Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Edmonton zavrsen,veceras druga od 3 najavljne pobede,Kalgari,da vidimo hocemo li uspet da vezemo back -to-back pobede.

    Vidim da ovaj MLB ode u 7 ne znam kad se igra,al vcer ne vrv,kad citam komentare prosto mi dodje krivo sto ne gledam taj sport,al tacno mi fali jos to i kriket,Sad tek vidim da je ovo bilo 7 ,pa kad izgubise dve za redom ..znam da su vodili i neko mi rece ma uzimaju to LA,vidim rez i izgubili i sve mislim to je 6-ta
    Last edited by 61563; 02-11-17, 12:24.

    Comment


    • MLB je strasno interesantan. Pocni da pratis sledece sezone. Trebace ti bas dosta vremena da se pohvatas sa igracima, pravilima i istorijom ali vrijedi kad se navuces
      Vjeruj mi Ja sam bio na dvije utakmice, do sad, i uzivo je spektakl.

      Dobri rezultati za sad. Jets-i i Wild izgleda lagano veceras. Ja gledam NYR-TBL a bacim pogled na DET s vremena na vrijeme ali mi se smuci pa se odma vratim na NYR.

      Comment


      • Mozda zato sto ide leti kad nema nista nocu moguce da i to pocnem ,al ne verujem

        Nadam se da ce NYR izdrzati u Tampi,a vreme je da se gledaju sampioni i druga najavljena pobeda

        Comment


        • 0-0 posle prve ali prilicno smo bolji ,ne verujem da cebiti problema da se ovo dobije,a i odmaramo malo Mareja

          Mini trpa Montreal,ha Poweru srce puno,drzi NYR 1-1 aj makar i na OT ako treba

          Comment


          • DET izgubio, MIN i NYR pobijedili.. nije moglo bolje.

            Scheifele het trik.

            LA gazi TOR za sad...

            Comment


            • Bas glup potez Letanga.

              Edit: E majku ti...

              Edit: Giordano presudio.
              Last edited by powerslave; 03-11-17, 03:41.

              Comment


              • Glupost,izgubismo posle OT,sprdamo se,igramo sa pola snage ,opet 1-1 ,samo prvu igramo kako valja ostalo ko prebijene macke ,treba docekati PO

                Al bicemo to sve ok,ponasamo se malo bolje od Cavsa u NBA

                Comment


                • Evo dosao red i Devilsi da padnu ,a i Edmonton da pobedi nekog

                  Jos se ceka poraz Kingsa ,moraju i oni da izgube uskoro

                  Ocekujem pobedu Patki mada moze to biti neizvestan mec veceras

                  Comment


                  • Jel ima neko strim dobar za Otava-Vegas?

                    Comment


                    • E ne znam ne gledam trenutno ,posvecen sam fudbalu,a Otavu bas ne volim

                      Ja odem na batmanstream ,pa tamo nadjem neki link,pa sad nekad link bude HD nekad ne ,mozes i na mamhd da potrazis ili Rojadirecti

                      Comment


                      • Ma meni problem ne mogu nikako da pogledam uvece neku utakmicu pa reko sad daj da iskoristim ovu sto se igra ranije iako ne volim nesto posebno ni jedne ni druge (Vegas nisam imao kad ni da zavolim). Pretrazicu sad te sajtove, preferiram HD kad gledam hokej jer lakse za pracenje

                        EDIT: Na redditu sam nasao inace odlicne ali seckaju pa reko da proverim ovde.
                        Last edited by Ol' Dirty Bastard; 04-11-17, 18:18.

                        Comment


                        • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                          Ma meni problem ne mogu nikako da pogledam uvece neku utakmicu pa reko sad daj da iskoristim ovu sto se igra ranije iako ne volim nesto posebno ni jedne ni druge (Vegas nisam imao kad ni da zavolim). Pretrazicu sad te sajtove, preferiram HD kad gledam hokej jer lakse za pracenje

                          EDIT: Na redditu sam nasao inace odlicne ali seckaju pa reko da proverim ovde.
                          http://sportstream365.com/viewer?game=145256051

                          Radi ovde, kvalitet solidan

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Radi ko sat, kvalitet isto ok, hvala.

                            Comment


                            • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                              Radi ko sat, kvalitet isto ok, hvala.
                              Nista

                              Zacuvaj taj link za ubuduce kad pratis, uvek ima stream ali tek kad pocne tekma, veoma retko steka i kvalitet je sasvim dobar

                              Comment


                              • Al su krenuli zestoko u Tampi samaraju golovi,fino

                                Comment

                                Working...
                                X