Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nije fer prema Poweru majke mi. Ja sam bez dlake na jeziku i ja ga gazim 300 na sat na ivici uvek. Ali on dečko u zanosu rekao, njegovo iskustvo, nije on sad da je propagirao razizam kao ideologiju.

    Nije ovo svetski ekonomski forum pa da izrečena reč ima eho do svakog uveta na planeti

    Comment


    • Ja sam ukapirao da se Skeletorov komentar odnosio iskljucivo na one koji pljackaju i razbijaju radnje po SAD-u. Na snimcima su uglavnom Afroamerikanci (pooliticka korektnost) koji se ponsaju kao stoka.

      U svakom slucaju zao mi je sto je toliko dugacak ban , najvise zbog NFL, i NHL tema.
      Last edited by belgrade_owl; 01-06-20, 23:20.

      Comment


      • Originally posted by belgrade_owl View Post
        Ja sam ukapirao da se Skeletorov komentar odnosio iskljucivo na one koji pljackaju i razbijaju radnje po SAD-u. Na snimcima su uglavnom Afroamerikanci (pooliticka korektnost).

        U svakom slucaju zao mi je sto je toliko dugacak ban , najvise zbog NFL, i NHL tema.
        si procitao ceo post o americkim crncima u pricaonici ?
        Wizard

        Comment


        • Jesam, ali sam shvatio da se odnosi samo na one koji se ponasaju kao divljaci, mozda sam pogresno shvatio.

          Comment


          • Ma kakva razmena kontakta ova budalaština se mora poništiti.
            Konstantine trebao bi dobrovoljno da se povučes sa mesta moderatora, posle ovoga potpuno si izgubio legitimitet. Iracionalno potpuno.

            Čovek predje pešački na crveno, tvoj tip pravde podrazumeva da mu se odseku obe noge kako to ne bi ponovio. Sto je sigurno.
            Iako je to kažnjivo u pravilniku nigde nije preciziran tip kazne i samim tim odluka ne može biti donesena proizvoljno.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Pošto je ovo sportski forum, da budem malo u skladu s tim i pokušam da vam objasnim...npr. kroz fudbalska dešavanja.

              Ako pravila kažu da je svako igranje rukom u šesnaestercu, kazneni udarac, onda je to tako. Nemojte da prozivate sudiju nego FIFA Board koji doneo takvo pravilo. Ako ne sviraš penal, a video si tu igru rukom, nisi dobar sudija. Još gore je da tu igru ruzkom u šesnaestercu "previdiš" i sviraš udarac iz ugla.

              Nemam ništa protiv da administracija kaže da nečiji stav da čamuge treba po starom običaju vešati je sasvim legitiman i prihvatljiv. U tom slučaju, priznajem, promašio sam forum i sam ću sebe lično, trajno samobanovati. Valjda postoji ta opcija.
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Je l' bi moglo u buducnosti nekako kod banova da se ostavi komentar zbog kog je usledio ban, jer se vec u pricaonici brise (vrv zbog pravila foruma) pa da i ostali koji nismo bili online tada budemo u stanju da bar za svoju dusu procenimo i shvatimo zasto je nesto uradjeno i sta je doticni uradio?
                Last edited by colchonero; 01-06-20, 23:54.

                Comment


                • Originally posted by madrid View Post
                  Je l' bi moglo u mogucnosti nekako kod banova da se ostavi komentar zbog kog je usledio ban, jer se vec u pricaonici brise (vrv zbog pravila foruma) pa da i ostali koji nismo bili online tada budemo u stanju da bar za svoju dusu procenimo i shvatimo zasto je nesto uradjeno i sta je doticni uradio?
                  Ja sam to radio u početku, ali vidim da to nije pravilo, a u nekim slučajevima se čak i ne navodi razlog nego samo vreme trajanja bana.
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Originally posted by madrid View Post
                    Je l' bi moglo u buducnosti nekako kod banova da se ostavi komentar zbog kog je usledio ban, jer se vec u pricaonici brise (vrv zbog pravila foruma) pa da i ostali koji nismo bili online tada budemo u stanju da bar za svoju dusu procenimo i shvatimo zasto je nesto uradjeno i sta je doticni uradio?
                    ne bi moglo, pogotovu za vas lešinare što se javite samo kada je neka frka, da se vidi što je neko banovan, da se malo žalimo, pa se vidimo opet kad neko bude banovan

                    predlazem da se madridu salje e-mail kad se neko banuje da moze covek da dodje i vidi lepo
                    Last edited by mark !t zer0; 02-06-20, 00:33.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • u stvari, moglo bi u buducnosti nekad
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
                        ne bi moglo, pogotovu za vas lešinare što se javite samo kada je neka frka, da se vidi što je neko banovan, da se malo žalimo, pa se vidimo opet kad neko bude banovan

                        predlazem da se madridu salje e-mail kad se neko banuje da moze covek da dodje i vidi lepo
                        Joj, joj...

                        Comment


                        • Nisam bio na forumu od sinoć, otvorim i imam šta videti...naravno da "čamuge" i vešanje nije primereno i da je kažnjivo ALi (to nepopularno ali) kao olakšavajuću okolnost treba uzeti da je on tamo, na licu mesta, i da ovo što mi vidimo na društvenim mrežama nije ni delić onoga što se njemu servira putem tv, ono što on može videti uživo. Svi mi imamo tačku pucanja (naravno da ni to nije opravdanje), moguće da je bio i "pod gasom"...treba to izbalansirati.
                          Dalje, pročitah negde (ako sam dobro zapamtio) svega 5% afroamerikanaca napravi 50% kriminala u USA (u kom periodu ne mogu da se setim) tako da fustracije postoje, gledaš one snimke "belih četvrti" gde naoružani civili čuvaju kvart i takva ludila...tamo glave različito ferceraju, mi smo za njih i pored ludila devedesetih raj za demokratiju.
                          A ako je ovo u pitanju:https://twitter.com/AndreDrummond/st...980729345?s=20
                          Samo zamislite da je ova žena vama nešto u rodu, čak i to ne mora već samo zamislite svoju ženu (ćerku) na tom mestu i vašu reakciju.
                          Last edited by nebitan; 02-06-20, 07:14.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Nisam bio na forumu od sinoć, otvorim i imam šta videti...naravno da "čamuge" i vešanje nije primereno i da je kažnjivo ALi (to nepopularno ali) kao olakšavajuću okolnost treba uzeti da je on tamo, na licu mesta, i da ovo što mi vidimo na društvenim mrežama nije ni delić onoga što se njemu servira putem tv, ono što on može videti uživo. Svi mi imamo tačku pucanja (naravno da ni to nije opravdanje), moguće da je bio i "pod gasom"...treba to izbalansirati.
                            Dalje, pročitah negde (ako sam dobro zapamtio) svega 5% afroamerikanaca napravi 50% kriminala u USA (u kom periodu ne mogu da se setim) tako da fustracije postoje, gledaš one snimke "belih četvrti" gde naoružani civili čuvaju kvart i takva ludila...tamo glave različito ferceraju, mi smo za njih i pored ludila devedesetih raj za demokratiju.
                            A ako je ovo u pitanju:https://twitter.com/AndreDrummond/st...980729345?s=20
                            Samo zamislite da je ova žena vama nešto u rodu, čak i to ne mora već samo zamislite svoju ženu (ćerku) na tom mestu i vašu reakciju.
                            Verujem da jeste...i to nije opravdanje, kao što si i naveo.
                            Ja sam naveo da je kazna "opciona" dok se ne iskonsultujem sa Administratorima, a dotle po pravilniku. Moglo je da stoji i 57 godina, a da se posle 3 dana (valjda će dotle neko iz admin-tima da reaguje) se to preinači na 7 dana. Nemam ja ništa protiv...pogotovu protiv Skeletora.

                            Moje lično mišljenje je da forumaši trebaju, kad načine prekršaj, da se kažnjavaju po 24 sata pauziranja, kad malo više "zabrazde" 1-3 dana, malo teži prekršaji 7 dana (kao one pretnje pre neki dan)...ili isključiti totalno čoveka sa foruma ako se proceni da njegovo pisanje je totalno protiv pravila navedenog foruma. Sve duže kazne, kako kažu političari, cenim da su kontra-produktivne. Naravno...sve to treba "ozakoniti" kroz pravila. Ali ja sam samo jedan i nisam "vrhovni komandant" a ni dalekogabilo Vučić i sam da donosim odluke.

                            Moramo ipak da pristojno reagujemo i ako nismo u Davosu (Uroš) a reakcije poput one unazad nekoliko postova (indigo valjda beše) da nemam kredibiliteta i da nisam normalan je takođe legitiman stav, ali više govore o autoru nego o meni, u to sam 100% siguran.
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Hvala

                                Comment

                                Working...
                                X