Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlicno se snasao Werenski. Dobra tekma... potencijalno finale konferencije

    Comment


    • Moze al za 4 godine idemo CBJ ,malo opustenog hokeja pred novo ko zna sta od strane sampiona,mada imam osecaj da cemo lako dobiti veceras

      Comment


      • Jedini covjek koji moze da sprijeci CBJ na putu do titule(u nekoj od narednih sezona) je ovaj prosijedi "gospodin" koji je na klupi

        Comment


        • Au jbt sta je dobrih meceva ne moze da se pohvata nista lepo,a zato sinoc patnja sa mrtvim Oilersima...

          Comment


          • Jes brate, ja evo ne znam dje cu prije, a bas je bezveze sto je dosta njih pocelo u isto vrijeme. Odlucio sam da ispratim ovu prvu trecinu CHI-MIN pa cu vidjeti sta dalje jer mi ne valja da skacem sa kanala na kanal.. onda ne ispratim nista kako valja. Golove mogu vidjeti i u pregledu posle.

            Comment


            • Isto, ja cu gledati Tampu,koja tesko da nece dobiti,a posle zna se,St.Luis sam hteo volim Tarasenka a i svidjaju mi se,ali ovu Tampu vidim kao jedinog konkurenta u konfernciji koji moze da nas dobije na 7 pa sam resio da ih pratim,a i lepo igraju

              Comment


              • Nije jos sigurno, al izgleda da cu cekati Pitsburg za pare, mislim da cu prvi put za njih stvarno da navijam

                Comment


                • hahah...sa OT,ili moraju u regulare,posto nas hoce taj 1-1 rezl,u poslednje vreme,mada stvarno mislim da bi vcr morali da resimo lako i brzo vec u prvoj

                  Ode Tampa na 2 razlike prejaki su

                  Comment


                  • Racunao sam da veceras mora u regularnom posto je prosla bila OT

                    Comment


                    • I ta prosla trebalo je 0-0 da bude,a prosle nedelje smo vezali 2 zaredom 1-1 pa dobili u produzetku ,ne znam sve back-to-back smo izgubili do sad mislim da je 5, a ne pamtim glatku pobedu od Nesvila,tako da vcr smo odmorni nije neki protivnik i mislim da bi morali da se malo pokrenu ,iako mi deluju da odradjuju posao koliko moraju dok ne dodje PO.

                      Posto je ova Tampa zavrslia po meni posao,mogao bi da pogledam malo ovaj omiljeni tim naseg Powera CHI

                      Comment


                      • Koje mrtvilo u Minesoti ,ako sad ne daju iz PP zavrsice o-o do kraja

                        Comment


                        • Ili to ili im Kunitz, Bonino, Cullen, Daley, Hainsey i narvno Fleury fale vise nego sto su ocekivali

                          Ajde, neka odrade Canucks-e veceras, da Trigg uzme pare

                          Comment


                          • Hahaha kako se krljaju u Filadelfiji

                            Uuu jbt vidi Dubinsky izjednacio u Tampi... ne moze se sve pohvatati ja evo i tv i lap top koristim
                            Last edited by powerslave; 05-11-17, 01:40.

                            Comment


                            • Taj Cullen je odmah dao asistenciju protiv ,mada mene plasi onaj Kunitz, matori,ali talija je lik on ima i sa Patkama titulu cini mi se,oce ga

                              Vidi ja kako se prebacih na mrtvilo CBJ 4-4, jao vidi kad ga daje mrtva Florida

                              Comment


                              • Kunitz, pa njega da vidim na ulici morao bi da pridjem blize da ga pljunem u facu. Rijetko kojeg sportistu stavljam u istu kategoriju sa njim... Serhio Busquets kategorija.


                                Rijesio tata Stammer utakmicu.

                                Da vidim sta ce Wild napraviti do kraja i onda se prebacujem na LA.
                                Last edited by powerslave; 05-11-17, 02:07.

                                Comment

                                Working...
                                X