Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rock & Roll

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Comment


      • Comment


        • Comment


          • Comment


            • Comment




              • sigpic

                Comment



                • A za 8 dana uživo

                  Comment


                  • Originally posted by torpedo View Post

                    A za 8 dana uživo
                    Slusao sam ga uzivo prije 3-4 godine kad je bio u Beogradu(2014. cini mi se da je bio oktobar). Impresivan nastup. Od ovih koji su i dalje medju zivima , a koje sam imao prilike da vidim/cujem uzivo, Roger Waters je u rangu sa Clapton-om(jbt kao da je 2010. bila prije sto godina) i Stones-ima 2006-te

                    Iskreno, meni je bilo dovoljno sto sam vidio Keith Richards-a sa daljine od 30-ak metara... posle toga je svaki koncert bio manje bitan Jebes i Rammstein i Iron Maiden i Deep Purple.. U2, Metallica-u, RHCP, Kiss, Santanu, Scorpions-e, Rod Stewart-a. Springsteen-a, Nick Cave-a, White Snake, Judas Priest, Billy Idol-a, AC/DC... sve sam ih slusao uzivo makar jednom.. jebes sve to. Keith Richards i ja smo se u jednom trenutku nalazili na istoj plazi i to u rodnoj Crnoj Gori Keith pa svi ostali. Moram da ispostujem Stevie Nicks kad bude nastupala u Bostonu i to je to. Jbg, Bowie nas je napustio a sanse da vidim Jimmy Page-a su minimalne, tako da u mom slucaju nagrada za najvecu zivu legendu koju sam vidio uzivo definitivno ide matoroj mumiji iz Stones-a (Ian Gillan i Clapton su tu u top 3) Jos nedje da "uhvatim" Tom Waits-a i slobodno mogu "na oni svijet"

                    Comment


                    • E vidiš Toma nisam gledao a rado bih

                      A Stonse zadnji put prošle godine na red bull areni, kad poredim sa onim Beogradskim koncertom nisam bio oduševljen.
                      Spisak ti nije loš - nedostaje Bob Dylan.

                      Comment


                      • Iskreno, sto se tice cjelokupne atmosfere i audio/vizuelnog iskustva, slobodno mogu reci da je Rammstein ostavio najbolji utisak na mene(slusao ih uzivo 3 puta... pa to je bukvalno cirkus ). A onako cisto iz "muzickog" ugla, Clapton, Knopfler, Sting, Santana, Waters, Springsteen(maratonski kocert), Cohen, Cave, moram priznati da me je i U2 odusevio u svakom pogledu i ako sam otisao na njiho koncert bas onako skeptican... nema sta, razbili su i nikad vise necu jesti govna i osporavati ih The Killers isto tako, fenomenalan koncert u Montrealu prije 3 godine.

                        Sto se tice domacih bendova, Perper sam slusao uzivo jedno 20 puta Ko voli i to je lijepo

                        Evo da ne bude off, jedan veliki sef



                        Life goal: jednog dana biti cool kao Meat Loaf i nositi svilenu maramu u rukavu.

                        Comment


                        • Comment


                          • Comment


                            • Comment




                              • Nije u okviru zanra, ali izdvojite pet minuta jer uopste nije lose. Jedna poznanica danas okacila na YT-u, pa reko da je malo poguram i na forumu Ima fin glas a i muzika nije losa. Ovako navarenom je dobro legla

                                Comment

                                Working...
                                X