Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rock & Roll

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • ^

      Vrh pesma, voleo bih da je cujem uzivo.

      Comment




      • Nadam se da ce biti turneje sledece godine jer su bas uboli sa novim albumom. A i bruka dobro zvuce.

        Comment


        • Oni i Deftones su me bacili na kolena, gledacu da ih nekako iskombinujem samo da bude turneje. I novi album Lamb of Goda me je vozio dobro, samo je nivo ispod ova dva. Novi album Sepulture me je isto oduvao, najbolji u ovom sastavu definitivno. Ne mogu da se setim da li je jos nesto ostavilo jak utisak na mene iz ove godine. O novom albumu Ozija Ozborna cu precutati.

          Imam tu jos par bendova koji su mi na cekanju, jer trebam od pocetka da ih preslusam.

          Edit: Zaboravio sam na novi album Pearl Jama koji me je prijatno iznenadio.

          Last edited by Ricma; 17-10-20, 14:35.

          Comment


          • "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • BOG
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Comment


                • dobar je Layne Staley. Al bas da je bog to je samo bio Kobejn
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Iskreno nemam pojma zato sto nisam precesljao detaljno biografije od obojice, ali po pravilu bi trebalo da su ekstremniji i zanimljiviji likovi koji imaju targetiranu publiku. Ne da upadnu u zamku, pa da imaju preveliku popularnost. Budu odbaceni na lokalnom nivou, a onda budu prihvaceni od ne tako malog dela populacije na globalnom nivou i pritom oni koji su ih odbacili na lokalu gledaju ih drugacije kad su uspeli.

                    Meni na osnovu trenutnih informacija koje imam mi je ipak Stali ispred Kurta, ali ako bih kopao dublje mozda bi se situacija promenila.

                    Comment


                    • Kurt Cobain i Nirvana

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Iskreno nemam pojma zato sto nisam precesljao detaljno biografije od obojice, ali po pravilu bi trebalo da su ekstremniji i zanimljiviji likovi koji imaju targetiranu publiku. Ne da upadnu u zamku, pa da imaju preveliku popularnost. Budu odbaceni na lokalnom nivou, a onda budu prihvaceni od ne tako malog dela populacije na globalnom nivou i pritom oni koji su ih odbacili na lokalu gledaju ih drugacije kad su uspeli.

                        Meni na osnovu trenutnih informacija koje imam mi je ipak Stali ispred Kurta, ali ako bih kopao dublje mozda bi se situacija promenila.
                        pa sad ne znam sta je tebi kriterijum. Mislim ako cemo iskreno 'Bog' je bio samo Kobejn. Recimo Entoni ga spominje u pesmi Californication. Pa opet u Dani california. Filmovi o njemu.
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment




                        • influenseri rok n rola

                          0:03 Elvis Presley 0:26 Beatles 0:37 Jimi Hendrix 0:58 Parliament Funkadelic 1:22 David Bowie 1:51 Sex Pistol 2:04 Misfits 2:16 Motley Crue 2:48 Nirvana 3:03 Red Hot Chili Peppers
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment




                          • Da nadjem devojku sa kojom cu moci da slusam ovo.

                            Comment




                            • Mnogo sam srecan sto je Amfilohije negativan. Moram adekvatno da proslavim.

                              Comment


                              • Originally posted by powerslave View Post
                                Kurt Cobain i Nirvana


                                1.138.751.342 prikaza

                                Malo li je




                                90.742.029 prikaza


                                Kad odvojimo "o ukusima se ne raspravlja" ;)
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X