Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bez zajebancije. I veca imena su isla na hladjenje, pa moze i on. Ne kazem da treba objaviti da je healthy scratch i maci ga iz tima na taj nacin jer bi to bila sramota za klub i svi bi se sprdali... Lijepo kao sto su napr Hubs-i uradili sa Price-om sad skoro. Izmislis mu neku povredu i nema da igra 2-3 nedelje dok se ne osvijesti malo. Tako se to radi, a znaju i oni to bolje nego ja sigurno... ali vjerovatno nece da ga "ponizavaju" na taj nacin jer ipak je tu vec 10 godina i ipak je nekad vazio za top10 defanzivca.

    Comment


    • E jebo ih pas sve,i njih i njega nek rade sta hoce,al sto pre ode sezona ako ovako nastave ni napad nista ne valja,opet 1,5,under,samo Kojotima i slicnim raspadima damo vise

      Sta ce sutra da rade,kad danas ovakvi fresh. novi btb sa Nesvilom sta da ocekujem 6-1....
      Last edited by 61563; 11-11-17, 02:33.

      Comment


      • A malo se odmorih na NBA od ovog mucenja,a vidim Vegas nema nameru da stane Karlson 2 komada ,al mrsko mi njih gledati,a i kasno je ili rano

        Comment


        • Bgm nisam ocekivao da ih Vegas ovako prekalupi

          Comment


          • NYR da igra svaki mec u ovom pekarskom terminu uzeo bi Stenli kup...

            Comment


            • Vidi jnt Nash dao dva gola danas. Ocekujemo najstrasniju oluju u NY veceras

              Karlsson nastavlja da gomila asistencije. Fenomenalan play kad je namjestio Stone-a za 2-2.


              Povratak u Detroit. Da vidimo koji ce tim na led veceras. Onaj koji ce da igra dobar hokej ili onaj koji je vezao 6 poraza i brukao se iz utakmice u utakmicu.

              Ja ocekujem tijesnu pobjedu. Ovi su vezali 3-4 poraza ali ne vjerujem da ce to da prekinu veceras jer su sinoc igrali.

              Comment


              • Nije dobro pocelo...zamalo da propustim gol

                A NYR ,mnogo se dobro krece pak kad imaju pp ocigledan napredak od starta sezone

                Comment


                • NYR su opasno nastelovali PP.

                  Mladi Buchnevich ce izgleda biti opasan igrac. Odlicno igra ove sezone.

                  Comment


                  • Da i ja mislim proslu odigrao super Buch,ode prva da niste primili gol egal jesu imali penal,al mogao i Larkin da ga da

                    A sad da vidimo s kim ce se Rivs tuci vcr,proslu sa Nesv 2 puta,ima tu repova iz finala,bas me zanima dal ce da zapnu veceras ili opet ladovina

                    Comment


                    • Nemoj da me shvatis pogresno, ali sad mislim da Pingvini ne igraju ovako zato sto ih boli tuki(za Letanga stvarno ne znam) nego da tu ima vecih problema i da nesto ozbiljno ne funkcionise. Veliki faktor je sto su odigrali 200 utakmica u zadnje dvije sezone i osvojili dva kupa, pa je i razumljivo zasicenje ali ne kupujem tu pricu da napr Sid koji se raspada ove sezone igra tako jer je nezainteresovan.. da je bilo ko drugi u pitanju pa ajde, ali pricamo o Sid-u koji je lik kojeg pokrece zelja za dokazivanjem i koji cijelu karijeru juri individualne nagrade. Kad takav karakter ne postigne gol u poslednjih 10 utakmica, sigurno se ziv pojede. Evo vidimo da se svadja sa saigracima i da mu odjednom smeta Hornqvist i to je procurelo u javnost.

                      Treca i cetvrta linija potpuno beskorisne. Ekipa ima samo dva centra, ovo ostalo ne valja nista. Suplja odbrana i nedostatak kvalitetnog drugog golmana. 2016. je tim igrao nevjerovatno i osjetno su bili najjaci. 2017. not so much. I prosle godine je sve ovo bilo vdljivo u pojedinim utakmicama pogotovo ali su MAF i Murray bili nevjerovatni, pogotovo u PO. Sad vec nedostaje 5-6 igraca iz tog sampionskog tima i moraju se pojacati ako misle jos jednom da probaju. Naravno, tek za mjesec dana cemo moci da im sudimo jer je jos rano ali za sad ne izgleda dobro nikako.

                      Comment


                      • Ma gde tebe pogresno,meni ne smeta i da me zezas jer se trenutno raspadamo i da slavis ako sad Nesvil povede,trpaj puni i sl,nema ja tih problema meni je ok ta zajebancija,naravno sve do nekog licnog vredjanja da ne dodje.

                        A inace slazem se da je Crsoby, u kanalu teskom,e sad koji mu je ne znam,ali napad ,nismo dali vise od gole ozbiljnoj ekipi u regularnom ,ne pamtim meni su ,sve skupa svi losi,od svih najbolji mi je Kesel,Marej i Malkin,a opet mislim da je do forme i da ce se podici,a i treba ,malo da se uigraju a ako i treba a, mislim da da i da se dovede neko,videcemo

                        Gledao sam nam raspored i mogli u decembru da vezemo dobru seriju bez poraza ,a dotle cupavo

                        hahah SH

                        Comment


                        • Al pazi ovo kad pogledas svi vise manje variraju u formi neko gore,neko dole...evo STL,mucenje sa Arizonom dobili na SO,sad vidim gaze ih Ajlandersi,NYR evidentno se dizu,sta reci za CHI ,oni su gori od nas a realno imaju dobar tim pa siri i roster od nas kad pogledas nasu 3 i 4 liniju sto kazes kanal,golmani, ja ni ne znam kakav je ovaj mali Jary,a Marej da kazem tek pocinje uspesnu karijeru,mnogo je zeznut NHL po meni najtezi od ova tri sto pratim NBA,NFL i NHL i treba sve dobro organizovati a tek PO

                          Jedino ova Tampa ne pada...ko dopingovani
                          Last edited by 61563; 12-11-17, 01:51.

                          Comment


                          • Eto nam ga Turis na debiju,pak prosao kroz nase igrace,ka da ih nema

                            Sta reci...
                            Last edited by 61563; 12-11-17, 02:10.

                            Comment


                            • Aoooo jebo te kakav OT u Detroitu

                              Hahahaha i reakcija Tortsa koji umire od smijeha i kaze "holly fuck" Sta radi Bob nocas majku li mu jebem

                              Comment


                              • E neka.. dosta im je bod. Vise i ne zasluzuju samo zbog onoga kad su AA i Mantha bili sami sa Bob-om i usrali se u gace. Kod Nielsen-a svi na casove kako se penali izvode.

                                Comment

                                Working...
                                X