Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dzabe se ja nadam da mogu NYR nema od njih izgleda nista ove sezone,a najavljena festa u Detroitu vidim krenula,odmah

    Comment


    • Kakav odron od ekipe su ovi Rangers-i. Sve moze, ali da se Hubs-i i NYR ovako raspadaju ove godine.. e to mi stvarno nije jasno. Obije ekipe pokazuju znake zivota samo ne znam kad ce se napokon probuditi.

      Vegas izgubili vise golmana nego utakmica

      Comment


      • I ja se sve nadam da ce krenuti ,ali deluju da mogu al opet nista,sledecu gostuju Tampi pazi kad iznenade

        A da ovo sa golmanima nije realno ,sta bi bilo da se nama to desi ,stavili bi Rivsa na gol

        Comment


        • E da je srece da stalno ovako igraju. Ne djeluje lose ova linija, ima tu potencijala mada ne vjerujem da ce dugo igrati zajedno. Larkin fino ukrao pak, dodao AA-u i ovaj uposlio Mantha-u. Lijepa akcija nema sta..

          Comment


          • Bravo braco Rendzeri! Grevota bi bila da izgube ovu utakmicu.. najzalije mi je Henrik-a. Branio sve i svasta, dubio na glavi bukvalno a opet je primio 4.

            Comment


            • hehhe..comeback,dobice ovu ,Zibi odlicna asistencija kod treceg gola

              Vidi ti sile iz Detroita
              Last edited by 61563; 01-11-17, 01:30.

              Comment


              • Idemo kakva tekma,dobar ovaj 3 golman

                Comment


                • Bravo, bravo!

                  Ma crno mi da gledam onu mrtvu ekipu pogotovo protiv Arizone. Ovo je dosta interesantnije.

                  A pored Detroita, opste poznato ovdje da ja volim jos i Wild i NYR Volim da ispratim sta rade, pogotovo kad nema leba od Detroita.

                  Ee to im je cetvrti golman

                  Comment


                  • 4-ti blago njima Volis i Sotu,ja mislio da ti je Tampa na trecem mestu

                    Sta treba da se desi da zavolis Pense ,u finalu ( ne racunam Cikago) mislim da si rekao da njih bas ne volis,jel ima jos koja ekipa da bi navijao za Pense protiv njih u finalu

                    Comment


                    • Pensi ce mi biti ok kad se penzionise Crosby i kad se raspusti core koji sad imaju.. tj kad krene rebuild bez sadasnjeg kapitena.

                      Cikago ne volim vise zbog hype-a koji se digao oko njih i mase koja je presla u njihov tabor kad su sastavili dobar tim. Od njihovih igraca mi niko nije mrzan.. Toews-a napr ignorisem.. ne volim ga ali mi ne smeta toliko.

                      Kad igraju Pensi i Cikago uvijek navijam za Cikago. PIT pa MTL pa CHI tim nekim redom


                      Edit: i evo od gotovog prave veresiju. Ma i bolje je da izgube ako je kako moguce.

                      Edit: Bravo Kunin! Gle sto je dobra ova navijacica Minesote jbt
                      Last edited by powerslave; 01-11-17, 02:13.

                      Comment


                      • E al si poredjao svaka ti cast A i bolje da ne navijamo za iste,bice zanimljivije u PO, a mozda se pojavi ovde jos neko kad krene PO

                        Ja konstantno za Pense,a od sezone zavisi neko mi se svidi neko ne,recimo ovo godine simpaticni su mi STL,CBJ,LA,Devilsi,NYR i Tampa al nekako ne mogu da im zelim dobro,a recimo ne znam zasto al ove Kanadjane ne mogu da smislim,pogotovo Otavu al to je krenulo od proslog PO ,kad su prvo izbacili po meni ne zasluzeno NYR a onda zamalo na srecu i Pense,Oilersi mi mrski isto,a i Nesvil mi se ne svidja od proslog PO,ne volim kad tako neko eksplodira,zanimljivo to al ne da uzmu titulu,recimo ako ove godine ponove pa makar SF povlacim rec,po meni nisu za to PO max

                        A vi, ranije vas bas nisam voleo,sad mi svejedno,a ispasce najgore po vas ima da zavrsite ni PO a ni medju najgorima,evo sledecu navijam za vas igrate protiv Senatora,sem ako ne zategnem keca u kladionici
                        Last edited by 61563; 01-11-17, 02:31.

                        Comment


                        • Izgubi Sota,nista posto vidim da smo ti omiljeni od sutra uzivaj ulazimo u streak,odmorni i svezi

                          Sutra pet meceva ali svi deluju zanimljivo bas me zanima dal ce Patke da nastave sa pobedama i ukanale Toronto jos dublje mislim da da.ocekujem i da Cikago dobije Filu i jedni i drugi ne blistaju al mislim da je Cikago bolji i mora da krene kad tad

                          Comment


                          • Stamkos igrac mjeseca, Kucherov i Schwartz popunili top 3.

                            Clayton Keller ruki mjeseca


                            Veceras da se isprati koliko bejzbol dozvoljava Sanjao sam sinoc da Dodgers-i osvajaju... bice da me opklada pritiska u podsvijesti

                            Comment


                            • A mi smo izgleda krenuli u 6 mec za redeom under 1,5 goal u mecu .0-0 posle prve doduse imamo jos minut pp

                              Comment


                              • Bravo SJS!

                                Bas je napeto bilo do ovog gola... gurkanje ili tuca svako malo. Vidim da je Jumbo Joe dosao do poena br 1400 Mislim da je sad u top 20. Jedan od omiljenih igraca koji nije igrao za Detroit i svakako jedan od najboljih koje sam imao prilike da gledam. Cudoviste od igraca... sa 37 godina odigrao 4 utakmice u PO sa pokidanim ACL i MCL i vratio se ove sezone kao da nista nije bilo

                                Comment

                                Working...
                                X