Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ti kao neko ko je totalno isključiv, homofob, usko gledaš na onoliko pojava i stvari, nisi apsolutno merodavan da daješ ocene, sugestije možda..sve ostalo ti pada u vodu.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Nedopustivo izlaganje stavova za jednog od celnih ljudi foruma.

      Comment


      • Originally posted by limun View Post
        Nedopustivo izlaganje stavova za jednog od celnih ljudi foruma.
        Za mene je nedopustivo da ti, vegan, neko ko je dostigao nivo nirvane kazes Lovrenu konju jedan. Moras se ocistiti od takvih misli i rijeci koje si napisao. Meditacija tri dana bez prestanka.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Za mene je nedopustivo da ti, vegan, neko ko je dostigao nivo nirvane kazes Lovrenu konju jedan. Moras se ocistiti od takvih misli i rijeci koje si napisao. Meditacija tri dana bez prestanka.
          Tvoje rasprave su stoprocentno egoisticke i nemaju nikakvu drugu svrhu nego da uvrede.

          Comment


          • Nemam prihvatanje na tu tvoju nekakvu tezu.
            sigpic

            Comment


            • Veganska hrana u spoiler, lol

              Comment


              • Mozemo baciti glasanje, veganska hrana u spojleru ili da se zabrani generalno. Bici i ja cemo to organizovati ovih dana.
                sigpic

                Comment


                • Treba otvoriti i ovde posebnu temu ko u muzici

                  Veganska ishrana vs mesiste

                  Ovako se mogu banovati svi koji okace neku starletu/pevacicu kako zavija,jer se nekome to ne svidja

                  U sustini totalno nepotrebna rasprava i za mene neverovatna..

                  Comment


                  • Nećete vas dvojica ništa organizovati, ne talasaj mnogo

                    Limune ignoriši Vladana, on u 99% troluje...čak i kada misli da je tako.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Pa velim ovih dana, necemo danas, nemam bas vremena poslednjih par dana, a necu imati ni narednih, ali od sredine sledece nedelje vec cemo organizovati glasanje i vjerujem izbaciti vegansku hranu sa foruma. Parola nam moze biti ZZ. Zeleno Zlo. Bici potvrdi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Iskreno, nisam ni primetio tu temu, niti sam vegan, ali sad razmisljam da pocnem svaki dan da delim po tri recepta, za dorucak, rucak i veceru

                        Comment


                        • Pozivam papija, da kao uvek časno čeljade.. da svoj sud, relano i nepristrasno prema svom drugaru i izjasni se, jer je on onu temu i otvorio.
                          Šta je mislio pod tim Hrana i piće... samo na mesište, mrsni krkanluk ili i na hranu kao takvu, pa ko šta voli... naravno i nek izvoli.
                          A papi?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Moze da se otvori tema hrana i pice - ukusno dje bi se dijelili normalni i ukusni recepti, a moze i druga tema, hrana i pice-bezukusno, bolje da jedem cipelu, dje bi vegani imali svoj mali veganski raj.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kada Ed Staford u nekoj pripi*dini nađe neke travke i od toga napravi svežu salatu ja se oduševim, ali je njemu jedan od ciljeva da nađe način da unese meso kao nešto što mu daje snage, to isto čine svi oni koji objašnjavaju preživljavanje u nekim ekstremnim uslovima.
                              E sada, meni neko objašnjava kako vegani isto funkcionišu i za to mi "podmeće" film. Ja rekoh, postavljaj recepte- nikakav problem (kada kažem "rekoh" mislim ne smeta mi), ovo oko filma je nešto sasvim drugo, a nekako mi se činilo i da je više postova u kratkom vremenskom periodu bilo na temi i forumu (možda mi se samo učinilo).
                              Generalno i na ulici vidim neprimerene grafite koji propagiraju vegane (jbt malo im bilo da budu vegetarijanci, nego hoće i vegani), uzgred slušao sam (nije lepo ali i ako nisam hteo čuo sam) u BUS-u dve gospođe gde se jedna drugoj žali da joj se ćerka udala i zet joj vegan "preveo" ćerku u vegane ali nije to glavni problem već je problem što su i svoju bebu počeli da hrane veganski ne dajući joj mogućnost izbora i da proba. Prilično netolerantno, zar ne?
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Da stavimo tacku na ovaj "problem".
                                Neka ostane zabrana postavljanja veganske/vegetarijanske hrane bez spojlera, bespotrebno je dizati neku posebnu tenziju oko ovoga, ja nisam emotivno vezan za moj nacin ishrane.

                                Nemam nameru da ulazim u nekakvo nadmudrivanje sa administratorom i nasedam na njegove provokacije, tako da sam zavrsio s ovom temom.

                                Comment

                                Working...
                                X