Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogli bi malo posložiti ove nazive, kad gledaš nemaš pojma u kojoj temi je pisano.

    To isto važi i za recimo - Reprezentacija, pojmaš nemaš o kojoj se repki radi. jel fudbal, košarka ili nešto treće.
    Jednostavno dodati u nazivu ispred košarka, fudbal..... čas posla a preglednije i nema zabuna gdje pišeš.

    Comment


    • Marija, imam nesto da kazem a i da pitam. Trazena su specificnija pravila i kazne za krsenje istih, odradjeno je, kao i sve drugo menjace se tako sto ce se videti sta funkcionise a sta ne, i po potrebi ce doci do promene. E sada mene interesuje, zasto i ako su to uradili, mnogima smanjeni i skinuti banovi, napravljeni su dogovori i sa admin/mod strane je pokazano da zele da se sve ovo ispravi, zasto onda se i dalje traze rupe uvek, zasto im se ne udeli neko poverenje na osnovu vec uradjenog da zele da se sve sredi i da se pusti, pa ako nastane frka, da onda resavamo, a ne i ako su oni napravili prvi korak napred, da mi i dalje trazimo rupice u svemu?!

      Ako imam pogresan utisak ispravi me, ali ne vidim nista dobro u tom konstantnom potenciranju, a sta ako ovo, a sta ako ono, niko nece niti treba za svaki kontekst mora da pise dodatno pravilo i kaznu za odredjeni kontekst. Kao ni da se potencira "nejednakost" ili prekoracenje moci, pogotovo sto ja ne vidim to tako, a ti vidis, i kako onda da udovoljimo i meni i tebi? Ja imam misljenje, ti imas misljenje, kao smo jednaki sada u utopijskom smislu i kakvu odluku donosimo ako se jednostavno oko neke stvari jednostavno ne slazemo? Je l' onda mora po mome jer cu ja da placem svaki dan nepravda i sl, ili ? I ne smatraj ovo kao napad, vec me zaista interesuje koje je to perfektno utopijsko resenje, a ja kazem da je to prica koja nema kraja jer ce uvek biti nezadovoljnih i zadovoljnih i to nista promeniti nece.

      Kao i svuda, admin/mod imaju moc da odluce nesto, zato im je i dodeljena ta pozicija, da oni odluce da li je nesto prekrsaj ili nije. Niko ne mora tebe, mene ili bilo koga drugog da pita, konsultuje ili cak uvazi misljenje. Ne znam zasto se to konstantno potencira, da za sve mora nas clanove da o svemu pita moderacija, kako slucajno nesto da odluce sami a sa nama da se nisu konsultovali. Kao i do sada, ljudima su skidani modovi, a ni tada nije pisalo nikakvo pravilo oko toga. Pa ne vidim ni tu neku posebnu potrebu za tim.

      Ljudi su napravili korak napred i uradili neke stvari koje su trazene, popustili su zarad sredjivanja, popustimo i mi.
      Last edited by Seoski Terminator; 15-10-17, 15:20.

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Evo šta moderacija misli o nama sirotinji.Da lajemo...I kome mi sada da se žalimo-upravi vodovoda?Samo ako upotrebim ovu analogiju...blizu smo i da počnemo da ujedamo...Bar neki od nas ..

        Послато са xperia xa1 уз помоћ Тапатока
        Maro, znas li mozda sta bi bilo ovo kada nam moderator poruci da lajemo? Jel to flejmovanje, floodovanje, podmetanje ili nesto deseto? Nesto je sigurno jer primereno nije

        Comment


        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
          Marija, imam nesto da kazem a i da pitam. Trazena su specificnija pravila i kazne za krsenje istih, odradjeno je, kao i sve drugo menjace se tako sto ce se videti sta funkcionise a sta ne, i po potrebi ce doci do promene. E sada mene interesuje, zasto i ako su to uradili, mnogima smanjeni i skinuti banovi, napravljeni su dogovori i sa admin/mod strane je pokazano da zele da se sve ovo ispravi, zasto onda se i dalje traze rupe uvek, zasto im se ne udeli neko poverenje na osnovu vec uradjenog da zele da se sve sredi i da se pusti, pa ako nastane frka, da onda resavamo, a ne i ako su oni napravili prvi korak napred, da mi i dalje trazimo rupice u svemu?!

          Ako imam pogresan utisak ispravi me, ali ne vidim nista dobro u tom konstantnom potenciranju, a sta ako ovo, a sta ako ono, niko nece niti treba za svaki kontekst mora da pise dodatno pravilo i kaznu za odredjeni kontekst. Kao ni da se potencira "nejednakost" ili prekoracenje moci, pogotovo sto ja ne vidim to tako, a ti vidis, i kako onda da udovoljimo i meni i tebi? Ja imam misljenje, ti imas misljenje, kao smo jednaki sada u utopijskom smislu i kakvu odluku donosimo ako se jednostavno oko neke stvari jednostavno ne slazemo? Je l' onda mora po mome jer cu ja da placem svaki dan nepravda i sl, ili ? I ne smatraj ovo kao napad, vec me zaista interesuje koje je to perfektno utopijsko resenje, a ja kazem da je to prica koja nema kraja jer ce uvek biti nezadovoljnih i zadovoljnih i to nista promeniti nece.

          Kao i svuda, admin/mod imaju moc da odluce nesto, zato im je i dodeljena ta pozicija, da oni odluce da li je nesto prekrsaj ili nije. Niko ne mora tebe, mene ili bilo koga drugog da pita, konsultuje ili cak uvazi misljenje. Ne znam zasto se to konstantno potencira, da za sve mora nas clanove da o svemu pita moderacija, kako slucajno nesto da odluce sami a sa nama da se nisu konsultovali. Kao i do sada, ljudima su skidani modovi, a ni tada nije pisalo nikakvo pravilo oko toga. Pa ne vidim ni tu neku posebnu potrebu za tim.

          Ljudi su napravili korak napred i uradili neke stvari koje su trazene, popustili su zarad sredjivanja, popustimo i mi.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by Seoski Terminator View Post
            Marija, imam nesto da kazem a i da pitam. Trazena su specificnija pravila i kazne za krsenje istih, odradjeno je, kao i sve drugo menjace se tako sto ce se videti sta funkcionise a sta ne, i po potrebi ce doci do promene. E sada mene interesuje, zasto i ako su to uradili, mnogima smanjeni i skinuti banovi, napravljeni su dogovori i sa admin/mod strane je pokazano da zele da se sve ovo ispravi, zasto onda se i dalje traze rupe uvek, zasto im se ne udeli neko poverenje na osnovu vec uradjenog da zele da se sve sredi i da se pusti, pa ako nastane frka, da onda resavamo, a ne i ako su oni napravili prvi korak napred, da mi i dalje trazimo rupice u svemu?!

            Ako imam pogresan utisak ispravi me, ali ne vidim nista dobro u tom konstantnom potenciranju, a sta ako ovo, a sta ako ono, niko nece niti treba za svaki kontekst mora da pise dodatno pravilo i kaznu za odredjeni kontekst. Kao ni da se potencira "nejednakost" ili prekoracenje moci, pogotovo sto ja ne vidim to tako, a ti vidis, i kako onda da udovoljimo i meni i tebi? Ja imam misljenje, ti imas misljenje, kao smo jednaki sada u utopijskom smislu i kakvu odluku donosimo ako se jednostavno oko neke stvari jednostavno ne slazemo? Je l' onda mora po mome jer cu ja da placem svaki dan nepravda i sl, ili ? I ne smatraj ovo kao napad, vec me zaista interesuje koje je to perfektno utopijsko resenje, a ja kazem da je to prica koja nema kraja jer ce uvek biti nezadovoljnih i zadovoljnih i to nista promeniti nece.

            Kao i svuda, admin/mod imaju moc da odluce nesto, zato im je i dodeljena ta pozicija, da oni odluce da li je nesto prekrsaj ili nije. Niko ne mora tebe, mene ili bilo koga drugog da pita, konsultuje ili cak uvazi misljenje. Ne znam zasto se to konstantno potencira, da za sve mora nas clanove da o svemu pita moderacija, kako slucajno nesto da odluce sami a sa nama da se nisu konsultovali. Kao i do sada, ljudima su skidani modovi, a ni tada nije pisalo nikakvo pravilo oko toga. Pa ne vidim ni tu neku posebnu potrebu za tim.

            Ljudi su napravili korak napred i uradili neke stvari koje su trazene, popustili su zarad sredjivanja, popustimo i mi.
            Dajte ovom coveku funkciju, molim vas. Zasluzio je posle ovoliko vremena.

            Comment


            • Originally posted by Princarić View Post
              Maro, znas li mozda sta bi bilo ovo kada nam moderator poruci da lajemo? Jel to flejmovanje, floodovanje, podmetanje ili nesto deseto? Nesto je sigurno jer primereno nije
              Nisu ista pravila za sve, juče me jedan dosledan član ovog foruma nazove čovekom koji se uvlači nadređenima u da ne kažem šta i prođe nekažnjeno
              Last edited by Lord Aleksoni; 15-10-17, 15:40.

              Comment


              • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                Marija, imam nesto da kazem a i da pitam. Trazena su specificnija pravila i kazne za krsenje istih, odradjeno je, kao i sve drugo menjace se tako sto ce se videti sta funkcionise a sta ne, i po potrebi ce doci do promene. E sada mene interesuje, zasto i ako su to uradili, mnogima smanjeni i skinuti banovi, napravljeni su dogovori i sa admin/mod strane je pokazano da zele da se sve ovo ispravi, zasto onda se i dalje traze rupe uvek, zasto im se ne udeli neko poverenje na osnovu vec uradjenog da zele da se sve sredi i da se pusti, pa ako nastane frka, da onda resavamo, a ne i ako su oni napravili prvi korak napred, da mi i dalje trazimo rupice u svemu?!

                Ako imam pogresan utisak ispravi me, ali ne vidim nista dobro u tom konstantnom potenciranju, a sta ako ovo, a sta ako ono, niko nece niti treba za svaki kontekst mora da pise dodatno pravilo i kaznu za odredjeni kontekst. Kao ni da se potencira "nejednakost" ili prekoracenje moci, pogotovo sto ja ne vidim to tako, a ti vidis, i kako onda da udovoljimo i meni i tebi? Ja imam misljenje, ti imas misljenje, kao smo jednaki sada u utopijskom smislu i kakvu odluku donosimo ako se jednostavno oko neke stvari jednostavno ne slazemo? Je l' onda mora po mome jer cu ja da placem svaki dan nepravda i sl, ili ? I ne smatraj ovo kao napad, vec me zaista interesuje koje je to perfektno utopijsko resenje, a ja kazem da je to prica koja nema kraja jer ce uvek biti nezadovoljnih i zadovoljnih i to nista promeniti nece.

                Kao i svuda, admin/mod imaju moc da odluce nesto, zato im je i dodeljena ta pozicija, da oni odluce da li je nesto prekrsaj ili nije. Niko ne mora tebe, mene ili bilo koga drugog da pita, konsultuje ili cak uvazi misljenje. Ne znam zasto se to konstantno potencira, da za sve mora nas clanove da o svemu pita moderacija, kako slucajno nesto da odluce sami a sa nama da se nisu konsultovali. Kao i do sada, ljudima su skidani modovi, a ni tada nije pisalo nikakvo pravilo oko toga. Pa ne vidim ni tu neku posebnu potrebu za tim.

                Ljudi su napravili korak napred i uradili neke stvari koje su trazene, popustili su zarad sredjivanja, popustimo i mi.

                Pazi ovako. Ni jedna moja konstatacija , pitanje, kritika ikada upućena bilo kome ovde nije bila niti će biti zlonamerna.
                To "šta ako" je nešto u ljudskoj prirodi, i svi imamo te momente. Ako si pratio , moj prvi post je sadržao i pohvalu a na temu kaznene politike i pravila...Ali imam kao i ti pravo da mi se neke stvari i ne dopadnu pa da ako nikako drugačije,bar kroz pitanja dam ideju da se pravila unaprede i poprave...
                Kažeš da admin/mod imaju moć da odluče nešto...Jasno je to, i tako funkcioniše odavno,uvek i svuda.Međutim mišljenja sam ( od dolaska na forum) da nije u redu da neko ima sve poluge moći u rukama i da moć mora malo da se ograniči...

                Originally posted by Princarić View Post
                Maro, znas li mozda sta bi bilo ovo kada nam moderator poruci da lajemo? Jel to flejmovanje, floodovanje, podmetanje ili nesto deseto? Nesto je sigurno jer primereno nije
                To je vređanje, i jedan od razloga zašto sam pisala ono malopre, a Bojana to izgleda nije videla.Bar želim da verujem da joj je slučajno promaklo.U suprotnom ni ona ne radi svoj posao kako treba...
                Očekujem izvinjenje od Kronosa za ovo ali i od Bojane jer nije odreagovala.Ja nisam dužna ničije vređanje da trpim.Do tada ne želim da pišem na mestu gde modovi vređaju članove,a mi moramo da trpimo. Pozdrav dobrim ljudima.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post

                  1. Ometanje moderacije i ako je moderator.
                  2. Konstantno provociranje , flejmovanje plus stalking. uvek covek kaci "saljive" slike.

                  Hajde da vidimo nova pravila na delu.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Ajde gosin zlatni, pa zar ti nisi ucestvovao u proslim pravilima gde su kaznene odredbe bile nesto slicne?
                    Cek, cek...kako ti to mislis da si od maja 2011. ovde? Aaaaa reset i restart (ubi nas ovaj engleski) na tvom primeru dobija puno znacenje..evo ako se neko pitao kako...pa ovako

                    tt
                    Imao sam acc ovde kao klinac, što verovatno i administracija zna, negde 2008-9 ili možda 10te, godinu dana, kad je svo dopisivanje bilo na TADBAS spam... Ako me sećanje služi mr.gold je bio jedan od vidjenijih članova, čak se sećam i neke njegove slike, proćelav je bio, ako se ne varam. I takodje mislim da je bio administrator. Tako da ovi sad njegovi postovi za banovanje i socijalni život, verovatno bi i on otišao na poduži ban u nekom vremenu u prošlosti, pošto je dominirao ovde.

                    Zato me i čudi njegov datum reg i mali br poruka

                    Comment


                    • Goldi je brat.Goldi za admina da se vrate stari dani slave ovoga foruma kad je sve cvjetalo.

                      Comment


                      • Niste vi mene čitali onu noć ili jutro, vratite se još jednom i dobro pročitajte. To je i odgovor Mariji koja pita ko je ovdje zadužen i navodi neke primkere. Marić, Wolf i ja ćemo raditi po osjećaju ili pravilima koje sastavimo ili Indigo sastavi, ili će se desiti da uđemo nekad u okvir tih pravila Mi smo ljudi iz naroda i možemo biti i blaži i strožiji, u zavisnosti kakvi vi budete prema nama. Ovo je svaštara i glupo je da padate na svim ovim pravilima ovdje i kasnije ne budete u sportskim temama što je prioritet.

                        Mogli ste i raspravu oko pravila preseliti odavde, na mjesta gdje će striktno da važe ako vam se ne sviđaju, a najbolje na vrh foruma gdje je uopšteno u tehničke probleme i kritike ili šta već Ne znam zašto opet svi trčite ovdje da se razračunavate, nije korektno prema nama.

                        Sve vas koji pišete u ovom podrumu molim za mir, cvijeće, livadu, proljeće.

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Očekujem izvinjenje od Kronosa za ovo ali i od Bojane jer nije odreagovala.Ja nisam dužna ničije vređanje da trpim.Do tada ne želim da pišem na mestu gde modovi vređaju članove,a mi moramo da trpimo. Pozdrav dobrim ljudima.
                          Sad će nadrljati ukućani, odoše na dijetalnu ishranu mani se ćorava posla.

                          Comment


                          • Ja isto prestajem da pisem na forumu, na odredjeno vreme. Nisam ubedjen da ce biti bolje. Pozdrav

                            Comment


                            • Prestajem i ja da lajem

                              Comment


                              • Ja namjerno nisam komentarisao ništa vezano za tu temu. Kad sam nakon skidanja bana napisao da ću se malo distancirati od foruma mislio sam ozbiljno - razlog što sam se predomislio je što mi je više članova (neki od njih nikad nisu sa mnom komunicirali pre toga) u PP prijateljski zamolilo da to ne radim, da nije vrijedno....

                                Comment

                                Working...
                                X