Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Марићу одавно нисам видео да се неко овако усрао као ти.
    Буди бре човек и напиши испао сам глуп.
    Или, јбг, гурнули су ме да вам то напишем, и сад цркавам од муке куд написах такву будалаштину ...
    Ћутиш као усран голуб.
    Па не знамо те, немаш зашто да се плашиш.

    И молим те, три пута сам те питао да ми напишеш чиме сам увредио модератора.
    Ти ништа не одговараш.
    Зато ја, натеран твојим нечињењем, морам да питам да ли је споран следећи део мог обраћања модератору:

    Originally posted by mr.gold View Post
    Ако није ево ја имам једну пригодну песмицу за Вучину.

    Трагипно је што се мр. вук овде ишта пита,
    ако ништа а оно зато што је глуп као **** (у преводу језиком који не подлеже бановању - глуп као она ствар).

    Па у наставку:
    Јер он је Вучина
    и глуп је као ******* (и опет у преводу језиком који не подлеже бановању - глуп је као она ствар).

    Или овај део:

    2. Рачунам да је дужина бана обрнуто сразмерна дужини оне ствари, која нам је овде мерило, да не кажем еталон вредности.
    Мени је Вучина одрапио месец дана. То је 30 дана.
    Применом математичких радњи то му дође овако:

    30- дужина бана
    21 - могући Лакијев IQ
    X - господин вукова дужина оне ствари

    30-X=21
    X=30-21
    X=9

    Честитам Вучино


    Молим за одговор јер бих желео да знам да ли је то оно што више не смем да користим у комуникацији са онима који храну стављају у спојлер?

    Молим те Марићу, буди човек иако си модератор.

    Comment


    • To je ono sto ne smes da koristis u komunikaciji sa bilo kim, a i steta da padas zbog forica iz osnovne, bas bezveze
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Које не смем да користим?

        Јер он је Вучина
        и глуп је као ******* .

        Ово глуп или *******?

        Comment


        • Ajde, Gold, mozes ti bolje od toga, ne pravi se naivan.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment




          • Si comprende!

            Comment


            • Sto se tice hrane, par ljudi pisalo na PM, jedan prijavljen post a i tema se malo uzburkala tako da je moralo da se dodje do nekog kompromisa i da se dodje do resenja koje ne bi puno smetalo ni jednoj ni drugoj strani. Tema je napravljena da bude kao oaza i da ide voda na usta, a ne kako bi se nekima dizao pritisak.

              Golde, to sto ti pises za druge clanove je ban 1/1. Vredjas moda, nemas pravo uopste da nekom clanu da govoris da mu je mali IQ posto se ne slaze sa tobom i da ga prozivas u postovima koje on ne cita i pritom si jos jednog forumasa potkacio zato sto se ne slaze sa tobom. Nije sporan jedan tvoj post, nego vise njih.

              Comment


              • Pa smeta meni, a nisam vegetarijanka.
                A drugo, par ljudi znaci dvoje/dvojica...to nije ceo forum niti vecina. Kada bi tako isli po temama ko, kome, zbog cega i zasto dize pritisak, ovo mesto ne bi ni postojalo.

                Totalno pogresan i nerezonski pristup.

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nekako sam protiv tih "vegan stil" ali mi ne smetaju upisi i recepti dok su samo recepti. Ono što smeta je zatrpavanje teme receptima i agresivan nastup vegana (po meni je to agresivan nastup i propagiranje veganstva)
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Pa ti ih preskoci..big deal. I ko je agresivan? Limun? Dva recepta je napisao, ako se ne varam..a agriesivni su ovi sto im toboz smeta.

                    Sta napraviste od benigne i cesto hedonisticke teznje koja se zove hrana Jbg nije samo meso hrana... mislim ako niste znali.

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Okacio sam preporuku za dokumentari film (koji govori o cinjenicama i dokazima), jedan recept i jedan obrok koji sam imao pre neki dan.
                      Nigde nije postojao agresivan pristup, ali sam sa druge strane bio ismevan od strane nekoliko clanova, cak i od administratora foruma, jedan clan je javno pozivao na banovanje mog accounta vise puta, a vidim neko je i prijavljivao moje postove.
                      Meni to vise lici na agresiju od mog vegetarijanskog burita.
                      Ali dobro, razumem i ricmu da mora da smiri situaciju na bilo koji nacin iako se cini da to novo pravilo prkosi zdravoj logici. Tesko mi je da poverujem da nekog povredjuje slika obroka ili neki recept, vise mi se cini da se vestacki stvara tenzija iz zajebancije.

                      Comment


                      • A šta ako vegetarijancima smeta postavljanje recepata sa mesom? Da ne bude zabune, nisam ni vegan ni vegetarijanac, niti nameravam to da postanem, naprotiv obožavam meso, ali ovo što čitam poslednja dva dana je prosto suludo, nekome smetaju vegetarijanski/veganski recepti?! Prosto pomislim da nas Ricma sve zajebava, ne mogu da prihvatim da neko ozbiljno piše ovakve stvari. Pa svaki post je propaganda nečega, kluba za koji navijaš, filma, knjige, muzike... pa i hrane koju konzumiraš. Ovi spojleri koji se predlažu su kao obeležavanje Jevreja od strane nacista žutom trakom u II svetskom ratu. Urazumite se, i pustite ljude da žive ne propagiraju pedofiliju, nekrofiliju ili neku takvu sličnu boleštinu već alternativni način ishrane, pa neće ta hrana izleteti sa ekrana pravo u želudac ozlojeđenog karnivora. Jbte, kakva rapsodija gluposti i uskogrudosti, ne mogu i dalje da verujem šta se piše.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Mrtav sam pijan oladite sviiiiiiiiiiiikiiiii

                          Comment


                          • Podrska za Marica, veganstini ovdje nije mjesto. Vegani, dostizaci nirvane i sl. otvorite temu pa tamo djeljite.
                            sigpic

                            Comment


                            • Zašto kada se tema zive Hrana i piće?
                              Sve je to hrana..
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Meh, to je poluhrana, to je ono da motor radi i dalje, ali nema uzivanja tu. Ja kad procitam naslov teme ocekujem nesto preukusno da procitam, sigurno ne zelim dok jedem bananicu ili cokoladu ili pak sniclu sa pomfritom da citam o suncokretovim sjemenkama, sojinom sosu i pripremi trave na 147 nacina. To mi zgadi ono sto jedem, to je upropastilo Djokovica i fizicki i mentalno. To je zlo i Maric se bori protiv zla onako kako misli da treba. Za mene je Maric heroj, jer pokusava da nas zasitti od tih stvari, amor y paz nikad.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X