Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je pitanje za njih, a sasvim sam siguran da od administracije niko nikada nije odbijen ni za kakvu konstrukvinu ideju koja bi unaprijedila kvalitet foruma

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      Sminkenzi ima njih. Pitanje je samo zasto nece, a provode dosta vremena na forumu.
      Necu da kazem ko je u pitanju, ali odgovor od forumasa kojeg sam pitala da bude mod na tenisu, i to u dogovoru sa Vladanom, da ne bude neke zabune:
      "na ovom našem forumu kao moderator izgleda imaš izbor između dve opcije: Da se zameriš nekome ili da ne obavljaš svoj posao kako treba"
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ni ne moras, znam tacno koje u pitanju.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Necu da kazem ko je u pitanju, ali odgovor od forumasa kojeg sam pitala da bude mod na tenisu, i to u dogovru sa Vladanom, da ne bude neke zabune:
          "na ovom našem forumu kao moderator izgleda imaš izbor između dve opcije: Da se zameriš nekome ili da ne obavljaš svoj posao kako treba"
          Hoćeš da kazeš da Srdjan i Jax loše rade posao?

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            Hoćeš da kazeš da Srdjan i Jax loše rade posao?
            Kakve oni imaju veze?
            Ja ti kazem koji je razlog zasto ljudi odbijaju mesto moderatora i to osobe, koji bi bili 100% odlicni moderatori
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              Hoćeš da kazeš da Srdjan i Jax loše rade posao?
              Citirala je sta je neko drugi nesto napisao, ne vidim potrebu da nju davis za tudje reci, bespotrebno si namerno naporan. Niti je napisala sta si pitao, al opet se onda vracamo na to da si bespotrebno namerno naporan.

              Comment


              • Znamo svi ko je, najbolji forumas vjerovatno. I pokusao sam da ga postavim na silu, i opet se nije moglo

                Ako se ikad predomisli moze da bira sta ce da bude, ali mu je ovo svakako mnogo pametnije.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Kakve oni imaju veze?
                  Ja ti kazem koji je razlog zasto ljudi odbijaju mesto moderatora i to osobe, koji bi bili 100% odlicni moderatori
                  Čim spominješ to, znači da se slazeš s njima. U suportnom nema svrhe i morao bih da ti prijavim post kao off.

                  Comment


                  • Originally posted by Победа View Post
                    Čim spominješ to, znači da se slazeš s njima. U suportnom nema svrhe i morao bih da ti prijavim post kao off.
                    Prijavi
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Ne znam ja mislim da sigurno moze da se nadje kompromis izmedju 2 stvari sto je Bojana navela. Sigurno ima neka sredina (i da se radi korektno i da nemas milion zamerki). Eto moje misljenje

                      Comment


                      • Ja samo da kazem da je Bokica suvo zlato ovog foruma,dragulj nemojte da mi je dirate.

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          To je pitanje za njih, a sasvim sam siguran da od administracije niko nikada nije odbijen ni za kakvu konstrukvinu ideju koja bi unaprijedila kvalitet foruma
                          Nisam shvatio
                          Kvalitet foruma ima osnovna dva aspekta. Jedan je tehnički dio koji nije na zavidnom nivou.
                          A ovaj drugi je ljudski faktor: odnos ljudi prema forumu i administracije prema ljudima. Ova sad diskutovanja na tu temu bi trebala uticati na kvalitet foruma, sad ako to neko smatra običnim mlaćenjem prazne slame, jbg tu nema pomoći. Ja se trudim da nikog ne napadam, smjenjujem, postavljam, osuđujem...

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Znamo svi ko je, najbolji forumas vjerovatno. I pokusao sam da ga postavim na silu, i opet se nije moglo

                            Ako se ikad predomisli moze da bira sta ce da bude, ali mu je ovo svakako mnogo pametnije.
                            Greota. A zasluzuje lagano da bude admin
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Znamo svi ko je, najbolji forumas vjerovatno. I pokusao sam da ga postavim na silu, i opet se nije moglo

                              Ako se ikad predomisli moze da bira sta ce da bude, ali mu je ovo svakako mnogo pametnije.
                              To je garant kafedžija iz Šapca.

                              Znam koliko ga ceniš.
                              Last edited by goku; 08-10-17, 18:55.

                              Comment


                              • Vidim zanimljivo bilo danas.
                                Mrzi me da citam, ali kontam da je bilo frke. A frka je dobra stvar zar ne?
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X