Announcement

Collapse
No announcement yet.

EUROLEAGUE FANTASY CHALLENGE 2017-2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by bice View Post
    Ja ne znam kako da promenim ime tima i kako da upadnem sa ovim drugim timom u ligu.
    1.Udjes u taj sugavi tim ,gore pored njegovog naziva bice kao mala olovka,klikni na nju iskoci ti prozor i upisi neko drugo ime i idi save.

    2.A posle idi u svoj pravi tim, pa join league, ukucaj code pa search i kad ti izbaci SK ligu udji sa tim pravim timom

    Comment


    • #47
      Uradio sam sve to ali sada imam 0 bodova u ligi.

      Moj tim je CZKG a ovaj CZKG123 moze da se izbaci.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • #48
        Originally posted by bice View Post
        Uradio sam sve to ali sada imam 0 bodova u ligi.

        Moj tim je CZKG a ovaj CZKG123 moze da se izbaci.
        Da sad usao taj drugi ti ima 0,ne znam zasto mozda ga nisi sejvirao pre pocetka prvog meca,meni racuna poene,mada ja sam odmah reagovao i ubacio ga juce dok je CSKA-Milano bio u toku mada ne verujem da to ima veze ,jer mi racuna poene i ovako,jel tebi racuna u overall rankingu broj poena?

        Comment


        • #49
          @bice eno imas sad na oba tima poene ,nije racunao jer je bio lockout dok nisu poceli mecevi

          Comment


          • #50
            Originally posted by 61563 View Post
            @bice eno imas sad na oba tima poene ,nije racunao jer je bio lockout dok nisu poceli mecevi
            E super onda, hvala fiksni.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • #51

              Comment

              Working...
              X