Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Kada se branila tvoja sloboda govora, nisi kukao, a sada trazis zabranu iste za ono sto se tebi ne svidja?
    Licemerje.
    Molim te, elaboriraj.
    Evo, pomoći ću ti. Napišem da je Saša Obradović najbolji trener EC, imam potporu u nizu od 20 uzastopnih pobeda i to se okarakteriše kao trolovanje. Naposletku, dobije i nagradu kao najbolji trener ali sve se to izignoriše.[emoji23]
    Naravno da neću da odustanem od svog mišljenja samo zato što se ono ne sviđa nekome ko se i ne trudi da mi suprotstavi kontraargumentima (jer u ovom slučaju ne može), nego jedino što može da pokuša jeftinu diskreditaciju. E protiv toga se ja borim. Poštuj stav ma koliko bio različit od tvog i sve je u redu. Ne vređaj, ne spuštaj se na lični nivo. Ne psuj ni sagovornike ni one o kojima pišemo. Samo ono što osnovno vaspitanje iz kuće propisuje. Ko je to prošao ni ne treba mu Pravilnik da vidi šta sme šta ne sme.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Molim te, elaboriraj.
      Evo, pomoći ću ti. Napišem da je Saša Obradović najbolji trener EC, imam potporu u nizu od 20 uzastopnih pobeda i to se okarakteriše kao trolovanje. Naposletku, dobije i nagradu kao najbolji trener ali sve se to izignoriše.[emoji23]
      Naravno da neću da odustanem od svog mišljenja samo zato što se ono ne sviđa nekome ko se i ne trudi da mi suprotstavi kontraargumentima (jer u ovom slučaju ne može), nego jedino što može da pokuša jeftinu diskreditaciju. E protiv toga se ja borim. Poštuj stav ma koliko bio različit od tvog i sve je u redu. Ne vređaj, ne spuštaj se na lični nivo. Ne psuj ni sagovornike ni one o kojima pišemo. Samo ono što osnovno vaspitanje iz kuće propisuje. Ko je to prošao ni ne treba mu Pravilnik da vidi šta sme šta ne sme.
      Koga sam ja to opsovao?
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Koga sam ja to opsovao?
        Nisam mislio konkretno na tebe nego uopšteno na stil pisanja koji je preovladavao tokom prošle sezone, a koji se tolerisao.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Nisam mislio konkretno na tebe nego uopšteno na stil pisanja koji je preovladavao tokom prošle sezone, a koji se tolerisao.
          Nisam vas ja delio u tabore - to ste sami uradili. Problem je kada to prelivate i na ostale teme nipodastavajuci navijace ostalih klubova sem KKCZ.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Ma ja pričam o elementarnoj kulturi ophođenja, a tabora može da bude i 50.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Ma ja pričam o elementarnoj kulturi ophođenja, a tabora može da bude i 50.
              Elementarna kultura ophodjenja je i postovanje protivnika u diskusiji, a ne kukanje preko gomile PM da se isti banuju, zar ne?
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Elementarna kultura ophodjenja je i postovanje protivnika u diskusiji, a ne kukanje preko gomile PM da se isti banuju, zar ne?
                Poštovanje se zaslužuje. A za ovo drugo, ne.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Poštovanje se zaslužuje. A za ovo drugo, ne.
                  Prihvati, onda, da na ovom forumu pisu i navijaci drugih klubova, kao i tvoji neistomisljenici iz KKCZ tabora i pokusaj, za pocetak, da ih ne omalovazavas skretanjem diskusije u bezveznim pravcima i malicioznim komentarima.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • I nemoj više Uroša da banujete nemam s kim da vodim diskusije vezano sreda, vezano 18h, vezano kajišamo Spartakus.

                    IDEMO ZVEZDA !!!
                    Last edited by Brajkula; 09-07-18, 22:54.

                    Comment


                    • A i jedna je od jacih glava na forumu
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Sad bi trebalo da snosi posledice pnaj ko je banovao Uroša, pošto nije ispoštovao pravila i napisao da je banovan i na koliko u temi predvidjenoj za to.

                        @Noto tebe sam smatrao za relevantnog i borca protiv nepravde, al očigledno da to nisi kad je u pitanju rad administracije. 5, 10, 15 ljudi je popriličan procenat, ako uzmemo da taj pdf ima maks 50ak redovnih članova. Razumem i da se oni stalno žale, često za gluposti, kao i sad. Shvatam i da nisu preležali u osnovnoj školi prepucavanja na relaciji Czv-Par, al nije ni Kroni cvećka. Par puta je i on zaslužio ban, prevršio meru, trolovao, al vaš je pa ga volite

                        @admini zgražavate se na ono što se dešava oko nas, al kad vi imate te uloge, onda vam ne smeta. Šta znam, valda nemaju isti pogled na predstavu glumci i publika.
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Možda isto to i oni imaju reći za tebe. Ako ste imali neke sukobe na onom forumu ne znači da morate i na ovome. Matične teme su zaštićene na forumu i ako oni napišu da su zaradili od majica 600 milja, ako vjeruju da se bore protiv svega, neka pišu u svojoj temi. Poslušaj Brajkulu šta kaže i bavi se sportskim dešavanjima, a meni javi kad i ako budeš kažnjen bez razloga.
                          Javi Noti, i apsolutno se ništa neće desiti. Provereno.

                          Hajde nije mi problem da okačim šta je dozvoljeno napisati meni na tom pdf-u.

                          Originally posted by Guthrie View Post
                          A da ti malo odjebes u troskocima trolcino?
                          Originally posted by Guthrie View Post
                          Mogao bi da se sagnes.
                          Originally posted by Guthrie View Post
                          Aj bre odjebi majmuncino jedna.
                          Posle mi nije dao Kronos da nosim ovo u potpisu. A ja budem banovan jer komentarisem moderaciju u spam temi.

                          Ako je vama ok da moderator bude čovek koji svaki dan "komšijama" uvaljuje Djoku, jer mu je to jelte vrh fora, ili čovek koji je glavna zvezda u temi "Pomračenje uma..." koja je sramota za svakog ko ima 2 grama mozga, ili čovek koji nije smislen post napisao od dolaska, sve se svodi na glupe fore/forice koje u 95% slučajeva imaju za cilj prozivanje navijača CZV. Čovek koji započinje prozivke trolovanjem a na kraju iste banuje ljude zbog trolovanja, onda samo tako recite. Nemojte se praviti naivni i praviti nas debilima tipa "Kronos je ok moderator, žali se par ljudi koji se uvek žale".
                          Last edited by mark !t zer0; 10-07-18, 06:59.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            Javi Noti, i apsolutno se ništa neće desiti. Provereno.

                            Hajde nije mi problem da okačim šta je dozvoljeno napisati meni na tom pdf-u.







                            Posle mi nije dao Kronos da nosim ovo u potpisu. A ja budem banovan jer komentarisem moderaciju u spam temi.

                            Ako je vama ok da moderator bude čovek koji svaki dan "komšijama" uvaljuje Djoku, jer mu je to jelte vrh fora, ili čovek koji je glavna zvezda u temi "Pomračenje uma..." koja je sramota za svakog ko ima 2 grama mozga, ili čovek koji nije smislen post napisao od dolaska, sve se svodi na glupe fore/forice koje u 95% slučajeva imaju za cilj prozivanje navijača CZV. Čovek koji započinje prozivke trolovanjem a na kraju iste banuje ljude zbog trolovanja, onda samo tako recite. Nemojte se praviti naivni i praviti nas debilima tipa "Kronos je ok moderator, žali se par ljudi koji se uvek žale".
                            Šta je provjereno? Da si došao meni s tim uvredama ja bih ga banovao, a nije dobio za ove lične uvrede? Ako nije, morao je biti.

                            Preko nekih stvari se i prelazi, recimo kad bi neko analizirao tvoje postupke pitao bi se zašto nisi trajno banovan. Mogao sam te i juče banovati kad si cijenio koliko je neko inteligentan ili nije, ali ban nekad nije rješenje. Jesi li ti zbog toga povlašten, nisi, ali neko može doći s pričom da jesi i biti u pravu sa svoje tačke gledišta
                            Manny je postavljen i on se bavi glavnom temom u KKCZ, kojeg Partizanovca predlažeš za moda u košarci, imaš prijedlog? Vidiš da svaki koji dođe je po automatizmu trol, jer gle čuda tako kažu navijači Zvezde.
                            I naravno da je bitno koliko ih se žali i da li pišu u tom PDF, primijetih iz tvoje priče da to nema veze. Većina kojih piše o košarci, analiziraju igru i ne bave se kronosom niti ih zanima.
                            Dekkard i kronos ovo mogu riješiti ako postoji obostrana želja, a bude li vam neko branio da iznosite svoje mišljenje o sportskim dešavanjima javite mi se. Bar je ovo forum koji trpi kao niko žalbe i kritike.

                            Comment


                            • Markane noisi u pravu.
                              Jebem vam Suncicu Travicu kolik oste ispisali .... nem mogu sada sve to da citam ... tako da mars svi u tri lepe - da znamo na cemu smo - bolje i to nego ignor
                              Last edited by Sandugp; 10-07-18, 08:17.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Nerealan View Post
                                Sad bi trebalo da snosi posledice pnaj ko je banovao Uroša, pošto nije ispoštovao pravila i napisao da je banovan i na koliko u temi predvidjenoj za to.

                                @Noto tebe sam smatrao za relevantnog i borca protiv nepravde, al očigledno da to nisi kad je u pitanju rad administracije. 5, 10, 15 ljudi je popriličan procenat, ako uzmemo da taj pdf ima maks 50ak redovnih članova. Razumem i da se oni stalno žale, često za gluposti, kao i sad. Shvatam i da nisu preležali u osnovnoj školi prepucavanja na relaciji Czv-Par, al nije ni Kroni cvećka. Par puta je i on zaslužio ban, prevršio meru, trolovao, al vaš je pa ga volite

                                @admini zgražavate se na ono što se dešava oko nas, al kad vi imate te uloge, onda vam ne smeta. Šta znam, valda nemaju isti pogled na predstavu glumci i publika.
                                U kojem to pravilu piše napisao sam u pričaonici kad se vraća, sportski je forum i volim da su tu navijači ekipe ili igrača koji igra, u protivnom forum gubi svrhu.

                                5-10 ili 15 sam naveo da vidim koliko je to, a znamo da je broj daleko od 15. Ne računam tu Rossa kojeg ni ne zanimaju Zvezda Partizan, niti piše tamo. Koliko se redovnih članova žali a koji pišu o košarci kao igri?

                                Comment

                                Working...
                                X