Announcement

Collapse
No announcement yet.

Škola košarke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Dosta se ovde ljudi frljaju sa terminima pa rekoh da pogledate šta zapravo znači napad u tranziciji, tipovi tih napada, a ima usput i dosta toga drugog kao što je prilagođavanje trenera igračima, odnosno neforsiranje svoje trenerske zamisli po svaku cenu, uloga centra u modernoj košarci... Malo je duži video, ali vredi pogledati svaki minut, predavač ne može biti bolji - trener koji je NBA filozofiju igre uspešno primenio na evropski nivo

    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • #32
      Ajde ovde ... vredno je pažnje.
      Greg, Jokić, Divac, Bogdan, Peđa, Pavlović, Radman – svi na Žarkovu
      https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1430707
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • #33
        Malo da oživimo temu

        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • #34
          Originally posted by dekkard View Post
          Malo da oživimo temu


          Od ovog mož se rikne Kakva je to timčina bila ...

          Comment


          • #35
            Pozdrav!

            Nov sam na ovom forumu pa nemojte zameriti ako ovo moje pitanje nije za ovu temu. Pošto sam student na Visokoj strukovnoj školi ,smer trener izabranog sporta,trebao bi mi koncept treninga za seniorsku ekipu. Pošto u mom mestu imamo samo pionire i juniore,na ćijim treninzima učestvujem,nisam baš siguran da ću dobro odraditi trening za seniore. Potreban mi je plan treninga sa uvodom i glavnim delom i završetkom. Da li negde na internetu mogu to da nađem pošto ja nisam uspeo.
            Hvala i još jednom,izvinite ako ovo nije za ovu temu.

            Comment


            • #36
              Dobrodošao!
              Najbolje ti je da se obratiš Udruženju košarkaških trenera Srbije, verujem da će ti izaći u susret i uputiti te na pravu stranu.
              Ovo je njihov sajt


              https://www.ukts.rs/
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • #37
                Originally posted by dekkard View Post
                Dobrodošao!
                Najbolje ti je da se obratiš Udruženju košarkaških trenera Srbije, verujem da će ti izaći u susret i uputiti te na pravu stranu.
                Ovo je njihov sajt


                https://www.ukts.rs/

                Hvala!

                Comment

                Working...
                X