Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Победа View Post
    Nije, to su mi bili prvi negativni poeni. Zasluzeni doduše, ali ono nije bilo za ban.
    Sistem te laze, ne veruj sta ti kaze ....
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • #17
      Originally posted by Tarantula View Post
      Kronos da se samobanuje.
      Prestani da trazis ban
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • #18
        Ja isto imam kritike na rad Kronosa. Isto mislim da bi na kosarkaskom PDF-u trebalo postaviti jos modova koji su duze tu, jer svi aktivni su uglavnom par meseci na forumu.
        Last edited by mark !t zer0; 06-10-17, 15:40.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • #19
          Ljudi wolf je napisao da se drzi na normalnom nivou komunikacija, hajde konacno su otvorili ovu temu, komentari sistem te laze i ostala zezanja rade kontraproduktivno. Zatovrice je opet.

          Comment


          • #20
            Originally posted by Победа View Post
            Je l' mozes meni da daš objašnjenje mog bana koji je bio relativno skoro?

            Nejasno mi je zašto sam prvo od tebe dobio 25 kaznenih poena, pa posle 10 minuta ban na 14 dana. Takodje nejasno mi je zašto je menjano objašnjenje u temi "Banovi". Hvala unapred na odgovoru.
            Razmisljao sam o banu odmah da ti dam, ali sam se ipak odlucio za poene. Posle kad smo se diskutovali o tome sta si pisao uzeo sam i sve otpocetka iscitao i odlucio da je jednostavno predjena granica da bi ostalo samo na poenima i da sam napravio gresku sto te nisam banovao. Odluka o banu na 2 nedelje je moja.

            Ne secam se sta sam izmenio, mada svejedno nebitna stvar vrv.
            Last edited by Mr. Wolf; 06-10-17, 16:04.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • #21
              Ne verujem da je ova tema zamisljena da se zalite na rad moderatora sa drugih pdfova, nego samo sa ovog
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • #22
                Originally posted by bojanaBG View Post
                Prestani da trazis ban
                Pa odgovarajuća je tema.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • #23
                  Originally posted by bojanaBG View Post
                  Ne verujem da je ova tema zamisljena da se zalite na rad moderatora sa drugih pdfova, nego samo sa ovog
                  A kome ja mogu da se zalim? Coveku na ciji rad imam zamerke?
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • #24
                    Kronos nije mod ovog dela foruma, dosta o necemu sto je uradjeno na drugom PDF-u. Ova tema sluzi samo za ovaj pdf i rad mene i Ricme.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by mark it zero View Post
                      A kome ja mogu da se zalim? Coveku na ciji rad imam zamerke?
                      Mozes meni da posaljes pm
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Kronos nije mod ovog dela foruma, dosta o necemu sto je uradjeno na drugom PDF-u. Ova tema sluzi samo za ovaj pdf i rad mene i Ricme.
                        Onda i nema neke poente, najmanje se ljudi zale na tebe i Ricmu.

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Razmisljao sam o banu odmah da ti dam, ali sam se ipak odlucio za poene. Posle kad smo se diskutovali o tome sto si pisao uzeo sam i sve otpocetka iscitao i odlucio da je jednostavno predjena granica da bi ostalo samo na poenima i da sam napravio gresku sto te nisam banovao. Odluka o banu na 2 nedelje je moja.

                          Ne secam se sta sam izmenio, mada svejedno nebitna stvar vrv.
                          Interesantno je da sam dobio ban, a Ves koji je me je direktno, bez ikakvih dokaza, nazvao fašistom, rasistom i ksenofobom, što je ozbiljna uvreda, nije dobio ni poene.

                          Ali dobro, sada je besmisleno pričati o tome iako je samo objašnjenje za ban presmešno jer nisam nijedno pravilo prekršio, a kamoli širio mrznju i netrepeljivost.

                          Comment


                          • #28
                            Imate kritike i zalbe na Kosarkaskom pdf-u
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Imate kritike i zalbe na Kosarkaskom pdf-u
                              Da, ali nema efekta.

                              Comment


                              • #30
                                Ovakva je tema vec postojala.
                                Pa je ugasena.
                                Da vidimo.....

                                tt sa A5 u inat Mi6
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X