Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by bojanaBG View Post
    Ne verujem da je ova tema zamisljena da se zalite na rad moderatora sa drugih pdfova, nego samo sa ovog
    Uzećemo slobodu da ponekad izađemo iz okvira ovog pdf.

    Ajde šta si uprpala, malo konstruktivne kritike nikome nije škodilo.

    Mislim da je Madrid zaslužio višemesečni ban jer je napravio celu ovu papazjaniju.

    Comment


    • #32
      Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Imate kritike i zalbe na Kosarkaskom pdf-u
      To je borba sa vetrenjacama. Svi modovi su novi, i postupaju kako se njima hoce. Izmisljaju se razlozi za banovanje, citiram "podmetanje", izmislja se neko trolovanje, dok zmure na namerne provokacije i trol postove zasnovane na navijackoj opredeljenosti, iako su neki ljudi (walter) dobili ban za skoro istu stvar.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • #33
        Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Kronos nije mod ovog dela foruma, dosta o necemu sto je uradjeno na drugom PDF-u. Ova tema sluzi samo za ovaj pdf i rad mene i Ricme.
        E ako je tako da opletem ja malo ... Po vama dvojici naravno
        Ovaj ... sta sam ono hteo reci ... hmmm .... da
        Mislim mnogo ste .... mnogo ste .... neozbiljni! Da neozbiljni!!!
        Mnogo ste neozbiljni momci ... stvarno nije u redu ...
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • #34
          Originally posted by Победа View Post
          Interesantno je da sam dobio ban, a Ves koji je me je direktno, bez ikakvih dokaza, nazvao fašistom, rasistom i ksenofobom, što je ozbiljna uvreda, nije dobio ni poene.

          Ali dobro, sada je besmisleno pričati o tome iako je samo objašnjenje za ban presmešno jer nisam nijedno pravilo prekršio, a kamoli širio mrznju i netrepeljivost.
          Vidis problem je upravo to sto ti i dalje mislis da nista pogresno nisi pisao u tim postovima.
          Da si preterao mislili su svi, ali bukvalno svi koji ucestvuju u toj admin/moderator diskusiji, a to govori dosta. I veruj mi, mnogi bi te na duze banovali. Onakvim postovima nije mesto ovde.
          Jedan tvoj post je bio bukvalno sirenje straha.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • #35
            Iako se cesto provlaci kroz salu nije bas lepo ovo trazenje banova.
            sigpic

            Comment


            • #36
              Originally posted by srdjan_sl View Post
              Iako se cesto provlaci kroz salu nije bas lepo ovo trazenje banova.
              Ma zeza se Gojko.

              Comment


              • #37
                Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Vidis problem je upravo to sto ti i dalje mislis da nista pogresno nisi pisao u tim postovima.
                Da si preterao mislili su svi, ali bukvalno svi koji ucestvuju u toj admin/moderator diskusiji, a to govori dosta. I veruj mi, mnogi bi te na duze banovali. Onakvim postovima nije mesto ovde.
                Jedan tvoj post je bio bukvalno sirenje straha.
                Malopre sam napisao da sam zasluzeno dobio poene, tako da ti nije tačna tvrdnja da mislim da sam bezgrešan.

                Pa naravno da su mislili Olja, Kronos i Bojana jer sam s njima raspravljao. Ja i dalje stojim pri onome šta sam pisao, samo što zivimo u takvom društvu da misljenje koje je drugačije na tu temu se odma smatra širenjem mrznje i netrepeljivosti iako nema veze s tim.

                To o širenju straha je poslednji moj post na tu temu i za to sam zasluzeno dobio poene.

                Comment


                • #38
                  Nisu samo oni, ne brini

                  Ja sam napravio gresku, koju sam posle ispravio, onakvi postovi su za ban. Poeni su za neke manje prekrsaje od onog.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Nisu samo oni, ne brini

                    Ja sam napravio gresku, koju sam posle ispravio, onakvi postovi su za ban. Poeni su za neke manje prekrsaje od onog.
                    Zahtevam od tebe Wolf da dodjes u temu KK Partizan i pripretis malo trolovima, kao sto Ganac nama preti u pricaonici.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by madrid View Post
                      Ma zeza se Gojko.
                      To ti samo misliš.

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by mark it zero View Post
                        Zahtevam od tebe Wolf da dodjes u temu KK Partizan i pripretis malo trolovima, kao sto Ganac nama preti u pricaonici.
                        Neka, dovoljno mi i ovo
                        Dosta o drugim pdf-ovima
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • #42
                          Najveci ovde je problem je sto imas dva razlicita pravilnika u jedan forum i tako dolazi do velikog razmiloilazenja kako nekog forumasa da sankcionisemo.Sa jedne strane ne bih da ulazim u banovanje forumasa sa devedeset dvojke, jer recimo Zvezdinu temu veoma retko citam.Ono sto primecujem je to sto su starosedeoci najvise najebali zbog poostrenih kriterijuma na kosarci, tu bi trebalo preduzeti odredjene korake kako ne bi ponovo prokljucala krv.

                          Ovde smo hteli prvo da idemo blazim pristupom, pa kada bi forumasi shvatili da nije isto kao pre malo zategli i podigli temu na visi nivo.Svi banovi su zasluzeni i dati forumasi bi ih dobili pre ili kasnije.Mogli smo odmah da lupimo Pobedi i Fiksnom ban u pocetku, ali smo hteli da idemo drugim pristupom.Sada taj pristup koji smo mi krenuli, nije sproveden do kraja.Da smo uspeli svi bi spustili loptu i bilo bi dosta manje napeto.Ljudi ne znaju sta se desavalo iza kulisa.Nismo zeleli od pocetka za ono sto je zasluzan ban da odmah kaznjavamo, nego to tek postepeno da uvodimo.Svi banovi su na mestu, dok za neke sam zeleo da smo drugacije reagovali.Toliko od mene za sada.

                          Ako bismo banovali od pocetka, onda bi odmah zavladalo nezadovoljstvo.Sada da li smo trebali drugacijim pristupom da idemo ne znam, ja sam barem hteo u pocetku da se prilagodim forumasima jer zbog njih postoji forum a ne zbog smo na pozicijama.Imali smo strpljenje i toleranciju za odredjene forumase, to nam malo ko moze osporiti.

                          Comment


                          • #43
                            Probaću da objasnim situaciju oko svega pomalo i probajte to prihvatiti jer ne zauzimam ničiju stranu, a kao što vidite i povukao sam se s mjesta admina.

                            Oko novih pridošlica možete se žaliti Vladanu i meni prije svega. Mi smo ti koji smo garantovali da će imati svoj dio i njime upravljati. Koliko je vas starije zanimao taj košarkaški pdf može se vidjeti po broju postova u njemu do njihovog dolaska. Najviše se napisalo kad sam poželio Jokiću da slomi nogu, inače 2 posta ne bi bila napisana.
                            Kako sad odjednom pokušavate da zavodite red i gore i da vam smetaju odluke, to je baš zanimljivo. Naravno da će modovi u tom dijelu biti pridošlice i tu se priča završava.

                            Problem jeste nastao u ovom dijelu foruma i on nema nikakve veze s košarkom. Da su neke odluke preinačene pod pritiskom, jesu, i to je glavni razlog mog povlačenja. Marić i Wolf su morali donositi odluke samostalno uz moju pomoć i to je bio dogovor. Svi znamo da je prekršen i sad je vama čudno zašto se na kronosa ne može uticati a moglo se na Marića.

                            Pobeda za tvoj ban sam i ja bio, a da sam vidio kako te Ves nazvao tako sigurno bi i on bio banovan na duže. Možeš li nači taj njegov post, neke stvari bi mi bile mnogo jasnije ako se to zaista dogodilo?

                            Nekoliko puta sam vam napisao da budete dobri domaćini i da ne pravite razliku starih i novih i nemojte. Ganac i Kronos i ostali novi ne trebaju zavoditi red van svoje autonomije i tu je Ganac sinoć napravio grešku ako sam dobro ispratio. Isto tako niko od nas neće uticati na njihove odluke na košarci i zato ne tražite od Bojane ili bilo koga da utiče jer nema veze s tim dijelom. Nije isto kad se Pobedi obrati Ganac ili Vladan, sve isto važi i za košarkaški dio.

                            Dovedite u red svoje sujete, grešaka je napravljeno milion i sa strane vlasti i sa vaše. Ako možete, zakopajte sjekire i budite pristojni i forumajte zamišljajući kako sre na livadi i hvatate leptire, a Mara vam pravi torte i štrudle

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Nisu samo oni, ne brini

                              Ja sam napravio gresku, koju sam posle ispravio, onakvi postovi su za ban. Poeni su za neke manje prekrsaje od onog.
                              Nema svrhe raspravljati se. Postovi nisu izbrisani, upravo sam pogledao iste. 1 post je bio pogrešan i taj za strah. Ja stojim iza svega što sam rekao, a vi ako ste razumeli drugačije, vaš problem. Iz mog ugla sam od tebe dobio kaznu, a od admin tima ban. Pozdrav.

                              Comment


                              • #45
                                Vidi ti Nota. Štrudle i torte ja da pravim... Seksistički druže Nato

                                Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                                Ps. Šalim se
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X