Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rock & Roll

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • jos malo ove macke
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Comment


      • Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Comment


          • Jbga, mora malo komercijala. Prirasli su mi srcu u poslednje vreme.

            Comment




            • Nista joj godine ne mogu. Danas napunila 72

              Comment




              • Moracu da skidam pokrete od svakog pevaca, svaki put kada su mi slusalice u usima krenem da improvizujem sa kretnjom dok traje pesma.

                Comment


                • Originally posted by Skeletor View Post
                  Primetila sam da obozavas The Doors. Meni je Doors prvi bend koji sam pocela da slusam kad sam se otrgla od muzike roditelja.. i dan danas su mi bend br. 1. Morrison hotel mi je top 1. Album svih vremena.


                  Poslato sa MYA-L41 pomoću Tapatoka
                  Last edited by 1122334455; 27-05-20, 14:22.

                  Comment


                  • @BlackWidow sta da ti kazem... prvi put kad sam bio na esidu su mi se neke nove dimenzije otvorile uz njihovu muziku i od tad sam ih toliko zavolio. Prosle godine sam imao zadovoljstvo da upoznam Robby Kriegera i da malo popricam sa njim nakon njegovog koncerta. Znaci zamalo sam se upisao od srece kad se to desilo

                    Comment


                    • Comment


                      • Jaoj bre, Skeletore

                        Koji si ti divljak

                        Comment




                        • A slusaj Marica provokatora Nesto danas nemam energije.

                          Comment


                          • Comment


                            • opa ricma promenio i avatar. evo jedna i od Mustaina

                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment




                              • Retko skupa slika

                                Comment

                                Working...
                                X