Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    I to na Rossovu intervenciju, da on nije vidio taj post, ni tih 7 dana ne bi bilo

    Ali se zato za spam dobija po mjesec
    Iskren da budem hteo sam da ga banujem barem na 20 dana, njega i jos jednog clana u kosarkaskom pdfu, ali nije moj rejon.

    Glupo je buniti se na moda(koji je izabran od vecine u kosarkaskom pdfu), a koji je u medjuvremenu postao otac i nije nalazio vremena za forum.Nasao se slucajno u tom trenutku i banovao, inace nije bio upoznat sa pravilima.Ima nesto i do drugih, trebali smo odmah da napomenemo da treba za nacionalizam da teze sankcionisemo.Tu je greska do svih nas sto novajliju nismo bolje uputili.Posle je bio neki softverski problem, pa nismo mogli iz nekog razloga da povecamo kaznu.Hteli smo svi da je povecamo, svi smo govorili da je 7 dana premalo za takav ispad.

    Ljudi su glasali vecinski zato sto nismo znali ko je kakav bio, a oni se odlicno poznaju i zbog njih je kosarkaski pdf aktivan.
    Last edited by Ricma; 10-10-17, 23:03.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Ne mogu sad da trazim jer sam preko telefona, sutra cu kad budem za kompom.
      Ili cu pitati njega, cinjenica je da on bolje pamti od mene

      z3 compact using Tapatalk
      Izvini, Olja je banovala na 3 meseca, Vlajko smanjio na mesec sada sam proverio.

      Na trecoj strani. Mozes i preko fona.
      Last edited by l1m4r; 10-10-17, 23:02.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        Izvini, Olja je banovala na 3 meseca, Vlajko smanjio na mesec sada sam proverio.
        Posalji mi na pp ako hoces ko je to bio banovan i koji prekrsaj, ja se najiskrenije ne secam.

        z3 compact using Tapatalk
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Tako je oduvek od kad sam ja bio tu, secam se kada je Nash banovao tako Akija i kada je isto tako Aki par puta najebao.To ima mnogo duzu istoriju nego sto ti mislis.Ja sam napisao da se Olja nije mesala, samo mi reci gde sam ja rekao da se ona konkretno mesala sem u Gangovom slucaju sto je bilo na licnoj osnovi?
          Nisi davao imena. Rekao si da su se ljudi banovali iz mrznje i jer su nekom trn u oku. Takodje su Noto i Vladan potvrdili da su se u 2 bana mesali ljudi vama. Indirektno mi je potvrdjeno da je Olja u oba.

          Originally posted by Ricma View Post
          Iskren da budem hteo sam da ga banujem barem na 20 dana, njega i jos jednog clana u kosarkaskom pdfu, ali nije moj rejon.

          Glupo je buniti se na moda(koji je izabran od vecine u kosarkaskom pdfu), a koji je u medjuvremenu postao otac i nije nalazio vremena za forum.Nasao se slucajno u tom trenutku i banovao, inace nije bio upoznat sa pravilima.Ima nesto i do drugih, trebali smo odmah da napomenemo da treba za nacionalizam da teze sankcionisemo.Tu je greska do svih nas sto novajliju nismo bolje uputili.

          Ljudi su glasali vecinski zato sto nismo znali ko je kakav bio, a oni se odlicno poznaju i zbog njih je kosarkaski pdf aktivan.
          Nemoj ovde na Bogija da svaljujes. On je dao 7 dana, nije problem da mu kaze neko od admina da se za to daje mesec dana minimum i promeni kaznu. Samo sto to ljude ne interesuje jer s tim clanom koji je banovan nisu imali nikakav los odnos.
          Last edited by Победа; 10-10-17, 23:03.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Posalji mi na pp ako hoces ko je to bio banovan i koji prekrsaj, ja se najiskrenije ne secam.

            z3 compact using Tapatalk
            Nemoj da me lozis, nasao sam preko fona da je na trecoj strani Koje banovao, razlog i sve.. Dan kasnije ti banovala Akija
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1375139

              Ovo je bilo mesec pa je smanjeno, o čemu dalje da pričamo dvostruki aršini

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Ja se licno ne secam, ali najiskrenije.

                z3 compact using Tapatalk
                A kada je Erik Akiju isprobao sve po spisku dobio mesec dana a Roso godinu... A ja tek danas saznah šta je kod Rosa konkretno bilo. Jeste bilo ružno ali je kazna preoštra.

                Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Победа View Post
                  Nisi davao imena. Rekao si da su se ljudi banovali iz mrznje i jer su nekom trn u oku. Takodje su Noto i Vladan potvrdili da su se u 2 bana mesali ljudi vama. Indirektno mi je potvrdjeno da je Olja u oba.
                  Kako je Olja u oba bana indirektno umesana?U jedan jeste i to direktno, ali zato sto je ona potkacena.Nazvati nekog Firerkom je ban 1/1, ma o kom god da se radi.Ja sam rekao zasto sam hteo da napravim izuzetak i da ne primenim pravilo u njegovom slucaju.




                  Nemoj ovde na Bogija da svaljujes. On je dao 7 dana, nije problem da mu kaze neko od admina da se za to daje mesec dana minimum i promeni kaznu. Samo sto to ljude ne interesuje jer s tim clanom koji je banovan nisu imali nikakav los odnos.[/QUOTE]

                  Posle je bio neki softverski problem, pa nismo mogli iz nekog razloga da povecamo kaznu.Hteli smo svi da je povecamo, svi smo govorili da je 7 dana premalo za takav ispad.

                  Posto sam editovao komentar dok si mi ti odgovarao, da ti ovo ne promakne.
                  Last edited by Ricma; 10-10-17, 23:06.

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Kako je Olja u oba bana indirektno umesana?U jedan jeste i to direktno, ali zato sto je ona potkacena.Nazvati nekog Firerkom je ban 1/1, ma o kom god da se radi.Ja sam rekao zasto sam hteo da napravim izuzetak i da ne primenim pravilo u njegovom slucaju.
                    Ali kako to može da bude veće od psovanja mrtve familije

                    Comment


                    • Aman bre ljudi, ne secam se, ne znam kako da vam dokazem i da vas ubedim...
                      To za Erika ne znam ni gde je bilo, na kom delu

                      z3 compact using Tapatalk
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Kako je Olja u oba bana indirektno umesana?U jedan jeste i to direktno, ali zato sto je ona potkacena.Nazvati nekog Firerkom je ban 1/1, ma o kom god da se radi.Ja sam rekao zasto sam hteo da napravim izuzetak i da ne primenim pravilo u njegovom slucaju.
                        Direktno je umesana u oba. Indirektno mi je potvrdjeno, da razgranicimo to. Kada sam Vulfu pisao da su se ona, Bojana i Kronos umesali, on mi je odgovorio u ovoj temi ili pricaonici s recima :"Nisu samo oni."

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          Iskren da budem hteo sam da ga banujem barem na 20 dana, njega i jos jednog clana u kosarkaskom pdfu, ali nije moj rejon.

                          Glupo je buniti se na moda(koji je izabran od vecine u kosarkaskom pdfu), a koji je u medjuvremenu postao otac i nije nalazio vremena za forum.Nasao se slucajno u tom trenutku i banovao, inace nije bio upoznat sa pravilima.Ima nesto i do drugih, trebali smo odmah da napomenemo da treba za nacionalizam da teze sankcionisemo.Tu je greska do svih nas sto novajliju nismo bolje uputili.Posle je bio neki softverski problem, pa nismo mogli iz nekog razloga da povecamo kaznu.Hteli smo svi da je povecamo, svi smo govorili da je 7 dana premalo za takav ispad.

                          Ljudi su glasali vecinski zato sto nismo znali ko je kakav bio, a oni se odlicno poznaju i zbog njih je kosarkaski pdf aktivan.
                          Niti znam ko je mod u kosarkaskom pdfu, niti me zanima, ali je smijesno da takva stvar promakne, a neke smijesne stvari se iste sekunde kaznjavaju .

                          Ni na koga konkretno se ne zalim, samo mi je smijesno ovo sve .


                          I ako je promaklo ok, desi se, ali nakon sto Rosso intervenise dodijeli se ban od 7 dana, e to je tek posebna prica .

                          Pa valjda bi rasizam, nacionalizam i direktne uvrede clanova forume trebale ubjedljivo najteze da se kaznjavaju .
                          Last edited by Dale; 10-10-17, 23:08.
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            Kako je Olja u oba bana indirektno umesana?U jedan jeste i to direktno, ali zato sto je ona potkacena.Nazvati nekog Firerkom je ban 1/1, ma o kom god da se radi.Ja sam rekao zasto sam hteo da napravim izuzetak i da ne primenim pravilo u njegovom slucaju.




                            Nemoj ovde na Bogija da svaljujes. On je dao 7 dana, nije problem da mu kaze neko od admina da se za to daje mesec dana minimum i promeni kaznu. Samo sto to ljude ne interesuje jer s tim clanom koji je banovan nisu imali nikakav los odnos.
                            Posle je bio neki softverski problem, pa nismo mogli iz nekog razloga da povecamo kaznu.Hteli smo svi da je povecamo, svi smo govorili da je 7 dana premalo za takav ispad.

                            Posto sam editovao komentar dok si mi ti odgovarao, da ti ovo ne promakne.[/QUOTE]To za Ganga? To je možda pre za opomenu i brisanje. Kako ste vi u školi zvali stroge nastavnice?

                            Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              Direktno je umesana u oba. Indirektno mi je potvrdjeno, da razgranicimo to. Kada sam Vulfu pisao da su se ona, Bojana i Kronos umesali, on mi je odgovorio u ovoj temi ili pricaonici s recima :"Nisu samo oni."
                              Iskopaj taj post, posto nisam naleteo na njega.I bas me interesuje Oljin udeo.

                              Jos jedna stvar, kako je ona pogotovo pogresila u Gangovom slucaju?Uostalom ona uopste nije uticala na to da se Gangu poveca kazna.Samo je od mene licno trazila da ga sankcionisem.

                              Originally posted by Marija81 View Post
                              Posle je bio neki softverski problem, pa nismo mogli iz nekog razloga da povecamo kaznu.Hteli smo svi da je povecamo, svi smo govorili da je 7 dana premalo za takav ispad.

                              Posto sam editovao komentar dok si mi ti odgovarao, da ti ovo ne promakne.
                              To za Ganga? To je možda pre za opomenu i brisanje. Kako ste vi u školi zvali stroge nastavnice?

                              Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока[/QUOTE]

                              Ne znam ovo iskreno kako je tada sljakalo, ali bas mogu da navatam screenshot gde ide takav post gde pise da ne moze na duze da se banuje ako te toliko interesuje.Ja to nisam pokusao, jer kao sto rekoh nije na meni da banujem prestupe sa kosarkaskog pdfa kao sto nije ni drugim modovima da banuju ovde.

                              Originally posted by Dale View Post

                              Pa valjda bi rasizam, nacionalizam i direktne uvrede clanova forume trebale ubjedljivo najteze da se kaznjavaju .
                              Slazem se sa ovim, nazalost kriterijumi nam se dosta razlikuju.Jedini zesci ispad koji smo imali konkretno u ovom pdfu je bio 30 dana, sledeci put od istog clana bice duzi.
                              Last edited by Ricma; 10-10-17, 23:16.

                              Comment


                              • Originally posted by Dale View Post
                                I to na Rossovu intervenciju, da on nije vidio taj post, ni tih 7 dana ne bi bilo

                                Ali se zato za spam dobija po mjesec
                                Ja i dalje ne znam sto sam ja dobio 5 meseci,mada kad bolje razmislim mozda i znam,spominjalo se neko trnje u ocima

                                Comment

                                Working...
                                X