Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Ja i dalje ne znam sto sam ja dobio 5 meseci,mada kad bolje razmislim mozda i znam,spominjalo se neko trnje u ocima
    Moja licna procena, da je to dovoljno da se smiris malo...i nije da nisam bila upravu

    z3 compact using Tapatalk
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Iskopaj taj post, posto nisam naleteo na njega.I bas me interesuje Oljin udeo.

      Jos jedna stvar, kako je ona pogotovo pogresila u Gangovom slucaju?Uostalom ona uopste nije uticala na to da se Gangu poveca kazna.Samo je od mene licno trazila da ga sankcionisem.

      To za Ganga? To je možda pre za opomenu i brisanje. Kako ste vi u školi zvali stroge nastavnice?

      Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока




      E i pitao bih te Maricu, Gangaric nije direktno nikog nazvao firerkom, kako je on zasluzio ban? Je l' vi imate neke sposobnosti za koje mi ne znamo da citate tudje misli? Posto ti tvrdis da ja ne znam da li je Olja direktno ucestvovala, takodje ne mozes ti da banujes onda Gangarica jer ne znas na koga je on mislio.
      Last edited by Победа; 10-10-17, 23:17.

      Comment


      • Ovde nisu problem banovi, već kriterijumi. Ili banujte ravnopravno, ili gasi forum. Nema tu između.

        Smešno je koliko su neki banalni banovi produženi, a sa druge strane koliko su neki ozbiljni prekršaji ignorisani.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Svaki ban do mjesec dana ima smisla, sve preko nema logike - trajni ban.
          Kakva god da su pravila bitno je da su ujednačena i bez iznimki.

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Ovde nisu problem banovi, već kriterijumi. Ili banujte ravnopravno, ili gasi forum. Nema tu između.

            Smešno je koliko su neki banalni banovi produženi, a sa druge strane koliko su neki ozbiljni prekršaji ignorisani.
            Druže niko nije lobirao da se to produži i ostalo je tako.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Mora da se napismeno uvede neki kriterijum koliko koji prekrsaj "vredi" (ili grupa prekrsaja), da bi se izbegle licne procene raspolezenje admina u tom trenutku, brzina vetra na Maldivima itd.

              Zamislite sudiju donosi za isti prekrsaj nekome godinu zatvora, nekome 25 godina, zato sto taj dan nije bio raspolozen i zato sto mu se optuzeni ne svidja.

              Comment


              • Posto su se svi administrarori I moderatori slozili da je Rossov ban za perm ali je dobio godinu I jos "dobro prosao", zanima me njihovo licno misljenje za ovo gore Erikovo, pogotovu Oljino misljenje.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by Победа View Post
                  Spoiler


                  E i pitao bih te Maricu, Gangaric nije direktno nikog nazvao firerkom, kako je on zasluzio ban? Je l' vi imate neke sposobnosti za koje mi ne znamo da citate tudje misli? Posto ti tvrdis da ja ne znam da li je Olja direktno ucestvovala, takodje ne mozes ti da banujes onda Gangarica jer ne znas na koga je on mislio.
                  Da i ja tebe matiram.

                  Spoiler


                  Ovo je neodbranjivo, a ti da napises to sto smo ti dozvolili u Pricaonici bi prosao sa banom na svakom drugom forumu.Svi banovi su na mestu, to sto ja i Wolf nismo hteli odmah da vas banujemo je vise stvar dobre volje.

                  Comment


                  • Apsurdno je porediiti ban Erikov i Rosov, odnosno poslednji njegov ban, ne taj kad je Akiju svasta rekao jer s tim banom nemam nikakve dodirne tacke. Prvo Erik i ja smo u sjanim odnosima cijelo vrijeme od kad je on na forumu. I onda je naisao taj neki period dje su moji postovi njemu smetali, a ja ga stavio na ignore jer je to Erik, pa nisam zelio bas da se napusavamo i svadjamo, bilo mi je trulo. Ipak on je prekoracio granicu s jednim postom i dobio kaznu, koju sam ja smanjio jer sam ja doprinio tome da on u afektu napise sto je napisao. I jedno je to reci meni, drugo djevojci i to direktno, reci ono sto se ne smije, nemojmo da se pravimo naivni sad. Ja sam toliko bio bijesan na Erika da to nije bilo normalno, ali iz razloga sto smo ja i on drugovi i ne znam kako je doslo do toga da meni to napise posle svega. Ipak kad je prosao mjesec, covjek mi je poslao pm, iskreno se izvinio i vidio sam da se pokajao. Da je neko drugi u pitanju cisto sumnjam da bi nastavili kontakt, ali opet on je jedan od mojih najboljih drugova na forumu, prihvatio sam izvinjenje i nastavili smo dalje. Ali i ja sam ga isprovocirao svojim reakcijama i postupcima, Olja Rosa nije, on joj je bukvalno ni iz cega poslao to sto je poslao i da je neko drugi u pitanju bio bi dozivotno banovan.

                    Sto se napustanja tice i sl. nije nikakav problem. Ali optuzivati bilo koga da je hakovao nalog i citao poruke, to nece moci. te stvari ja shvatam jako ozbiljno i to je provjereno vise puta, a bice provjereno jos i kod admina, to vam garantujem. Iako ja vec znam o cemu se tacno radi. To su ozbiljne stvari s kojima nema igre. A to dje ste, koliko vas je i sl. imate pravo da budete i svaka cast. Svako ima pravo da se druzi s ljudima koji im odgovaraju. na mnogima foruma clanovi su nezadovoljni i odu i naprave svoj forum. Ajde da vidimo da se situaicja rijesi, aako moze, moze, ako ne moze, niko ne prisiljava nikoga da bude ovdje. na jednom drugom forumu sam bio optuzen za rasizam jer sam naravno ismijavao jednog lika sarkasticno, a moj sarkazam nije prepoznat. Paf, tri mjeseca ban. Zalio se, ej ja rasista, pa nemojmo je li mi skinut ban? Naravno da nije. Pritom mi je receno, privatni forum, tvoja je privilegija da budes ovdje, takve stvari se ovdje ne govore i evo pokusava se na sve nacine cini mi se i glas forumasa se itekako cuje. Ali ne precerujte, forum zivi i bez dva i bez 20, a i bez 200 clanova.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zero View Post
                      Posto su se svi administrarori I moderatori slozili da je Rossov ban za perm ali je dobio godinu I jos "dobro prosao", zanima me njihovo licno misljenje za ovo gore Erikovo, pogotovu Oljino misljenje.
                      Secam se da sam bas o tome diskutovao sa jos nekim clanovima foruma u trenutku kada je Roso dobio ban i spomenuo sam Erikovu situaciju i kaznu.
                      E sada sto se toga tice, ne treba da pitate Olju nego Akana.
                      Ili je u ovom Rosonerovom slucaju administracija bila preostra ili je u Erikovom bila preblaga. Trece nema.
                      Bas me interesuje sta mislite o tome? Jesu li preterali sa malim Rosom ili su bili mnogo popustljivi sa Erikom?
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Moja licna procena, da je to dovoljno da se smiris malo...i nije da nisam bila upravu

                        z3 compact using Tapatalk
                        Licna procena hm...onomad kad pitah bese odluka raznih drugih ljudi ,no nebitno da se vratim na tenis vrv bi se procena povecala na 1 godinu

                        Trenutno, je malo anarhicno jer vise se ne zna ko je admin sem tebe(a da ucestvuju u radu foruma),na PL su modovi odlicni, u Pricaonici je ok, al da rade posao bez uplitanja,drugih ako je moguce

                        Na tenisu bih admina menjao jer je pristrasan i to mu ometa da valjano na tom delu obavlja duznost na ostalim delovima se jos nisam susreo sa istima malo sa kronosom na basketu,ali priznao covek gresku i to je pozitivno,bitno je da arsini budu isti prema svima,deluje da bi posle ovog to moglo da se desi,sem na tenisu tamo nema spasa

                        Licno pravila su rigorozna zna se sta treba kaznjavati drasticno nacionalizam,rasizam,licno vredjanje psovanje porodice i sl,i to da se tacno zna sta i koliko posle tri takva prekrsaja cao zdravo,a ovo ostalo tipa,trol,spam,psovke velika slova ,sitne provokacije ,peckanje,svi bre ko da ste nezni ne znam kako,ili kad neko vredja igrace,timove ili psuje uopsteno to kaznjavati na forumu je besmislica

                        I da se Papi i Dale uhvate duznosti sto pre

                        Comment


                        • A kada je Akiju psovao sve? Komentar je potvrda da je bitno kakav si sa kim i da nema apsolutno nikakvog kriterijuma. Svako tumaci kako mu se cefne SRAMOTA!!!!


                          Kakve veze ima u kakvim si odnosima sa nekim?

                          Comment


                          • Znaci ako si ortak sa nekim možeš da radis šta hoćeš? Bitno je da si u drugarskom odnosu sa pravim ljudima? Šteta što Vlajko i Manda više nisu admini..
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Vladan je pogresno poredio. Nije sporan taj Erikov ban nego onaj kada je Akisi sve po spisku.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by madrid View Post
                                A kada je Akiju psovao sve? Komentar je potvrda da je bitno kakav si sa kim i da nema apsolutno nikakvog kriterijuma. Svako tumaci kako mu se cefne SRAMOTA!!!!


                                Kakve veze ima u kakvim si odnosima sa nekim?
                                Kako liberal pise tako? Joj do cega smo dosli.

                                Originally posted by l1m4r View Post
                                Znaci ako si ortak sa nekim možeš da radis šta hoćeš? Bitno je da si u drugarskom odnosu sa pravim ljudima? Šteta što Vlajko i Manda više nisu admini..
                                Da, bas steta. Jer ja kad sam bio admin, ovaj smajli je vezivan uz moje ime, a nadimak mi je ako se sjecate bio administrator eraser. I bio sam najveci problem foruma. Tako da je malo licemjerno kao prisjecati se dobrih starih vremena, kad je situacija na forumu bila mnogo drugacija i strozija. Jer kad smo Tmac i ja bili admini ovog kukumakanja na stotinu strana nije bilo. Forum je sad mnogo opsuteniji nego sto je tada bio i slobode su mnogo vece, vjeruj mi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X