Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Bojana,

    Ko je na kraju ostao od Admina/Moderatora?
    mrzi me da nabrajam

    http://www.sportklub.info/forum/showgroups.php
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Bar 20 ljudi sigurnih, vrv i jos njih ali za to ne mogu da tvrdim.
      Last edited by colchonero; 08-10-17, 17:56.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Dakle ne svidja se narodu kako admini rade, a to su: Pobeda, limeni, madrid, Aleksa...i ko jos?
        Da se razumemo clanova ima mnogo...da vidimo i koliko nezadovoljnih.
        Prvo pitanje...a drugo...sta vam se ne svidja konkretno kod admina te je forum propao zbog toga i naravno sta bi vi u tim konkretnim situacijama radili drugacije?

        Nije na odmet da vas podsetim da vi admine niste ni postavljali.

        tt
        Ispisasmo mi ovde strane i strane i ti dođeš i pitaš šta nam se ne sviđa?

        Žao mi je, ali moram da prijavim post, mislim da je ovo klasično trolovanje.

        Comment


        • Nisam ih postavljao.

          Nisam ni trazio da odu. Samo sam pitao normalna pitanja, na koja i dalje nisam dobio odgovor od njih.

          Sto povlaci pitanje, ako ne mogu da daju normalan odgovor kako mogu da rade taj "posao"?
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            Ispisasmo mi ovde strane i strane i ti dođeš i pitaš šta nam se ne sviđa?

            Žao mi je, ali moram da prijavim post, mislim da je ovo klasično trolovanje.
            Samo napred.

            Toliko buke ni oko cega...vrti u krug sve jedno te isto i nista konkretno...kazem konkretno..crno na belo.
            Situacija...resenje. Prosto.

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Nemojte da se glupirate, forum ne moze bez admina, i da nema Bojane da radi od najbanalnijih stvari kao sto je ubacivanje smajlija koji su vam neophodni i cesto jedini bitni, do mnogo ozbiljnijih tehnickih stvari i da cima admina kad obicni admini nesto ne mogu da rijese, to apsolutno niko nije radio do Bojana od kad je ovdje i Olja od kad je SM, sad vise nije. Tako da ne treba biti nezahvalan i traziti glavu nekom ko je toliko dao forumu. Ja sam joj prvi cesto pakao priredjivao, ali da joj trazim glavu, pa to je suludo. Ona je glavna za tenis i sve radi oko tehnickih stvari, njeno mijesanje od nove reorganizacije je nastalo dva puta i apsolutno zeli da noto ostane admin, a da modovi ostanu Nikola i Vulf. U ovoj prici je potpuno razumna i ne vidim zasto je sad ona jedini i glavni problem? Tako da je ta prica da je Bojana jedini prioblem je bas losa.

              Dalje, mozete da se zalite adminu ili SPORTKLUBU, niko vam ne brani, ali ce se SK(neko zna ko se krije iza tog nika, neko ne, nije ni bitno) na kraju meni obratiti i nikom drugom 99,9% i traziti da to rijesim, to je fakat. Ko je god zeljan i voljan moze da se javi i pomogne u radu, bice uzet u razmatranje. I po meni bili smo na pravom putu, sad je s toga puta skrenuto. I dalje moze da bude dobro kad bi se svi potrudili. Ali posto ocigledno necemo onda jbg.
              sigpic

              Comment


              • A ko je spomenuo da je jedino ona losa?
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Tako mi izgleda, trazenje da se skloni, ustupi funkciju i sl. Njoj bi lakse bilo masu kad bi to uradila, ali je cinjenica da forum bez nje ne moze. I svakako bi forum mnogo vise izgubio nego ona.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Tako mi izgleda, trazenje da se skloni, ustupi funkciju i sl. Njoj bi lakse bilo masu kad bi to uradila, ali je cinjenica da forum bez nje ne moze. I svakako bi forum mnogo vise izgubio nego ona.
                    Oko tehničkih stvari ne znam, ali bi mogla da prepusti nekome drugom stvari kao što su banovi i određivanje modova. Nadrealno mi je da vrše pritisak na Marića i Vulfa, a vamo Kronosu daju apsolutnu podršku. S tim što Marić i Vulf rade dobro posao, a Kronos ne.

                    Comment


                    • Mislim da je mnogo veci problem, sto vise niko nece da bude ni mod ni admin.

                      Sto je opet pitanje zasto je to tako.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Mislim da je mnogo veci problem, sto vise niko nece da bude ni mod ni admin.

                        Sto je opet pitanje zasto je to tako.
                        Pitanje sa najlakšim odgovorom na svijetu - ikad. Zato što je lakše srat po onima koji nešto rade, nego nešto konkretno i sam raditi

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Pitanje sa najlakšim odgovorom na svijetu - ikad. Zato što je lakše srat po onima koji nešto rade, nego nešto konkretno i sam raditi

                          Hmmm. Pa cak i ako rade pogresno u kontinuitetu? Ok.

                          Dosta od mene.. Nista se nece promeniti..
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            Oko tehničkih stvari ne znam, ali bi mogla da prepusti nekome drugom stvari kao što su banovi i određivanje modova. Nadrealno mi je da vrše pritisak na Marića i Vulfa, a vamo Kronosu daju apsolutnu podršku. S tim što Marić i Vulf rade dobro posao, a Kronos ne.
                            Pa nije bas da je ona odredila modove. Kad su ljudi presli sa B92 dobili su pravo izbora da ih predstavljaju njihovi ljudi. I izabrali su fair and square. Ja se nisam petljao u rad foruma, ali me fino zamolila da joj pomognem oko fudbala. I predlozio sam posto znam kakva je PL da se postavi mod iz svake od tri najvece navijacke grupe. Dakle predlozio, nisam zapisao u kamenu ili postavio. Srdjan kao predstavnik Junajteda, Scauser kao predstavnik Liverpula i Ves kao predstavnik Arsenala. Ova dvojica kao blagi i mirni, i Ves kao malo ostriji, beskrupulozniji lik koji ima izuzetno konstruktivne postove. Dakle Ves s kojim sam ja u proslosti imao prilicnih trzavica, da ne kazem problema, kad sam ga svojevremeno banovao pisali su po meni i smatrali da je to epska nepravda, tarzili da mu smanjim kaznu, pa sad neki od tih koji su ga tada branili, traze da ne bude mod. Licemjerno zar ne? Jax je sjajan forumas i meni bi isto bio SM, ali je ideja bila da se niko od tri najvece navijacke grupe ne osjeti zapostavljenim. To na kraju dana nije proslo sa Scauserom, ja ne znam ni bi li on prihvatio na kraju krajeva. Znamo sta se desilo sa Vesom zbog kaznenih poena koje je dao, napadan zestoko i on strane jednog dijela forumasa ali i administracije.

                            Dalje za ovaj dio foruma noto je zelio da preuzme palicu i odma mu je data. Je li neko pravio problem? Bojana? Nije. A nije bas da izmedju njih dovje cjetaju ruze. Nasao ljude i dogovor je bio kao sto sam i prije rekao svako svoj dio. I po meni jako je lijepo sve funkcionisalo, eto desila su se ta dva mijesanja i mimoilazenja, ali i dalje dobra volja psotoji da se vrati i nastavi dje je stao. I vjerujem da mu se Bojana nece mijesati sekunde. Jer znam sta misli o trenutnoj situaicji i o notu, Nikoli i Maricu. Stavise Bojana sem uplitanja u ovom dijelu nikad nije zeljela da brine o bilo cemu drugom sem o tenisu i tehnikalijama. Tako da su ti napadi potpuno neosnovani. Ovo sve pricam za period od dolaska ljudi sa B92 i reorganizacije koja je nastala. Prije toga je forum interesovao samo Bojanu i Olju i to je isto fakat. Ali ko god zeli moze da pomogne, predlogom, sugestijom, ali stvarati konstantan pritisak, glumiti buntovnike i revolucionare, time se nista ne moze dobiti. Jer ce jaz biti sve veci i veci.

                            Ne znam zeli li Nash da se petlja vise, ali zeli dobrodosao je, pa da vidte kako sve ide lagano i brzo i po kratkom postpuku.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Hmmm. Pa cak i ako rade pogresno u kontinuitetu? Ok.
                              Pa tu bi valjda trebali uskočiti oni koji bi posao radili bolje, a sam si konstatovao da takvih baš i nema

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                Pa tu bi valjda trebali uskočiti oni koji bi posao radili bolje, a sam si konstatovao da takvih baš i nema
                                Sminkenzi ima njih. Pitanje je samo zasto nece, a provode dosta vremena na forumu.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X