Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zar je dopusteno objaviti sta ti je neko poslao preko privatne poruke?

    Comment


    • Floodovari, flejmovari i podmetari, dosao vam je kraj na ovom forumu

      Comment


      • Originally posted by Lord Samuraj View Post
        Zar je dopusteno objaviti sta ti je neko poslao preko privatne poruke?
        Ako te uznemirava, vredja itd. treba da prijavis adminima ili moderatorima.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Pa mora da bude realtivno uopsteno, jer je nemoguce pokriti sve situacije.
          U svakom slucaju, ako se svi budemo normalno ponasali, nece biti potrebe za banom.
          Ja sam bacio akcenat na ovaj dio a i normalno ponašanje se može svakako tumačiti.
          Drugim rečima, opet se daju pojedincima odrešene ruke da banuju za sve i svašta.

          Comment


          • Moze li gif da se postavi za avatar?
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Originally posted by canarian View Post
              Moze li gif da se postavi za avatar?
              Moze, 180x180, a max velicina je 1MB
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Dopunjena su pravila foruma, tj. uveden je kazneni pravilnik.........



                http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1725488
                Imam par pitanja, odma da se ogradim da nisu maliciozna da mi ne udarite ban zbog "flejmovanja" ili neceg drugog.

                1.Zasto postoji trolovanje? Kako vi da znate da neko troluje? Ljudi su optuzili Valtera na kosraci da troluje iako ima sasvim legitiman stav koji mozda vecini nije prihvatljiv, ali je bio banovan zbog loseg tumacenja njegovih postova. Kako garantujete da se to opet nece desiti?
                2.Neosnovane priajve postova? Kako vi znate da li ja imam animozitet prema nekome, da li ga prijavljujem jer mislim da je prekrsio pravila ili jer ga jednostavno ne volim? Moze da dodje veoma lako do gresaka ovde, sto naravno nije u interesu nama, a i vama.
                3.Sovinizam i nacionalizam su previse nejasno definisani. Znaci po ovim pravilima je dozvoljeno pominjanje dogadjaja na prostoru bivse Jugoslavije, a recimo nije dozvoljeno pominjanje aktera? Takodje ovde pise da ne sme da se velicaju zlocinci, zar nije jednostavno da zabranite bilo kakvo spominjanje dogadjaja na prostoru bise Jugoslavije nego da ovako definisite pravila. Sta ako neko ne smatra da je neki covek zlocinac i krene da kaci, vi po pravilima nemate pravo da ga banujete. A hocete, i treba da ga banujete. Tako da se nadam da ce se ovo ispraviti.
                4.Zasto morate da koristite izrazre kao sto su floodovanje, flejmovanje, stalking itd.? Zar nije lakse da napisete na nasem jeziku?

                Ovo je ono sto upada u oci, ovi saveti i pitanja su dobronamerni. Videcemo kako ce se sprovoditi pravila, ali iskreno nisam odusevljeven istim, a i prethodan rad administracije i moderacija ne ukazuje na to da ocekujemo nesto drugacije. Nadam se iskreno da gresim i da cete uvaziti neke kritike moje

                Comment


                • Ukinuti dugme za cinkarenje...

                  Comment


                  • 1. trolovanje postoji
                    2. Prijavljuju se postovi koji su skroz regularni, forumas ne krsi niti jedno pravilo, vec uveliko imamo takve primere, zato je to i ubaceno.
                    3. svi veoma dobro znamo sta je sovinizam i nacionalizam
                    4. svi odjednom brane srpski jezik, nikad strane reci nisu koristili
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Sve pohvale za nov specificiniji pravilnik!

                      Comment


                      • Pobeda, tacka 4.2 Pravilnika jasno kaze sta je u ovom slucaju raspada bivse zemlje zabranjeno...a ovo pod 4 ... slazem se da su anglicizmi i strane reci nepotrebne.

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Svaka rec je objasnjena, ne vidim gde je problem, kao da nismo okruzeni stranim recima stalno.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ja sam npr kucao u googlu prevodiocu (preporucite neki bolji sajt) Stalking i ne postoji prevod
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Puna podrska administraciji. Nije lako bandu ovdje drzati pod kontrolom.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                1. trolovanje postoji
                                2. Prijavljuju se postovi koji su skroz regularni, forumas ne krsi niti jedno pravilo, vec uveliko imamo takve primere, zato je to i ubaceno.
                                3. svi veoma dobro znamo sta je sovinizam i nacionalizam
                                4. svi odjednom brane srpski jezik, nikad strane reci nisu koristili
                                1.Nisam nigde rekao da ne postoji nego da je nekada tesko proceniti da li je trolovanje ili samo clan ima takav stav. Recimo forumasa Limuna su mnogi okarakterisali kao trola dok on pise ono u sta veruje. Tu nastaje problem.
                                3.Onda napisite detaljnije u pravilima, samo dodajte 2 reda da je zabranjeno bilo kakve spominjanje dogadjaja koja su bila na prostoru bivse Jugoslavije.
                                4.Ne razumem ovo? Pogotovu sto ste ove strane reci pogresno interpretirali, ali to je druga tema.

                                Comment

                                Working...
                                X