Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    To je vređanje, i jedan od razloga zašto sam pisala ono malopre, a Bojana to izgleda nije videla.Bar želim da verujem da joj je slučajno promaklo.U suprotnom ni ona ne radi svoj posao kako treba...
    Očekujem izvinjenje od Kronosa za ovo ali i od Bojane jer nije odreagovala.Ja nisam dužna ničije vređanje da trpim.Do tada ne želim da pišem na mestu gde modovi vređaju članove,a mi moramo da trpimo. Pozdrav dobrim ljudima.
    Opet smo dosli do dvostrukih arsina Maro. No jbg, da smo neko mudo na "forumu", verovatno bi Kronos najebao. Posto nismo, ostaje nam da lajemo. Tako da..

    Dobri ljudi, bilo je lepo druziti se sa Vama. Vi ste sve, samo ne ljudi od reci!
    Naravno uvek ima izuzetaka, mnogo malo, ali ih ima.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • A da se vi skinete malo meni sa vrata, ovo nije moj deo foruma, ja sam ovde obican forumas
      obratite se notu, Maricu i Wolfu ako vam nesto smeta, meni mozete samo da se obracate ako vam nesto smeta na tenisu ili ako imate tehnickih problema na forumu
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Imao sam acc ovde kao klinac, što verovatno i administracija zna, negde 2008-9 ili možda 10te, godinu dana, kad je svo dopisivanje bilo na TADBAS spam... Ako me sećanje služi mr.gold je bio jedan od vidjenijih članova, čak se sećam i neke njegove slike, proćelav je bio, ako se ne varam. I takodje mislim da je bio administrator. Tako da ovi sad njegovi postovi za banovanje i socijalni život, verovatno bi i on otišao na poduži ban u nekom vremenu u prošlosti, pošto je dominirao ovde.

        Zato me i čudi njegov datum reg i mali br poruka


        Ко је бре био проћелав?!!!!!

        Ја сам се у то време шишао на опасно



        Originally posted by Ivan_pg View Post
        Goldi je brat.Goldi za admina da se vrate stari dani slave ovoga foruma kad je sve cvjetalo.
        Зајеби ме тога.
        Имате одличне администраторе. Будеш послушан не пишеш глупости и нико неће имати проблема.
        Писање на форуму не спуштајте на лични ниво, и не доживљавајте ништа лично, и све ће бити одлично.

        Ко се превише веже за форум, тај је у већем проблему него што мисли.
        Ено сам написао моје предлоге, прочитајте.

        Марш сви напоље из соба, тражите девојке и момке, уживајте у природи и сваком дану. Јебо вас форум и виртуелни живот. Ту се понекад сврати ако треба, а не да имате паралелне животе.
        Играјте игрице

        Угледајте се на мене
        Ја идем код Бојане на вечеру
        Сутра код Оље

        А после могу и да умрем ....

        Comment


        • Polako ljudi, ajde svi da spustimo loptu.
          Sve ovo mozemo resiti na normalan nacin, bar mozemo probati.
          Jako bi bilo lose po ovaj forum da svi istaknutiji clanovi napuste ili odu na neodredjeno vreme. Sa tim nista ne resavamo, sem sto se gubi na kvalitetu foruma.

          Inat nece nista dobro doneti, ja znam to dobro jer sam verovatno najdalje i otisao kada je rec o miniranju i destrukciji ovog foruma pre nekoliko godina.

          Jako bi mi bilo krivo da forum napuste Limar, Pobeda, mark, aleksa.... i ostali. Zajedno sigurno mozemo naci resenje.
          Konciznije cemo sastaviti pravila, izbaciti anglicizme ako to toliko bode oci ali je bitno da budemo jedinstveni oko toga, oko svega.

          Ljudi smo na kraju krajeva, sve se mozemo dogovoriti.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Ovde j... lud zbunjenog, luda kuća, atmosfera je gora nego u rijaliti programima.

            Forum se podelio na četiri struje, dve čine članovi sa funkcijom, a dve oni bez i niko nikoga ne kapira.

            Svako ko drži do sebe više ne može biti na ovakvom mestu.

            Comment


            • Originally posted by mr.gold View Post
              Зајеби ме тога.
              Имате одличне администраторе. Будеш послушан не пишеш глупости и нико неће имати проблема.
              Писање на форуму не спуштајте на лични ниво, и не доживљавајте ништа лично, и све ће бити одлично.

              Ко се превише веже за форум, тај је у већем проблему него што мисли.
              Ено сам написао моје предлоге, прочитајте.

              Марш сви напоље из соба, тражите девојке и момке, уживајте у природи и сваком дану. Јебо вас форум и виртуелни живот. Ту се понекад сврати ако треба, а не да имате паралелне животе.
              Играјте игрице

              Угледајте се на мене
              Ја идем код Бојане на вечеру
              Сутра код Оље

              А после могу и да умрем ....
              hvala celavi
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Желео бих да искористим ову прилику краткотрајне медијске славе и популарности, да апелујем на смиривање емоција и да пожелим свима срећан останак на форуму из песму




                Comment


                • Bilo je lepo družiti se sa pojedinim članovima, uživao sam sve ove godine ali bojim se da više ovo ne ide ovako, dobijaju se vređanja od istaknutih članova ovog foruma i čak modovi vređaju ovde forumaše i očigledno da nisu ista pravila za sve.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    hvala celavi

                    Шта сам урадио ... где сам погрешио .... чиме сам ово заслужио ... коме још треба похвала администратора ....

                    ... а таман сам постао популаран у друштву ....

                    ... тако ми и треба кад немам мере у полтронизму ....

                    Comment


                    • Originally posted by mr.gold View Post
                      Шта сам урадио ... где сам погрешио .... чиме сам ово заслужио ... коме још треба похвала администратора ....

                      ... а таман сам постао популаран у друштву ....

                      ... тако ми и треба кад немам мере у полтронизму ....
                      Uvek wide receiver, nikad quarterback
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Može li neko od administracije objasniti zašto ovi ljudi bojkotuju forum i šta namjeravaju uraditi po tom pitanju - dok se to ne desi i ja se pridružujem.
                        1. Marija
                        2. Pobeda
                        3. Princaric
                        4. Limar
                        5. Mark it zero
                        6. Goku
                        7. Lord Aleksoni
                        8. Torpedo
                        Last edited by torpedo; 15-10-17, 18:30.

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Uvek wide receiver, nikad quarterback


                          Само да знаш да ти нисам замерио што си покушао да ми отмеш титулу, заслужену, у покушајима деструкције форума ....
                          Ниси ми ни до колена

                          Comment


                          • Originally posted by torpedo View Post
                            Može li neko od administracije objasniti zašto ovi ljudi bojkotuju forum do daljnjeg - dok se to ne desi i ja se pridružujem.
                            1. Marija
                            2. Pobeda
                            3. Princaric
                            4. Limar
                            5. Mark it zero
                            6. Goku
                            7. Lord Aleksoni
                            8. Torpedo

                            Хоће ли неко да одговори човеку
                            И мене исто занима. Мало фарме, задруге и оних дебила са хепи тв, пре него напустим форум.

                            Само да се не мешамо, ја га напуштам традиционално и добровољно

                            Comment


                            • Originally posted by torpedo View Post
                              Može li neko od administracije objasniti zašto ovi ljudi bojkotuju forum i šta namjeravaju uraditi po tom pitanju - dok se to ne desi i ja se pridružujem.
                              1. Marija
                              2. Pobeda
                              3. Princaric
                              4. Limar
                              5. Mark it zero
                              6. Goku
                              7. Lord Aleksoni
                              8. Torpedo
                              Sta je problem?
                              Pa najveci sto su neki ovo shvatili kao socijalnu mrezu i hoce da chatuju i da se zezaju, ja licno protiv toga nemam nista protiv. Medjutim, ovo je prvenstveno sporstki forum, stroga pravila ce uvek vaziti na sportskim pdfovima, blaza i mnogo labavija na ovom delu.
                              Ko to nece da prihvati, problem je samo u njemu, a ne u moderaciji.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Polako ljudi, ajde svi da spustimo loptu.
                                Sve ovo mozemo resiti na normalan nacin, bar mozemo probati.
                                Jako bi bilo lose po ovaj forum da svi istaknutiji clanovi napuste ili odu na neodredjeno vreme. Sa tim nista ne resavamo, sem sto se gubi na kvalitetu foruma.

                                Inat nece nista dobro doneti, ja znam to dobro jer sam verovatno najdalje i otisao kada je rec o miniranju i destrukciji ovog foruma pre nekoliko godina.

                                Jako bi mi bilo krivo da forum napuste Limar, Pobeda, mark, aleksa.... i ostali. Zajedno sigurno mozemo naci resenje.
                                Konciznije cemo sastaviti pravila, izbaciti anglicizme ako to toliko bode oci ali je bitno da budemo jedinstveni oko toga, oko svega.

                                Ljudi smo na kraju krajeva, sve se mozemo dogovoriti.
                                Sve se može riješiti ako se hoće, a može se uvijek i tražiti krivac ako hoće. Ne postoji idealna forma kojom bi se regulisao pravilnik. Prozvao sam te već da sastaviš pravila za ovaj dio pa da zajedno svi ispravimo s čim se ne slažemo i baci se na posao

                                Gojko, naslov ove teme je jasan. Zašto su se ovdje svi našli objašnjavati za nešto što se najmanje tiče podruma a najviše ostatka foruma, e to baš ni meni nije najjasnije. Sve se odvija onako kako sam rekao prije koji dan i tako će biti bar u ovom dijelu. Svaki admin ili mod može drugačije da gleda na neku situaciju i zato je najbolje pojedina pravila redukovati u odnosu na dijelove foruma. To je moj cilj ovdje i Indigo će to da odradi sa svima nama. Neke stvari su i napravljene što sam tad napisao, a ostatak sad kad budem imao više vremena, u narednih nekoliko dana. Naravno da ovdje neće biti razlike između forumaša, potrebno je samo strpljenje i razumijevanje i da se ne doživljavaju stvari toliko lično. I Gold za neke stvari pametno zbori koliko god se zajebava.

                                Svi koji napuštaju pozivam da se vrate, ako ne žele tu ne mogu ništa.

                                Comment

                                Working...
                                X