Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_pg View Post
    Je li ko nocas raspolozen da se svadjamo oko neceg,ne mora bit oko partizana i cetnika moze oko teorija zavjere ili tako neceg?
    Mozemo oko toga da li je Osvald zaista ubio Kenedija ili neko drugi, treci, ja sam za zvanicnu verziju.😃

    Comment


    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER
      Mozemo oko toga da li je Osvald zaista ubio Kenedija ili neko drugi, treci, ja sam za zvanicnu verziju.������
      Aj prebaci se u pricaonicu imam svasta da ti kazem,neces ostat ravnodusan.Imam velike zamjerke na tu tvoju nekakvu tezu.

      Comment


      • Originally posted by Ivan_pg View Post
        Aj prebaci se u pricaonicu imam svasta da ti kazem,neces ostat ravnodusan.Imam velike zamjerke na tu tvoju nekakvu tezu.
        Ha ha salio sam se nemoj sad liga sampiona, staropramen i neverovatni Nejmar.

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Gold je banovan zbog vrijeđanja forumaša (Wolfa i Lakija) u ovoj temi.
          Hvala na odgovoru Noto i Bojana, dakle moderator koji je banovao javno laže da je zbog pričaonice. I zavadja plebs.

          Nadam se da ima i kazna za moderatora koji širi paniku i daje lažne infomracije. Impičment.

          Direktno je doveo do bespotrebne rasprave u ovoj temi izmedju ljudi. Pozdrav za Notoa i Bojanu još jedan i hvala Vam, bez Vas nam ništa ne bi iblo jasno, nisam ironičan, ozbiljan majke mi. Poklali bi se da niste došli zbog lažnog razloga banovanja.
          Last edited by Cassius Clay; 22-11-17, 21:03.

          Comment


          • Kako ja lazem? Covek banovan zbog vise postova u obe teme.

            Pre nego sto sam delovao, noto mi je vec predlozio da ga banujem zbog Goldovog kilometarskog posta. Video sam da vredja Lakija i da proziva Vulfa, dosao sam kasnije kada je napravio jos vece sranje.

            Prvo niti je Bojana citala Pricaonicu, a drugo ni noto nije video sta je u medjuvremenu napisao u Pricaonici.

            Comment


            • Moj odgovor bi bio...

              Originally posted by notorious View Post
              Gold je banovan zbog vrijeđanja forumaša (Wolfa i Lakija) u ovoj temi.

              Comment


              • Maricu, prestani lagat ovaj napaceni narod! Nemas to pravo!

                Comment


                • Opet se nešto dešava? Ih bre zlatni, opet ti

                  Originally posted by Uroš View Post
                  Srce kraj guzice.
                  Moj je deda imao običaj da kaže kada se neko brzo i lako naljuti i uvredi, plane... ala ti je dupe uz gušu.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Power da znaš da bi bila ta scena sa sve ratlukom u ustima ili kolačićem za šankom šta god bilo. Ali ne smem dalje, možd proradi ban. A i forum je, nije dotle došlo, nisam baš onoliko besan kao Maminjo.


                    Olja baš to.

                    Comment


                    • Ja imam primedbu na gosin golda.. da znaš da nećemo ovako da se igramo zlatni
                      Ne možeš da ljubavišeš i sa mnom i sa Bojanom, nikako na dve stolice.. jok Odluči se, imaš dve nedelje da razmišljaš i presečeš kada se vratiš...samo pre nego što te banuju plizzz..
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Moj odgovor bi bio...
                        Ko ga je banovao? On ili ja?

                        Napisah ti da verovatno nije procitao Pricaonicu, a vec mi se obratio povodom toga sto je pisano u ovoj temi jos pre nekoliko sati. On je ocekivao da ce da bude banovan zbog toga, da nisam ja onda bi on to uradio kad bi se ulogovao. Ja sam samo obuhvatio vise postova.
                        Last edited by Ricma; 22-11-17, 22:00.

                        Comment


                        • Ja sam gledao po hijerarhiji ne po dželatu. Slušao više instance. Znači oni unose zabunu a ti si sve vreme u pravu. Tako reci.
                          Last edited by Cassius Clay; 22-11-17, 22:27.

                          Comment


                          • Bojana je rekla da nije citala Pricaonicu, a verovatno ce istu stvar da ti kaze noto. Oboje su krenuli po difoltu da brane moju odluku, jer su ovde videli sporan post za koji su smatrali da mora da bude sankcionisan.

                            Comment


                            • Najbolje bi bilo sad da Noto dodje,i kaze suprotno od Marica

                              Comment


                              • Meni je Bojana jasno navela post zbog koga je Gold banovan a Noto potvrdio. Kako onda tvrde da je zbog toga ako nije samo to i zašto nisu rekli da je možda i zbog nekih drugih razloga.


                                Jer ako su oni rekli da je zbog toga a ti kažeš da je to + pričaonica, a oni su zadovoljni kaznom od 14 dana a ti si tu kaznu dao i na osnovu pričaonice, tj toga posta, pa mi objasnite kako za dodat prekršaj iz pričaonice ide 14 dana kao i za ovo sa ove teme za šta su oni mislili da je prvobitno bio ban.

                                1)Bojana, Noto - ban 14 - ok - razlog post sa ove teme
                                2)Moderator kojj je banovao - ban 14 dana - razlog post sa ove teme + post sa pričaonice.

                                1=14 dana
                                2=14 dana a 2 nije =1

                                Ništa mi nije jasno sad.

                                Comment

                                Working...
                                X