Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rock & Roll

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bio juce na koncertu Robby Kriegera. Koncert je bio u jednom baru i nije bilo vise od 100 ljudi tako da je bila odlicna atmosfera. Kasnije u toku koncerta sam se prebacio sa sanka do ispred bine i Robby je bukvalno svirao na 5 metara ispred mene. Bend je bio fenomenalan... svirali su 20-ak najvecih hitova Doorsa. Pjevac je bio odlican... sin cuvenog producenta Rothchielda koji je radio prvih pet albuma Doorsa.

    Krieger je sabio. Kakav je to mag Nakon koncerta su se svi razisli jer je taj bar otvoren samo dokle traje koncert.. ja i ovi moji drugovi ostali u nadi da cemo mozda uhvatiti Robbya da se slikamo sa njim.. prije nego sto su nas najurili zbog fajronta, naletjeli smo na pjevaca, slikali se sa njim i nesto sitno popricali. Strasna faca

    Cekali smo ispred mola(u kome se nalazi taj bar) jedno 15 minuta... i ta poslednja grupa ljudi sto je sa istom namjerom cekala ispred se ubrzo razisla i ostali smo samo nas trojica. Izasla u jednom momentu i ekipa koja radi za bend i rekose nam da dzabe cekamo i da je on vec otisao.. kao fora izasao je na neki sporedni izlaz i da ga je obezbjedjenje sprovelo do auta. I kazu kao sve i da ste ga uhvatili ne bi mu mogli prici jer nas taj security ne bi pustio bla bla Spakovase se i oni u neke crne dzipove zajedno sa bubnjarom, basistom i ostalima i odose. Nidje vise zive duse na parkingu Reko ajde mi da ispusimo jos jedan komad pa i mi put kuce onda. Kako je bila tisina napolju, jedno 30 metara od nas cujemo mi neke glasove odjednom se javljaju tamo nedje iza jednog zida. Kad se pojavljuje jos jedan crni dzip i reko nema sta to mora biti da su po njega dosli. Kad evo ga on izlazi kroz taj sporedni/privatni izlaz i mi trk put njega. Ovaj security kaze momci nema sanse da ce vam ista potpisati kad evo ga Robby prilazi i ovaj moj drug kaze molimo vas samo da nam potpisete nesto(imali mi neke cd-ove i jedan LP) mozete to za 10 sekundi. Kaze on nema problema, kaze vidim da ste vi jedini ostali.. mora da ste hard core fanovi I tu se mi upoznamo sa njim, pitao nas za imena i kaze dobro mirise sta god da ste pusili Ne sce da uzme dim i ako smo ga ponudili. Kaze ne pusi vise.. veli star je, mnogo mu je to za pluca Ja mu reko moram da ti kazem da ste nas iznenadili sa The Changeling pjesmom i da nas je to bas obradovalo(to mi je njihova omiljena pjesma.. ja i jedan od ove dvojice sa kojima sam bio volimo to da odvrnemo do daske kad se navarimo ili kad smo na lsd-u ) Kaze on nema na cemu momci i kaze vas dvojica ste se bas potrudili da se istaknete u publici... svaka cast ispratili ste od rijeci do rijeci veli cuo sam vas dje se derete iz svega mozga Pitam ga ja za jednu kolektivnu sliku sa nama trojicom pa da se razilazimo. Nema problema... na pocetku sam mu rekao da se zovem Vladimir kad posle slikanja kaze on meni "hey Vlad, where is that accent from?" Ja mu reko ne mogu da vjerujem da mi je covjek zapamtio ime i to da me jos i zove po nadimku a on cini "ofcourse man, it's a badass name.. Vlad the Impaler".. obicno sam ravnodusan manje vise kad god upoznam neku poznatu licnost ali jbt Robby fuckin Krieger me zove po imenu, znaci iznevjerovao sam jbt bio sam srecan kao malo dijete.. jos tako napusen Reko mu ja da sam "from Montenegro" a on cini "where the fuck is that" Tu mu ja ukratko objasnim i onda me je malo tu jos ispitivao sto cu koji kurac u Albany-u, cime se bavim i tako dalje. Pozdravismo se sa njim, rukovasmo se i svako na svoju stranu Jos sam u nevjerici... legendarni Robby Krieger jbt.. ne mogu da vjerujem da sam ga upoznao i da smo cak eto to malo i popricali Bas je malo muzicara koji su meni toliko bitni kao on.. znaci on mi je top shelf celebrity Ziva legenda jbt.

    20190610_002313.jpg

    Comment


    • Dobra pričica

      Comment


      • Not to Touch the Earth
        Break On Through (to the Other Side)
        Twentieth Century Fox
        Love Me Two Times
        You're Lost Little Girl
        Moonlight Drive
        When the Music's Over
        Five to One
        Love Street
        Wild Child
        Wishful Sinful
        Peace Frog
        Roadhouse Blues
        Riders on the Storm
        The Changeling
        Hyacinth House (The Doors Song)
        L.A. Woman

        Encore:
        Gloria
        Spanish Caravan
        Light My Fire
        Soul Kitchen

        To je bila setlista... svirali su 5-6 pjesama vise u ondosu na ostale koncerte koje su imali u zadnje vrijme. Samo fali People Are Strange, osim toga lista je savrsena.

        Comment


        • Aaa kakva prica, ona mala, licna, koja ispunjava coveka i cini ga super srecnim

          Bas je omatoreo..

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Comment


            • Idemo jako od rane zore:

              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ovih dana sam BD, treba preslušati 14 cd-ova


                Comment




                • Last edited by torpedo; 15-06-19, 20:56.

                  Comment


                  • Comment


                    • Comment


                      • Comment


                        • sigpic

                          Comment








                          • Kako šure deca
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X