Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rock & Roll

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • https://vimeo.com/162915100

    Comment


    • evo ga Erik Kantona u spotu zakletog navijaca Sitija

      sloboda ili ništa

      Comment


      • Comment


        • Comment


          • Comment


            • sigpic

              Comment




              • Kakav klasik... i kakva je Mutter albumcina. Iskoci mi ovaj video na FB-u i pogledah ga posle sigurno 15 godina i onda zaglavih na njihovom YT kanalu sat vremena

                Nevjerovatno je koliko daleko su oni dogurali. Jedan od rijetkih bendova sa besprekornom karijerom... bukvalno konstantno rastu i napreduju. Eto bas sam se sad podsjetio njihovih starih hitova i spotova... Prvi cd koji sam u zivotu kupio je bio upravo njihov Mutter.. Mutter i Brave New World od Maidena... u vrijeme kad sam dobio diskmen na poklon Kameno doba jbt Makanja od 10 godina a slusao se Rammstein Ne znam ni kako sam se zakacio za njih.. znam samo da bukvalno od kako znam za sebe znam i za njih Tad sam znao samo za njih i za Iron Maiden i mislio sam da je to to sto se tice metal muzike.. da nema preko. 20 godina i mnogo muzike kasnije i dalje to mislim.

                Ponovo.. nevjerovatno je sta je Rammstein postao. Skoro su objavili americku turneju i odje je bukvalno zavladala histerija Razgrabili ljudi karte... kuju se planovi pola godine u naprijed da se ide na njihov koncert. Postali su globalni fenomem... Cak i ovi retardi ovamo koji slusaju Drakea, Niki Minaj i ostala govna oce da idu na Rammstein Crnci sa gacama na pola guzice oce da idu na Rammstein... ljudi sa farmi od sezdeset i kusur godina oce da idu da vide Rammstein Nevjerovatno nesto... fascinantan bend.

                Ali bas niko ne moze ni da prismrdi njihovim nastupima. Onaj ko je imao prilike da ih vidi/cuje uzivo zna. Onaj ko je imao prilike da ih vidi uzivo a nije otisao je lud.

                Jedva cekam avgust

                Comment


                • Comment


                  • Comment


                    • Comment


                      • Džoni pustio ceo album Filigranski pličnici na yt

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment




                        • cummin-a-yeah-ha!!

                          Comment


                          • Comment


                            • Comment



                              • 2:30

                                Comment

                                Working...
                                X