Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rock & Roll

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Comment




      • Genijalni Buck Dharma.

        Comment


        • Korn nije izdao dobar album od 'Untouchablesa'
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • I Nick Cave ima novi album
            sloboda ili ništa

            Comment




            • Malo ko moze i umije da svira na ovom nivou. B.O.C. je jedinstven... isti nivo kao napr. Yes i King Crimson.. ako ne i bolji. Ko zna, zna... samo za produhovljene ljude

              Comment


              • Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Comment




                    • Nije rock and roll, ali sam jos pod utiskom jucersanjeg koncerta. Isli drug i ja do Buffaloa sa namjerom da ga jurimo prije koncerta da nam potpise one pop figure, nekoliko LP-a i par bejzbol lopti... da okrenmo neku laku lovu je li... Cekali tamo kao budale bukvalno cijeli dan.. Kad je napokon dosao do arene, parkirali su njegov autobus pet metara od tog privatnog ulaza tako da smo k*rac potpisali Vise ga nije izlazio nazad napolje... I onda tako razocarani nismo htjeli da idemo na koncert jer su karte bile skupe a nismo htjeli jos i to da placamo s obzirom da smo se vec uvalili jedno 400 dolara sa ovim stvarima koje smo se nadali da ce potpisati.

                      Bilo je dosta ljudi oko arene koji su preprodavali karte ali svako oce da te opeljesi. Na kraju dodjosmo do neka dva starija crnca koji su visili kod nekog minivana.. ja mislio da su taksisti ili nesto. I ovaj moj drug reko ajde jos njih da pitamo za karte pa ako nista ne bude onda da visimo tu okolo dok se koncert ne zavrsi pa da probamo ponovo da ga navatamo. Pitamo, a ovaj jedan od njih cini ja cu vam dati dvije karte za dz jer ocu da uzivate u koncertu..kaze besplatno ali moramo da se slikamo sa kartama za njihov instagram... oni nisu bili taksisti nego sa neke radio stanice pa rijesili da smo mi bili dostojni da nas caste kartama Imali smo nosebleed sjedista, ali smo se mic po mic prosunjali direkt do fan pita na kraju... za koji su karte bile po 300 i kusur dolara Mog druga pred sam kraj nadjose cuvari pa su ga ispratili napolje... ja sta cu, boli me k*rac, ostale jos tri pjesme do kraja pa neka ceka ispree, nece mu nista bit

                      U narednih sat vremena od kako se zavrsio koncert nam se izdesavalo sve i svasta, ali. Ije bilo bitno jer smo na kraju ipak navatali Post Malonea.. nedje oko 2 ujutro... a cisto da se razumijemo, mi smo prvi put pred KeyBank centar stigli u 12 popodne Prelagan momak, izasao u susret svim fanovima koji su ostali tu do 2, po kisi njega da cekaju. Sve nam je zivo ispotpisivao tako da ce se fine pare zaraditi. Cak smo uspjeli i da se slikamo sa njim

                      Sto se samog koncerta tice, jako dobar nastup u svakom smislu. Ja nikako ne podnosim rap, trap, hip hop i sve kvazi zanrove koji su danas aktuelni, ali mi je Post Malone uvijek bio ok. Necu ga bas cesto slusati u slobodno vrijeme, ali mi ne krvare usi kad cujem njegove pjesme.. cak sta vise, ima nekoliko bas dobrih pjesama. Swae Lee je nastupao prije njega... nevjerovatnu energiju ima momak.. obojica su napravili dobar show.

                      ...evo drugi koncert zaredom da nisam morao kartu da kupim
                      Last edited by powerslave; 07-10-19, 21:10.

                      Comment


                      • Ovaj poslednji album mu je predobar.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Ja mislim da mu je ovo najjaci album do sad.

                          Setlista od juce
                          Spoiler


                          Hollywood's Bleeding
                          Better Now
                          Saint-Tropez
                          Goodbyes
                          Die for Me
                          Allergic
                          Candy Paint
                          Psycho
                          Enemies
                          Wow.
                          Paranoid
                          I Fall Apart
                          Over Now
                          Take What You Want
                          Stay
                          (Acoustic)
                          Go Flex

                          White Iverson
                          Sunflower
                          (with Swae Lee)
                          Rockstar
                          Congratulations


                          Bukvalno nema lose pjesme na listi. Ja eto jedino ne mogu smislit White Iverson...

                          Comment


                          • Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X