nece ostati u BUF sigurno.

    Comment


    • Surovo, dominantno,sampionski bas kako i treba

      Mada realno ovo je ipak samo Bafalo

      Comment


      • Kako su prljavi ovi iz Phi pa to je strasno..ali ipak ih odradjujemo

        Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

        Comment


        • U ozbiljnoj ste formi ,u pet poslednjih meceva najlaksi ste po meni izgubili,od Edmontona kuci,nimalo lak raspored Devilsi,Sampioni,Tampa,Fila

          Nas ste dobili bzvz,lepo smo se vratili i na kraju vam dali pak,al bas dobar mec bio,a Tampu ste po meni razbili iako je bilo 3-2 valjda,u lakoj ste diviziji tako da je 3 mesto dostizno ako zadrzite ovu formu,ali svi padaju i dizu se ,nijedan tim ne mogu da kazem da ,da nema oscilacije bas ce zanimljivo biti do kraja
          Last edited by 61563; 02-12-17, 23:32.

          Comment


          • Mrtva prva trecina,tj. izjednacena,ali na kraju kontra 2 na 1 i Malkin majstorski za 1-0 i vrv 4 pobedu zaredom ,idemo da brojimo

            Comment


            • Tone Detroit. Samo jako

              ...primaju dva u 30 sekundi.

              Comment


              • Vidim da je 5-0,a ovaj Bafalo je sprdnja totalna i Decku se bas igra protiv njih izgleda 3-0 lako bas i jos ima minut i nesto pp

                Sledeci su NYR i prvo jedni pa drugi...

                Comment


                • Blashill je doktor! Samo jako, majstore... pa i novi ugovor da dobijes!

                  Comment


                  • Au jbt 10-1...

                    Comment


                    • Sad mi je jos milije sto nisam gledao... da se ne sjekiram bezveze. Koledz fudbal, bez sjekiracije... odicne utalmice danas.

                      10-1... e majku li vam

                      Comment


                      • Dobar hokej u prvoj 1-1,al bolji za sad NYR, krenuli ko mutavi

                        Comment


                        • Bem ti hokej,kako tuzan i glup ,poraz gde si bolji 2 trecine,i na kraju izgubis evro golom,Letanga al sopstvenu mrezu...najgori poraz u sezoni do sad bar meni

                          Comment


                          • NYR bas zajeban tim poslednjih mjesec i kusur.

                            Comment


                            • A vidi rapsodije u Detroitu

                              Povezali sedam poraza i to ih jedan od najgorih napada lige tukao dva puta, prvo sest, pa onda deset komada. Potpuno ih nadigrao raspali MTL... I sad ocekujes da ih ovaj napad Jets-a rastrgne... sve naopako jbt.

                              Comment


                              • Ma zajebani su ovi sto ih tvoji ubijaju bas Winipeg digao formu ,nisam gledao al vidim da ih zgasite i sokiran sam,al brate kako je NYR vcr pobedio meni nije jasno i dalje,znaci bas ono poraz koji me bas smori vise nego kad te otkine,ili nemas sansu,a ovo ja ne znam pa bar 3 stative,precke,Malkin promasuje prazan gol udara u stativu i ide po liniji,a nama Leatang u svoje rakljice,onaj 2 ili treci gol prosao kroz Jarija ko da je supalj,a jos Rengeri....

                                E bas napisah to Jetsi gaze,i LA se vratii mislim da su opet vezali 5 zaredom,dve ekipe u top formi dobri smo i mi i Oveckin i druzina

                                I samo podledam 5-1 za vas znam da je bilo 2-1

                                Svakako zanimljivo ,al bas ne volim ovakve poraze
                                Last edited by 61563; 06-12-17, 03:20.

                                Comment

                                Working...
                                X