Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Da i ja tebe matiram.

    Spoiler


    Ovo je neodbranjivo, a ti da napises to sto smo ti dozvolili u Pricaonici bi prosao sa banom na svakom drugom forumu.Svi banovi su na mestu, to sto ja i Wolf nismo hteli odmah da vas banujemo je vise stvar dobre volje.
    Šta sam to napisao u pričanoci?

    Imaš sve na 1030 i nekoj stranici. Slobodno mozes da mi nadjes post koji je sporan. Smucila mi se ta prica da sam presao granicu, pa raspravljao sam o toj istoj temi i s Marijom pa nikada mi nije nazvala fasistom, rasistom i ksenofobom. Naravno taj koji me nazvao nije dobio ban, a njegov post i dalje stoji. Od tebe, Vulfa, Kronosa, Olje i Bojane koji ste citali temu, nije vam palo na pamet da ga baujete. Vulf je posten i izvinio se zbog toga jer nije video, verujem da i ti nisi video, ali ovi ostali su ucestvovali u raspravi i nije ih zanimalo. O tome sve vreme govorimo, o nejednakosti. Banuju clanove koje ne vole, a s onima koji nemaju problem, pa ti mogu da vredjaju zive i mrtve, da vredjaju po nacionalnoj osnovi itd. kazna nece biti velika.

    Comment


    • @ Vladan

      Kakve to veze ima sa mojim postom? Ja sam rekao samo da je sramota da se gledaju licni odnosi i ko je sa kim kakav i da je lose sto nema propisanih kriterijuma.

      Comment


      • I dalje smo neki jednaki a drugi jednakiji...

        Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Ovde je Erik pao na provokaciju, a toga nije bilo u slucaju Rosa i Olje tako da je donekle razumljiva razlika u sankciji.

          Sa druge strane, ako se uzme u obzir cemu bi sankcija trebala da sluzi, mislim da bi se isti efekat postigao i sa 6 meseci. Ne opravdavam ono sto je napisao, bilo je vrlo ruzno i glupo, ali stice se utisak da je to vise bio odraz licne nemoci i afekta. S obzirom da je clan foruma dugi niz godina, da se prethodno nije isticao takvim vidovima vredjanja na forumu, 6 meseci bi bilo sasvim dovoljno da preispita svoje postupke i vise tako nesto nikada ne ponovi.

          Comment


          • Slobodno se vrati. Kao i Manda.

            Licemerno je što nisu ista pravila za sve? Nemoj bar ti...
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • borite li se vi u stvarnom zivotu ovako kao na ovoj temi? Svaka cast pojedincima koliko mozete mlatit praznu slamu, umjesto da sami sebi napravite da vam bude bolje i ignorirate one koji vam smetaju

              Comment


              • Upravo te ignorišem
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Slobodno se vrati. Kao i Manda.

                  Licemerno je što nisu ista pravila za sve? Nemoj bar ti...
                  Problem u poslednje vrijeme su dva bana po meni, taliesin mjesec dana, ja da sam se pitao godina bi bila i Panchev nedelja dana, ja bih dao tri mjeseca. To je no, no.
                  sigpic

                  Comment


                  • Niko nije protiv oštrine, samo da je prema svima ista. Ništa više.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Originally posted by l1m4r View Post
                      Niko nije protiv oštrine, samo da je prema svima ista. Ništa više.
                      To bi bilo to
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Moja greska, nije bio softverski problem.Lako se mogu uzeti dokazi i videti gde skoro svi pisu da je trebao da stavi mesec dana, ali je svima nama jasno da smo svi kao kolektiv pogresili sto nismo povecali kaznu iz danasnje perspektive.I sam Bogi je rekao da sledeci put daje mesec dana.Pancev je imao srecu u kom trenutku i u kom pdfu je to napisao.Da je ovde napisao, prosao bi verovatno slicno kao i Abraham.

                        Uostalom nesto sam izmiksovao, pa sam pitao nekoliko dana kasnije da li zbog softverskog problema nismo mogli da mu povecamo kaznu.Nisam se uopste do veceras osvrtao na taj razgovor.

                        Edit:Upravo to sto je napisao Vladan.Samo su ta dva bana ''preblaga''.
                        Last edited by Ricma; 10-10-17, 23:43.

                        Comment


                        • Madrid:
                          A kada je Akiju psovao sve? Komentar je potvrda da je bitno kakav si sa kim i da nema apsolutno nikakvog kriterijuma. Svako tumaci kako mu se cefne SRAMOTA!!!!


                          Kakve veze ima u kakvim si odnosima sa nekim?

                          Vladan:
                          Kako liberal pise tako? Joj do cega smo dosli.


                          Sta je ovde odgovor na moje pitanje i zamerku?!!?

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            @ Vladan

                            Kakve to veze ima sa mojim postom? Ja sam rekao samo da je sramota da se gledaju licni odnosi i ko je sa kim kakav i da je lose sto nema propisanih kriterijuma.
                            Malo te provociram, a ti si sa svima u sjajnim odnosima bio i sve je bila livada, srna i cvijece, razumio si svaku odluku administracije, sta se promijenilo u medjuvremenu? A i volis onako na fino kao da navuces druge da ti odgovore pa popiju ban.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Malo te provociram, a ti si sa svima u sjajnim odnosima bio i sve je bila livada, srna i cvijece, razumio si svaku odluku administracije, sta se promijenilo u medjuvremenu? A i volis onako na fino kao da navuces druge da ti odgovore pa popiju ban.
                              Kud svi Turci tud i mali Madrid

                              Comment


                              • Originally posted by Princoni View Post
                                Ovde je Erik pao na provokaciju, a toga nije bilo u slucaju Rosa i Olje tako da je donekle razumljiva razlika u sankciji.

                                Sa druge strane, ako se uzme u obzir cemu bi sankcija trebala da sluzi, mislim da bi se isti efekat postigao i sa 6 meseci. Ne opravdavam ono sto je napisao, bilo je vrlo ruzno i glupo, ali stice se utisak da je to vise bio odraz licne nemoci i afekta. S obzirom da je clan foruma dugi niz godina, da se prethodno nije isticao takvim vidovima vredjanja na forumu, 6 meseci bi bilo sasvim dovoljno da preispita svoje postupke i vise tako nesto nikada ne ponovi.
                                Ovo je tacno, i to se secam da ste ga ti i Akisa isprovocirali. Jel tako? Cak mislim da ste hteli da ga navucete na tako nekakvu reakciju?
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X