Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by goku View Post
    To sam video, mislio sam da je bilo 1 dan, a posle vidim 60, 90 dana. Znači zbog uvrede dekarda u privatnoj poruci. Jel to znači da je dekard slikao poruku i poslao Notu?
    Nije dekard ništa slikao, to je razlog prethodnog bana za koji je gold više puta tvrdio da sam izmislio i standardno pokušava uvrijediti. Da sam se vodio pravilima foruma dobio bi bar godinu dana, toliko se dobija za ono što je pisao.

    Comment


    • kome smeta jak goldiša?

      daj usagalsite više te kriterijume, za istu stvar neko ode 3 dana, neko mesec, a neko par meseci. Prvo se gleda ko piše, pa se određuje dužina kazne
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Nije dekard ništa slikao, to je razlog prethodnog bana za koji je gold više puta tvrdio da sam izmislio i standardno pokušava uvrijediti. Da sam se vodio pravilima foruma dobio bi bar godinu dana, toliko se dobija za ono što je pisao.
        Niti sam izmenjivao privatne poruke sa njim.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Bojana, prvo mi daješ ove poenčiće, pa me posle zbog istog toga banuješ, a poeni mi ostanu.
          Last edited by bojanaBG; 08-12-19, 15:31. Reason: recnik
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Jbt, sta napisaste u Pricaonici. Krivo mi je barem sto ne mogu da odgovorim Adamu The Llami. Malo preterana izjava, ali stoji da su ispred nas. Primakli smo im se zahvaljujuci njihovoj politickoj i ekonomskoj nestabilnosti.
            Last edited by Ricma; 16-04-20, 16:04.

            Comment


            • Ko je zadužen da zavodi red u Pričaonici?

              Comment


              • Kaži brate
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by goku View Post
                  Ko je zadužen da zavodi red u Pričaonici?
                  Treba neka pomoć....?
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Imam ja jedno pitanje.

                    Da li je zaključavanjem Pričaonice spašen Lošmi dodatnog blamiranja, kao kad su Ameri desantom u Francusku spasili Nemce od Rusa i dodatnog blamiranja na bojnom polju u WW2?

                    Comment


                    • Originally posted by Chiwwi View Post
                      Imam ja jedno pitanje.

                      Da li je zaključavanjem Pričaonice spašen Lošmi dodatnog blamiranja, kao kad su Ameri desantom u Francusku spasili Nemce od Rusa i dodatnog blamiranja na bojnom polju u WW2?
                      Jok, nego ne znas da procitas datume na wikipedi.

                      Otvorite pricaonicu, necemo vise o ww2
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Chiwwi View Post
                        Imam ja jedno pitanje.

                        Da li je zaključavanjem Pričaonice spašen Lošmi dodatnog blamiranja, kao kad su Ameri desantom u Francusku spasili Nemce od Rusa i dodatnog blamiranja na bojnom polju u WW2?
                        On i bilo ko u toj raspravi, može da tvrdi da su Oružane snage Lihteštajna izvršile invaziju na Kinu i zarobile celokupno stanovništvo. a ti, ja, bilo ko možemo da iznosimo kontraargumente. Ako misliš da neko u raspravi treba da proglasi pobednika, toga nema.

                        Jedino ako hoćeš Lošmija i ovde da provociraš, to nije u redu i neće se rasprava prenositi ovde.

                        Bolje "spustite loptu" i ne činite da se "Pričaonica" trajno zatvori. Na dobrom je putu da se to desi.
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Dobro ali dajte nam onda bar listu tema o kojim možemo da pričamo. Ovako samo odjednom se pojavite i ugušite sve..

                          Svi znamo da je off topičarenje najzanimljivije i da tako kažem ima najveću gledanost a Pričaonica je idealna tema za to.

                          Mislim ajde malo pustite da se zezamo, pomrećemo od dosade.

                          Ima 99 dosadnih tema ajde bar jedna nek' bude opuštena.

                          Zaključana je tema teorije zavere, zaključana pričaonica. Mislim uopšte mi nije jasan fazon.
                          Last edited by Chiwwi; 23-04-20, 16:26.

                          Comment


                          • Originally posted by Chiwwi View Post
                            Dobro ali dajte nam onda bar listu tema o kojim možemo da pričamo. Ovako samo odjednom se pojavite i ugušite sve..

                            Svi znamo da je off topičarenje najzanimljivije i da tako kažem ima najveću gledanost a Pričaonica je idealna tema za to.

                            Mislim ajde malo pustite da se zezamo, pomrećemo od dosade.

                            Ima 99 dosadnih tema ajde bar jedna nek' bude opuštena.

                            Zaključana je tema teorije zavere, zaključana pričaonica. Mislim uopšte mi nije jasan fazon.
                            Nema tu fazona. Možeš da pričaš na 30-40 tema samo u okviru ovog PDF-a. Može i zajebancija, nije da je nije bilo, ali pojedinci baš ne umeju da povuku ručnu kad raspravu, priču, prebace na lični nivo...to je pod 1 i to se lako rešava (brišu se postovi, opominju diskutanti, kažnjavaju), ali i pored svega, pošto znamo da ovo ipak nije politički već sportski forum, skrene se na politiku. Ni to nije strašno, dešava se, uostalom sve je nekako protkano politikom, ali kvalifikacije šovinističkog tipa, vređanje na nacionalnom nivou i optuživanje za autošovinizam tada krene da puno troši . "Neko" se vrlo često zaboravi. Kad ne vredi da se brisanjem postova to zaustavi, onda se zaključava topic.... može tema da bude opuštena, zar Pričaonica to nije, ali zašto je tako teško uvažavati drugog? Da ne davim nadugačko.....
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Ja ne mogu da se setim da je neko nekog vredjao pred zaključavanje.

                              Ali ako je problem WWII evo ja obećavam da više neću o tome, prelazim na hladni rat..

                              Comment


                              • Prepodnevni repertoar je u bio presudan....
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X