Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rock & Roll

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Budite dobri, zdravi i veseli i ne koristite droge

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Kako onda da budemo veseli?

      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment




          • Mark II je najbolji rock and roll bend svih vremena. Oni kad su bili na vrhuncu cak i titani kao sto su Led Zeppelin i The Doors su mogli samo da im drze svijecu.

            Comment


            • Veceras Deep Purple u Beogradu.

              Kakav intro

              sloboda ili ništa

              Comment


              • and it's whispered that soon, If we all call the tune
                then the piper will lead us to reason
                and a new day will dawn
                for those who stand long
                and the forests will echo with laughter
                Last edited by mark !t zer0; 07-12-19, 06:54.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Kako je bilo na Deep Purple? Je li Gillan opet na binu izasao u trenerci i papucama za po kuci?

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Kako je bilo na Deep Purple? Je li Gillan opet na binu izasao u trenerci i papucama za po kuci?
                    Fenomenalno. Hahahahaha, nije, došao je pristojno obučen. Ono što me najviše iznenadilo je puna Arena, nisam očekivao, ali očigledno da ljudi vole jedan od najvećih bendova ikada. Sat i 40ak minuta čistog uživanja.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Bila je puna Arena i 2014. godine. Odlican je koncert bio, a on je tada ladno izasao u majici kratkih rukava, trenerci i papucama Svirka je bila toliko dobra da je ja vjerujem svakoga bilo bas briga sto Gillan vise nema ni deseti dio nekadasnjih vokalnih mogucnosti.

                      Ali Gillan iz mladjih dana je, sto se mene tice, bio najbolji rock vokal svih vremena. Boja glasa, kontrola, raspon, vrisak... vokalno cudoviste je bio.

                      Strasan je bend Deep Purple. Cak i danas i ako su sad bez Lorda i onog ludaka nervoznog, Blackmorea. Zao mi je samo sto nisam imao prilike da ih cujem uzivo u tom cuvenom MKII sastavu kad su bili rock bogovi.

                      Comment


                      • Meni je ovo drugi put da ih slušam, negde početkom 2000ih sam bio na sajmu sa bratom i ocem, jer je to uz Led Zeppelin njegov omiljeni bend. Naravno tad nisam imao jasnu predstavu čemu prisustvujem obzirom da sam bio baš klinac.

                        Što se vokala tiče, nema greške da je jedan od boljih, s tim da sam ja bliži Eddie Wedderu i nekih njegovih preformansa iz mladjih dana. Mada bi mi bilo baš teško da odaberem jednog najboljeg.

                        A tačno se vidi da neke pesme ne može više da otpeva pa ih i nema na koncertima.

                        Sledeće godine nam dolazi Nick Cave, a ja planiram i put u Budampeštu da čujem Pearl Jam na leto.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Comment


                          • Comment


                            • Comment




                              • RIP

                                Comment

                                Working...
                                X