Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rock & Roll

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts





  • Ova druga nije rock n roll, ali nisam htio da je kacim u onu drugu temu za muziku pa sam je prisio uz Fleetwood Mac

    Comment


    • Kako beše ide sa postavljanjem yt? Izlazi mi samo link.

      Last edited by Thylacine; 14-02-19, 11:09.

      Comment


      • Imas ikonicu za video, izgleda kao filmska traka, stavi kursor pa ces videti sta pise i tu ubacis link
        Ili paste link i runo ukucas kod za video koji se pise na pocetku linka [ video] i na kraju [ /video], samo bez ovih razmaka u okviru zagrade.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Uspelo, zahvaljujem.

          Comment


          • Originally posted by Powerslave View Post




            Ova druga nije rock n roll, ali nisam htio da je kacim u onu drugu temu za muziku pa sam je prisio uz Fleetwood Mac
            Po meni to nije bitno, cilj je bio razdvojiti od narodnjaka

            Comment


            • Comment


              • Comment


                • sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Na teniskom turniru u Riu, u pauzi izmedju setova se mogao cuti vanvremenski klasik

                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Comment



                      • Mojne meni to ....
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment




                        • kakva stvar

                          Comment


                          • sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X