Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Po meni jedna je stvar pricati za neku javnu licnost(npr ntrenera) a sasvim drugo za clana foruma i naravno da je mnogo veci prekrsaj licna uvreda od uvrede tamo nekog trenera iz Engleske. Takodje nikakve ovo veze nema da li je neko moderator, administrator, stari clan, novi clan, aktivan ili neaktivan jednostavno licne uvrede se ne trebaju tolerisati. Ne kazem da je doticni imao takvu zelju ali bi bar mogao pripaziti posto stvarno nije korektno citati da se za nekog izmedju redova pise da je debil.

    Za Fergija se slazem ali isto tako postujem misljenja i drugih za koje nije ali jedno je ne slagati se sa nekim oko necega a sasvim druga stvar namerno trolovati i provocirati, pogotovo onaj deo sa Vujosevicem, i to ponoviti nekoliko puta i pored upozorenja. Pa SAF kako god okrenes ulazi u sam vrh fudbalskih strucnjaka svih vremena dok DV ne moze uci ni u sam vrh Partizanovih strucnjaka ali ajde da se ne vracamo na te teme.
    sigpic

    Comment


    • Dobro realno jeste bila Fan tema. Taj stav branim da neko ne bi došao na Fk Cz i poredio Milojevića npr sa Stanojevićem i slično.

      Comment


      • Ljudi su padali i padace, tako sto dodju u Djokovicevu temu i provociraju, ili to rade u temama Federera i Nadala, zato postoje generalne teme pa udri.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Mislim da je veci problem fan tema u kojoj se to pisalo, da se pisalo u generalnoj temi ne bi bilo problema. Ali na kraju dana jasno je da nije bitno koji forumas ima funkciju, svaki sa funkcijom je problem. I uvijek ce biti, jer nije problem u forumu, problem je u forumasima. Neki nikad nece prihvatiti autoritete, kao sto ih prihvataju u realnom zivotu. Ako mu se kaze dosta, a on nastavi, jbg onda. U stvarnosti su manji od makova zrna uglavnom i rade ono sto im se kaze. Jer u stvarnosti ima mnogo vise nepravdi, ali se lakse gutaju. Moraju nedje da izduse, da budu revolucionari. Jer dodje ujutro na posao ili ode na fakultet ili u skolu i "maltretira" ga profesor, nastavnik, sef, dodje kuci pa ga ispizdi djevojka ili zena, treba nedje da se izdusi. Treba nedje da pokaze da je on glavni, da nije mis, da je revolucionar. Treba da se buni, jer se ne buni kod bitnih pitanja. I tako je to na forumima od kad postoje. I tako ce uvijek i biti.
          A mozda ga ispizdi otac ili majka ... ili mozda stariji brat. Sta bi neko dao da ima devojku ili zenu da ga ispizdi.
          Isto tako mozda i admina-moderatora ispizdi neko u RL pa se onda on ovde izivljava.
          Nije problem u forumu to se slazem, problem je u ljudima, bez obzira jesu li oni na nekoj funkciji ovde ili nisu.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by srdjan_sl View Post
            Po meni jedna je stvar pricati za neku javnu licnost(npr ntrenera) a sasvim drugo za clana foruma i naravno da je mnogo veci prekrsaj licna uvreda od uvrede tamo nekog trenera iz Engleske. Takodje nikakve ovo veze nema da li je neko moderator, administrator, stari clan, novi clan, aktivan ili neaktivan jednostavno licne uvrede se ne trebaju tolerisati. Ne kazem da je doticni imao takvu zelju ali bi bar mogao pripaziti posto stvarno nije korektno citati da se za nekog izmedju redova pise da je debil.

            Za Fergija se slazem ali isto tako postujem misljenja i drugih za koje nije ali jedno je ne slagati se sa nekim oko necega a sasvim druga stvar namerno trolovati i provocirati, pogotovo onaj deo sa Vujosevicem, i to ponoviti nekoliko puta i pored upozorenja. Pa SAF kako god okrenes ulazi u sam vrh fudbalskih strucnjaka svih vremena dok DV ne moze uci ni u sam vrh Partizanovih strucnjaka ali ajde da se ne vracamo na te teme.
            Da, da, Dusko Vujosevic nije stvorio nijednog igraca....
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Izvinjavam se svima sto me nije bilo u poslednje vreme, pa nisam mogao da adekvatno reagujem na neke postove a vidim da je napravljeno par ozbiljnih prekrsaja koji su trebali da budu sankcionisani.

              Krenuo sam na terapiju, bice sve u redu sa mnom.

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                Izvinjavam se svima sto me nije bilo u poslednje vreme, pa nisam mogao da adekvatno reagujem na neke postove a vidim da je napravljeno par ozbiljnih prekrsaja koji su trebali da budu sankcionisani.

                Krenuo sam na terapiju, bice sve u redu sa mnom.
                Na kakvu god terapiju ideš želim ti brz oporavak
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Па где сте ви господине Марићу, ја видим нема вас
                  Онај што све зна се расписао, вређа жене, цркву, Бога, Салета Илића ... а нико да му стане за врат.
                  Да није мене било ко зна шта би још писао некажњен.

                  Али ево, срећом правда се кроз тебе вратила
                  Брзо се опорави, здравље је најважније.
                  Како каже наш народ - болестан човек има само једну жељу. Да буде здрав.
                  Ако треба нека помоћ, пиши на пм.

                  Жив био и чувај се.

                  Comment


                  • U poslednja dva meseca sam slabo aktivan na forumu i zbog toga kao i to da situacija nista nece da bude bolja po pitanju mog slobodnog vremena, napustam funkciju.

                    Par puta su izostale moje reakcije kada se presla granica, jer me nije bilo i ne zelim da se takve stvari ponavljaju ubuduce.

                    Comment


                    • Ауууууууу ..... ти живот .... па зашто?!
                      Немој тако преко ноћи!
                      Размисли!
                      Јутро је паметније од вечери!

                      Јбм ти овакав форум ако и ти одеш .... па Марићу ко ће сад да обуздава кроноса да лечи комплексе по форумашима?!

                      А ... ти живот ... најбољи одлазе, стока остаје ... судбино клета ...

                      Тачно не могу да верујем ....

                      Има ли промил шансе да се предомислиш .....

                      Тебе сам једино волео након што се љубитељ паса и имагинарних мушкараца посрао по мени ...

                      Шокиран сам ....

                      У овом стању шока, када не управљам својим емоцијама, и не могу да одговарам за своје поступке, предложио би Уроша суботара за модератора. Потребна је чврста рука + умањени интелект, да би се број банова довео на потребан ниво у складу са недостатком амбиција, остварених циљева и разочарењем својим приватним животом.

                      Марићу, остаћеш заувек у мом срцу

                      Comment


                      • Nije mi jasno zašto dopuštate toliko razglabanje o politici, kada je jasno da se ovi prostori ne trebaju spominjati na ovom, što Ganac kaže regionalnom forumu. Mogli biste ručnu da dignete do daljnjeg
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Originally posted by Nerealan View Post
                          Nije mi jasno zašto dopuštate toliko razglabanje o politici, kada je jasno da se ovi prostori ne trebaju spominjati na ovom, što Ganac kaže regionalnom forumu. Mogli biste ručnu da dignete do daljnjeg
                          Sto se tice foruma ovo vise nije ni s od sportskog foruma.

                          Samo nemoj pisati velikim slovima, to je strogo zabranjeno.
                          Last edited by Rossonero; 24-03-18, 14:32.

                          Comment


                          • Admin Message
                            DOBRO DA SI MI REKO

                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • Originally posted by mr.gold View Post
                              Ауууууууу ..... ти живот .... па зашто?!
                              Немој тако преко ноћи!
                              Размисли!
                              Јутро је паметније од вечери!

                              Јбм ти овакав форум ако и ти одеш .... па Марићу ко ће сад да обуздава кроноса да лечи комплексе по форумашима?!

                              А ... ти живот ... најбољи одлазе, стока остаје ... судбино клета ...

                              Тачно не могу да верујем ....

                              Има ли промил шансе да се предомислиш .....

                              Тебе сам једино волео након што се љубитељ паса и имагинарних мушкараца посрао по мени ...

                              Шокиран сам ....

                              У овом стању шока, када не управљам својим емоцијама, и не могу да одговарам за своје поступке, предложио би Уроша суботара за модератора. Потребна је чврста рука + умањени интелект, да би се број банова довео на потребан ниво у складу са недостатком амбиција, остварених циљева и разочарењем својим приватним животом.

                              Марићу, остаћеш заувек у мом срцу
                              Hahahahhahaha, ja ovo nisam ni video verovatno sam bio banovan.

                              Betmen legenda.

                              Još nisam sreo tipusa slične vrste koji misli da nekoga vredja svojim opisima. Nema šta, pravi psiholog.
                              Ne brini neću ja biti mod nikada, niti mi je neko nudio, niti bih pristao. To mora neko tolerantan i nepristrasan.

                              Ajde što vredjaš mene na ličnom nivou nego i žene. Sve na personalni nivo spuštaš, nemaš argumente.

                              Pravi si devojčurak.

                              Comment


                              • Daj bre pomilujte limuna [emoji41]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X