Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa nisi to uradila sama od sebe..al nema veze..nek otvore ljudi naravno.

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      DVA puta sam za sve ove godine otvarala zasebne teme za muziku koju slusam..ne samo ja da se razumemo...ima nas podosta. Poslednji je bio Jukebox.
      Malo je reci da su me zbog toga neki razapinjali ovde da sam posebna, da se separatisem, da ponizavam time druge, ihigravam ludilo...i svasta nesto..
      E onda kada su spojili prvu temu ovu ala Tramp sa Pricaoniciom..negde letos....ne pitaj zasto...onada je bilo eee pa mora i Jukebox da se spoji sa Sta trenutno slusamo. Naravno sto kaze Torpedo...za potkusurivanje... Pa onda kada se ponovo otvorila tema Tramp...e pa otvori opet sta ima veze. I tako. Naravno da mi ne pada na pamet..ionako izuzetno retko postavljam muziku..imam gde to da radim.

      tt
      Mogu da pričam samo iz svog ugla, kako ja gledam na ljude. Davno, davno... davno je prošlo vreme kada sam ja ljude delio na podobne i nepodobne po tome kakvu vrstu muzike slušaju, imaš milion tema, interesovanja i što se mene tiče, uvek pre insistiram na sličnostima, nego na razlikama. Ali znam šta ne volim, poštujem i to što neko ne voli to šta ja volim, i zato bih podržao Torpedovu ideju o dva topica. Ne moramo oko svega da se složimo, složićemo se možda politički, oko izbora knjiga, filmova, delićemo isti sistem vrednosti, štagod, bitno je da postoji elementarno poštovanje, ako ništa drugo svi volimo da pišemo i razmenjujemo mišljenja to nam je najmanji zajednički sadržatelj.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Sve je to dekkarde lovely jubbly, ali kad nemas podrsku dzabe ti sve, na kraju i nadrljas ili tvoja tema...kako god

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Postoji tema Sedma umetnost, recenzije, predozi, liste...za koju sam takodje prozivana...gde sam htela da iz prve Filmovi i serije izvucem se one divne recenzije (nazalost nekoliko sjajnih nam je pojeo stari forum), predloge i liste. To je ogroman posao, ali vredi i ostalo mi je da pregledam i prebacim sa oko 900 strana jos sto je poprilicno, ali to sam radila postepeno i nazalost nisam stigla da zavrsim. Sada ne mogu da prebaciujem vise nista, a nadam se da Bojana nece dozvoliti da se spoje.
          A vi naravmo sve neke buduce recenzije i predloge ostavljate tamo.
          Ovo vam dodje ko neki amanet

          tt
          Last edited by miloolja; 07-10-17, 23:28.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Postoji tema Sedma umetnost, recenzije, predozi, liste...za koju sam takodje prozivana...gde sam htela da iz prve Filmovi i serije izvucem se one divne recenzije (nazalost nekoliko sjajnih nam je pojeo stari forum), predloge i liste. To je ogroman posao, ali vredi i ostalo mi je da pregledam i prebacim sa oko 900 strana jos sto je poprilicno, ali to sam radila postepeno i nazalost nisam stigla da zavrsim. Sada ne mogu da prebaciujem vise nista, a nadam se da Bojana nece dozvoliti da se spoje.
            A vi naravmo sve neke buduce recenzije i predloge ostavljate tamo.
            Ovo vam dodje ko neki amanet

            tt
            Pa zar nisu Ricma i Wolf glavni na ovom pdf-u? Oni valjda treba da odluce hoce li se spojiti.
            Meni je to okej tema, treba to ostati, brdo sam filmova pogledao iz vasih preporuka, ali onaj Jukebox je nebitan bio skroz.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Sve, sve, ali famozni clan stroge zabrane komentarisanja rada moderacije u vezi banova je neprevazidjen. Koliko je to apsurdno, nemam reci.
              Nije mi dosta ovaj jedan ludak u stvarnom životu sa svojom družinom prstena, sad jos i na forumu mora covek da cuti na odluke sa kojima se ne slaze.

              Comment


              • Otvorite temu Jukebox vol.2, Jukebox Part 2 ili nadenuti joj neki slican naziv.Previse je tema sticky tako da je ja barem ne bih stavljao u tu kategoriju.

                Ja nigde nisam rekao da ta opcija nikad nije otpala kada me je torpedo pitao kad sam dosao, samo zbog toga sto je kratko vreme proslo od kada je ukinuta smatrao sam da treba sacekati odredjeno vreme.Stvar je bila u postovanju odluka oko tema, ako su prethodnice otvorile par tema koje imaju svoju svrhu mi necemo to da brisemo niti da spajamo, ako su ugasile par tema mi cemo i to da ispostujemo.Svakako je nezavisno od mog i Wolfovog odlaska bilo u planu da se otvori tema za politiku.Ja i Wolf jedino sto smo tu uradili je sto smo dosta tema stavili u arhivu.Nama nikako nije bila namera da po onome sto su radile sa temama, da mi od prvog dana to gazimo.Verujem da iz sadasnje perspektive ni Olja ni Bojana nemaju nista protiv otvaranja.

                Comment


                • Ova dva člana treba da se promene, tj. da se doda anex "Osim na odgovarajućim temama: Kritike-Žalbe-Predlozi moderatorima-administratorima".

                  4.14 Strogo je zabranjeno javno komentarisanje banova! Ako želite da saznate nešto više detalja zašto je neko dobio ban, obratite se nekom od administratora preko privatne poruke, ukoliko sam administrator nije naveo u temi Ban razlog za kaznu (nije u obavezi da je navede).

                  4.15 Zabranjeno je ulaziti u diskusije i raprave sa moderatorima i administratorima o gore postavljenim tačkama, kao i nakon opomena ako je neki prekršaj napravljen.
                  Administratori i moderatori imaju ekskluzivno pravo da uređuju forum prema sopstvenom nahođenju i slobodnoj proceni i nisu dužni davati objašnjenja niti pravdati svoje odluke i postupke.
                  This is the beginning of your day
                  Life is more intricate than it seems
                  Always be yourself along the way
                  Living through the spirit of your dreams

                  https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                  Comment


                  • Originally posted by Knipex[emoji768
                    ;1722344]Ova dva člana treba da se promene, tj. da se doda anex "Osim na odgovarajućim temama: Kritike-Žalbe-Predlozi moderatorima-administratorima".
                    Ali najjače je "ekskluzivno pravo". To sam tražila još tada da se promeni...

                    Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Ok ljudi, treba da razlikujete trolovanje na klupskoj osnovi i bezazleno trolovanje koje sam ja mozda i najvise koristio i pritom nisam mnogima dizao pritisak.Wolf ako hoce, moze da intervenise i ispravi moje odluke.Iako ovo sto je upravo napisano nije bezazleno trolovanje(jer je doslo do sukoba), nikako ne moze da udje u isti kos sa trolovanjem na kosarkaskom pdfu.

                      Trolovanje svakako dobija na tezini kada se radi o necemu za sta smo bas vezani i tu pre svega mislim na Zvezde/Partizan.Takve i slicne postove treba sankcionisati.

                      Naravno nemojte mi sada pricati od pre neki dan, pogresio je u vezi torpeda a u vezi Ice i jos par forumasa svakako nije.

                      Comment


                      • Da li je realno da na temi zalbe vi brišete postove gde se zalimo na nekoga, a ostavljate ove Kronosove koji su sve samo ne ozbiljni?

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Da li je realno da na temi zalbe vi brišete postove gde se zalimo na nekoga, a ostavljate ove Kronosove koji su sve samo ne ozbiljni?
                          Sandu je zapoceo i prvo glupo bi mi bilo da brisem odgovore i gde se prvenstveno taj sukob nastavlja, ali na kraju sam i njega obuhvatio jer je pokrenuo lavinu.Da je napisao u drugacijem tonu, ostavio bih mu post.Tu sam pogresio, trebao sam sve da izbrisem, jer ova tema ne bi trebalo da sluzi za licno potkusurivanje.Brisem ja ubuduce sve postove koji izlaze iz okvira ove teme, a ne mogu da ih prebacim u Pricaonicu.Obe strane su preterale i tu ne mislim konkretno na tebe, jer brisanjem svih postova a ostavljanje tvog nema smisla jer deluje nepovezano..

                          I da li realno ocekujete da zbog ovakvog trolovanja ja delim banove kada sam presao preko nekih ozbiljnijih stvari?

                          Comment


                          • Ja stvarno ne kapiram sta je sa tobom i brisanjem postova?!

                            Znaci ako napises da nisu pravila ista za sve? To je nesto licno? A uverili smo da nisu. Hteli ljudi ili ne da priznaju.

                            Daj bre Maricu, ti zadnjih 5 dana stvarno ne znas gde udaras sa postovima. Ako si umoran naspavaj se, pa onda dodji da vodimo normalan razgovor.
                            Niko ne ocekuje da "delis banove". Za sve vreme koje sam na forumu nikada mi post nije obrisan i onda dodjes ti krenes da brises.

                            Mada sto dzabe i ja pisem ovo kada:
                            Administratori i moderatori imaju ekskluzivno pravo da uređuju forum prema sopstvenom nahođenju i slobodnoj proceni i nisu dužni davati objašnjenja niti pravdati svoje odluke i postupke.
                            Kapiram da si vlasnik 51% PDF O svemu i svacemu.. Cim tako olako brises i ostale stvari.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Napisao si konstruktivan post i zbog toga necu da ti obrisem nego ces dobiti odgovore.A i tako ce da bude ubuduce.

                              Prvo kako pravila nisu za sve?Napisao sam da sam pogresio, ali sam dobar deo kronosovih postova izbrisao i ti kazes pravila nisu ista za sve.Njegov i Sanduov sukob sam posmatrao kao poseban entitet, zbog cega sam tek kasnije izbrisao.Opet kazem pogresio sam.

                              Brisem ja postove od kad sam dosao prvog dana, ti do pre par dana nisi predstavljao problem.Zbog vasih izbrisanih postova je postavljena tema i tim otvaranjem na neki nacin jeste priznanje da sam napravio gresku sa jedne strane sto nismo do sada otvorili posebnu temu kao ovu.Nasa je greska sto do sada nismo razmisljali o ovoj temi, ne sto smo brisali i gledali da se postovi ne prelivaju u drugim temama van zarista sukoba.Takvim postovima nije mesto u Pricaonici, dok u ovoj temi jeste i to uglavnom konstruktivni postovi kao sto je bio ovaj tvoj, a i Pobedi sam bio duzan da mu javno odgovorim kako ne bi doslo do nesporazuma i da drugi vide jer sam mu slicno napisao i u inboxu.
                              Last edited by Ricma; 08-10-17, 13:21.

                              Comment


                              • Evo tebi, a i svim ostalim modovima i adminima odgovor oko pravila. I ovo je samo moje i licno moje misljenje!

                                Nisam verovao da cu ikada morati da branim bilo koga banovanog, ali da je neko od banovanih napisao sve sto sam ja napisao u zadnja 3 dana, bio bi banovan na godinu dana. Bilo da je to Aki, Gang, neko treci, peti deseti. Ili to bio neki novi clan.

                                Kako ja to nisam dobio ni upozorenje!? I ako si ti rekao 10x dosta, Bojana isto tako (pretila mi crvenim slovima govorila da sam naivan), Ganac isto tako.
                                Ajde kako su onda pravila ista?

                                Od kada sam ja to poceo da predstavljam problem? Sto pitam normalnu stvar i svi se prave blesavi? Naravno da necu da odustanem, ali niko od modova i admina mi nije napisao PP i objasnio sta i kako!!!!
                                Ukazali smo vam na veoma normalan nacin da je doslo do greske i niko nece da je resi vec je gurate pod tepih i gubimo svi svoje vreme! I jos se osecate uvredjenim, mi vas hocemo da spalimo, dajete ostavke, mi smo naivni, jadni.. Naravno da ce ljudi da polude kada pokusaju nesto na fin nacin da rese, a sa druge strane ih saceka giljotina. Samo seci.

                                I ako je moguce, voleo bih, posto ne znam da li mozete da vidite koliko je postova napisano van pricaonice i ovih kritika. Posto je forum mnogo prazan.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X