Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Cim se neko nadje da je bolji od mene ili da je bas zeljan da promeni stvari na bolje a da ne narusi puno ravnotezu, rado cu mu ustupiti mesto.Ja sam se prijavio na dobrovoljnoj osnovi, a i dobrovoljno cu da odstupim.

    Do narednog ustanka!
    Mojne te fore, ajde lepo priznaj koliko te plaćaju? (šala, nije interna, može?)
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by torpedo View Post
      I još jedna sitnica niti jedne tema mi ne smeta, jednostavno ono što mi nije interesantno izbjegavam. Ono na čemu sam insistirao u više navrata je muzička tema u kojoj bi se znao red : Rock and roll na jednom mjestu, narodnjaci na drugom. Ovako postoji nešto što nit smrdi nit miriše - šta trenutno slušate. Razlog što ne postoji je jasan svima, podkusurivanje kao nesposobnost donošenja odluka.
      Ovo bih i ja voleo da se desi. Prvi put sam video ovde da neko troluje sa muzikom + čista šabanerija. Brte, ako je vama dvojici, trojici to gotivno šaljite jedno drugom taj džiberaj kao pp ili izađite u kafanu, nije bitno, ovaj forum ne čita samo vas dvojica, trojica. Možda je stvarno najbolje da postoje dva muzička topica.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Ovo bih i ja voleo da se desi. Prvi put sam video ovde da neko troluje sa muzikom + čista šabanerija. Brte, ako je vama dvojici, trojici to gotivno šaljite jedno drugom taj džiberaj kao pp ili izađite u kafanu, nije bitno, ovaj forum ne čita samo vas dvojica, trojica. Možda je stvarno najbolje da postoje dva muzička topica.
        Postojalo je ali je spojeno.

        Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Mene samo jedno zanima. Dokle će "funkcioneri" {bez namere da uvredim} svaki put kada ispadne frka podnositi ostavke, nabijati na nos članovima da oni ovo rade volonteri i td.? Mora se naći zlatna sredina i malo da popuste obe strane, iako mi je ta podela, na vas, nas i sl. i jako ružna i uvek dolazi od vas na funkcijama. Čast izuzecima.

          Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
          U mom slucaju zato sto se to talozilo vec neko duze vreme i dogadjaji u poslednje vreme su uvek bili kap koja je prelila casu.I naravno zato sto se stalno nalazim izmedju dve vatre.Jos jedna stvar u vezi Gangare, covek je bio neobavesten i ja sam hteo da mu skrenem paznju na neke stvari i da mu dam do znanja da to sto je on napisao je skoro pa netacno.Predosecao sam da ako dobije zasluzene sankcije, da ce da nastanu nevolje.Napravio bih izuzetak zbog njega(ali ne bih zaboravio to sta je napisao i to bi mu uslo u sledecu kaznu), sada kako bi on reagovao na to nikad necu da saznam.Taj korak je mogao da bude kljuc svega, ako bih ja napravio kompromis da li bi druga strana ostala pri svojim stavovima ili bi isto napravila kompromis.Ostali smo uskraceni za to i znali bismo odmah na cemu smo i kakva ce biti sudbina starosedelaca.Ja sam tu dosao kako bih pomirio obe strane i spustio loptu, ali nisam sproveo u delo i posledice se vide.Nisam uspeo i ne znam da li cu za to da se iskupim.I dalje slepo verujem da mogu.


          @dekkard

          Povremeno nalecem na tvoje postove i znam kada si ozbiljan, a kada se sprdas.
          Last edited by Ricma; 07-10-17, 23:01.

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post
            U mom slucaju zato sto se to talozilo vec neko duze vreme i dogadjaji u poslednje vreme su uvek bili kap koja je prelila casu.I naravno zato sto se stalno nalazim izmedju dve vatre.Jos jedna stvar u vezi Gangare, covek je bio neobavesten i ja sam hteo da mu skrenem paznju na neke stvari i da mu dam do znanja da to sto je on napisao je skoro pa netacno.Predosecao sam da ako dobije zasluzene sankcije, da ce da nastanu nevolje.Napravio bih izuzetak zbog njega(ali ne bih zaboravio to sta je napisao i to bi mu uslo u sledecu kaznu), sada kako bi on reagovao na to nikad necu da saznam.Taj korak je mogao da bude kljuc svega, ako bih ja napravio kompromis da li bi druga strana ostala pri svojim stavovima ili bi isto napravila kompromis.Ostali smo uskraceni za to i znali bismo odmah na cemu smo i kakva ce biti sudbina starosedelaca.


            @dekkard

            Povremeno nalecem na tvoje postove i znam kada si ozbiljan, a kada se sprdas.
            Kakve ovo veze ima sa mojim postom, ja Ganga nikada nisam branila. Zapravo nikada sem juče Torpedov ban nikada nikoga nisam branila. I ne znam zašto si se ti (baš ti od svih) pronašao u mom postu.

            Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Ovo bih i ja voleo da se desi. Prvi put sam video ovde da neko troluje sa muzikom + čista šabanerija. Brte, ako je vama dvojici, trojici to gotivno šaljite jedno drugom taj džiberaj kao pp ili izađite u kafanu, nije bitno, ovaj forum ne čita samo vas dvojica, trojica. Možda je stvarno najbolje da postoje dva muzička topica.
              Znači isto ja mogu to tebi da kažem, šaljite između sebe vaš nekoliko što trolujete sa stranom muzikom pošto ja to ne slušam, loše ti je ovo zaista.

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Kakve ovo veze ima sa mojim postom, ja Ganga nikada nisam branila. Zapravo nikada sem juče Torpedov ban nikada nikoga nisam branila. I ne znam zašto si se ti (baš ti od svih) pronašao u mom postu.

                Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                Ja sam taj poslednji koji sam rekao da dizem ruke i zato sam se pronasao.Ganga sam ubacio u post zato sto izmedju ostalog je jedan od razloga zasto sam zeleo da preuzmem inicijativu i da pokusam nesto da preduzmem.Moja ''ostavka'', kao i moj dolazak na mestu moda ima veze sa njim.Ako on mene nece da poslusa, ko onda preostaje?I ne samo on, ima tu jos likova koji su ovako pravili probleme ali sam verovao da mogu da resim sa njima stvar i da spustimo loptu.
                Last edited by Ricma; 07-10-17, 23:07.

                Comment


                • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                  Znači isto ja mogu to tebi da kažem, šaljite između sebe vaš nekoliko što trolujete sa stranom muzikom pošto ja to ne slušam, loše ti je ovo zaista.
                  Pa eto, onda bi mogli da se složimo da postoje dva topica, da niko nikome ne smeta.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Ja sam taj poslednji koji sam rekao da dizem ruke i zato sam se pronasao.Ganga sam ubacio u post zato sto izmedju ostalog je jedan od razloga zasto sam zeleo da preuzmem inicijativu i da pokusam nesto da preduzmem.Moja ''ostavka'', kao i moj dolazak na mestu moda ima veze sa njim.Ako on mene nece da poslusa, ko onda preostaje?I ne samo on, ima tu jos likova koji su ovako pravili probleme ali sam verovao da mogu da resim sa njima stvar i da spustimo loptu.
                    Nema razloga da se pronalazis. Tebi je ovo "prva ostavka" [emoji4] Što se tiče ovoga oko Ganga - nije on jedini problem ili uopšte problem, kako god. Mnogo je tenzija poslednjih meseci a krivi a se šalju je od jednih na druge. Najlakše je banovo, opomenu i sl. ali i funkcioneri moraju da imaju osećaj za šalu, pravi trenutak kada popustiti a kada kazniti. Ključ je u strpljenju.

                    Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Cim se neko nadje da je bolji od mene ili da je bas zeljan da promeni stvari na bolje a da ne narusi puno ravnotezu, rado cu mu ustupiti mesto.Ja sam se prijavio na dobrovoljnoj osnovi, a i dobrovoljno cu da odstupim.

                      Do narednog ustanka!
                      Molim te nemoj sa ovakvim postovima. Nemoj da budeš moderator ili budi i radi svoj posao. Ovo je patetično i podseća često na ljude koji su na vlasti ili na funkciji negde, pa to nikako ne puštaju uz obrazloženje da ne postoji bolji od njih.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Pa eto, onda bi mogli da se složimo da postoje dva topica, da niko nikome ne smeta.
                        DVA puta sam za sve ove godine otvarala zasebne teme za muziku koju slusam..ne samo ja da se razumemo...ima nas podosta. Poslednji je bio Jukebox.
                        Malo je reci da su me zbog toga neki razapinjali ovde da sam posebna, da se separatisem, da ponizavam time druge, izigravam ludilo...i svasta nesto..
                        E onda kada su spojili prvu temu ovu a la Tramp sa Pricaoniciom..negde letos....ne pitaj zasto...onda je bilo eee pa mora i Jukebox da se spoji sa Sta trenutno slusamo. Naravno sto kaze Torpedo...za potkusurivanje... Pa onda kada se ponovo otvorila tema Tramp...e pa otvori opet sta ima veze. I tako. Naravno da mi ne pada na pamet..ionako izuzetno retko postavljam ovde od tada muziku..imam gde to da radim.

                        tt
                        Last edited by miloolja; 07-10-17, 23:27.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          DVA puta sam za sve ove godine otvarala zasebne teme za muziku koju slusam..ne samo ja da se razumemo...ima nas podosta. Poslednji je bio Jukebox..
                          Mo je reci da su me neki razapinjali ovde da aam posebna, da ye separatisem, da ponizavam time druge...i svasta nesto..i
                          E onda kada su spojili prvu temu ovu ala Tramp sa Pricaoniciom..negde letos....ne pitaj zasto...onada je bilo eee pa mora i Jukebox da se spoji sa Sta trenutno slusamo. Naravno sto kaze Torpedo...za potkusurivanje... Pa onda kada se ponovo otvorila tema Tramp...e pa otvori opet sta ima veze. I tako. Naravno da mi ne pada na pamet..ionako izuzetno retko postavljam muziku..imam gde to da radim.

                          tt
                          Ja se slažem, ali nije bilo razloga da se ukida svojevremno tema Ujedinjeni vinjak, tako nije bilo razloga da se ukida Jukebox. Kada se već ukinulo jedno, ovo drugo je kolateralna šteta.

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            Ja se slažem, ali nije bilo razloga da se ukida svojevremno tema Ujedinjeni vinjak, tako nije bilo razloga da se ukida Jukebox. Kada se već ukinulo jedno, ovo drugo je kolateralna šteta.
                            Naravno da nije trebala da bude nikakava kolateralna steta...jer bi po toj logici mnoge teme morale da se spoje...a Jukebox je trajao nekoliko godina..pre ce biti da su neki iskoristili trenutnu guzvu...ti isti koji su kritikovali.

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ja sam kriva za to spajanje tema, tada je bio totalni haos na ovom delu foruma i ta tema je stradala.
                              A sad zaista ne vidim problem da se otvori tema iskljucivo sa stranom muzikom, svima ce biti bolje.

                              z3 compact using Tapatalk
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Naravno da nije trebala da bude nikakava kolateralna steta...jer bi po toj logici mnoge teme morale da se spoje...a Jukebox je trajao nekoliko godina..pre ce biti da su neki iskoristili trenutnu guzvu...ti isti koji su kritikovali.

                                tt
                                Nisam ja rekao da je trebalo da bude kolateralna šteta. Ima dosta glupih tema na forumu, pogotovu u ovom off delu, gde nisu pisani postovi mesecima a i besmislene su, pa nikom ništa. Ja ne vidim razlog zašto ne bi postojale 3-5-10 teme oko muzike, ako forum funkcioniše i nema tehničkih problema. U ovom slučaju je dovoljno 2 zbog vrste muzike i broja članstva, ali opet, to je bilo, pa prošlo.

                                Comment

                                Working...
                                X