Announcement

Collapse
No announcement yet.

EUROLEAGUE FANTASY CHALLENGE 2017-2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by NateHuffman View Post
    upao sam u ligu sa autofill timom. ima li neko ideju kako da izbacim taj a ubacim svoj?

    uspeo sam da ubacim svoj, ali ne i da izbacim ovaj random. IGRACU SAMO SA TIMOM BSK!
    Ma nek stoji sta ima veze ne igramo H2H al ako neko zna nek napise,jel se kapitenu duplira ko PL ili 50% ko na tenisu

    Comment


    • #32
      Izbacicu ja jedan tim, samo cu sacekati jos jednom da potvrdis sa kojim igras, da ne bi bilo greske.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • #33
        BSK igra, ovaj drugi je autofill

        Comment


        • #34
          Doncic i Randolph za sada vise nego savrseni
          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

          Comment


          • #35
            Oni koji su imali Dončića i McColluma dobrano će se uplusati.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • #36
              steta sta sam se predomislio za kapiten imao sam doncic ali promenio sam na huertel .... ali i granger i shengelia rade dobar posao
              Last edited by stewanoskipp; 12-10-17, 20:55.
              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

              Comment


              • #37
                Meni je ubacen ovaj autofil tim a pravi tim mi nije u ligi, i nije mi jasno kako je ubacio taj, mozes slobodno da gai zbrises Mark,sad tek vidim jer isti mi je naziv tima ne znam ni ko su igraci,a ako moze uci cu sa pravim samo ne znam jel sad to moguce pise 52 poena a imam u mom timu 151

                I jel zna neko kako uopste skroz brise tim ne samo da se izbaci iz lige

                Mark ovaj sto se zove (glupost) izbaci,jebo ih ja
                Last edited by 61563; 12-10-17, 22:08.

                Comment


                • #38
                  Originally posted by 61563 View Post
                  Meni je ubacen ovaj autofil tim a pravi tim mi nije u ligi, i nije mi jasno kako je ubacio taj, mozes slobodno da gai zbrises Mark,sad tek vidim jer isti mi je naziv tima ne znam ni ko su igraci,a ako moze uci cu sa pravim samo ne znam jel sad to moguce pise 52 poena a imam u mom timu 151

                  I jel zna neko kako uopste skroz brise tim ne samo da se izbaci iz lige

                  Mark ovaj sto se zove (glupost) izbaci,jebo ih ja
                  E hocu, ujutru cu sve to da vidim, probaj ti da udjes ponovo, mada nz dal ce ti racunati poene.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • #39
                    Meni sad nista nije jasno. Moj tim ima 86 poena sto sam ja birao i imam neki totalno drugi tim koji nisam sastavio i tu imam 76 poena, i sad u onoj ligi mi pisu ovi drugi poeni a ne ovi prvi, o cemu se radi?
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #40
                      Samo ti udji sa pravim timom posto vidim da je fiksnom uracunalo poene, a ja cu izbaciti taj drugi. Zameni im imena da bi ih razlikovao. Fazon svi ste ušli sa pogresnim timom.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by mark it zero View Post
                        Samo ti udji sa pravim timom posto vidim da je fiksnom uracunalo poene, a ja cu izbaciti taj drugi. Zameni im imena da bi ih razlikovao. Fazon svi ste ušli sa pogresnim timom.
                        Zamenio sam pravi mi je 61563 i mislim da sam drugi na tabeli ,a ovaj drugi naziv mu je (glupost za brisanje)

                        Odmah sam usao sa pravim kad sam primetio posle CSKA-Milana da mi je automatski stavio prvi tim tj.taj neki autofil,usao sam i racuna mi poene koliko vidim tabelu imam 160 cini mi se
                        Last edited by 61563; 13-10-17, 02:13.

                        Comment


                        • #42
                          Sad je sve ok ...a izgleda da si i ti @stewan usao sa tim nekim levim timom, jer ne mozes imati nula poena ako kazes da imas Doncica i osatale

                          Comment


                          • #43
                            Najbolje bi bilo kada bi se svi javili i napisali sa kojim timom igraju, da bih ocistio ove ostale.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • #44
                              Ja ima poslao mail,sa pitanjem kako da obrisem taj drugi tim ,da ga uopste nema,i evo stigao mi odgovor da nemaju opciju za delete tima mozes samo da mu menjas ime na onu olovkicu

                              Za danas imam jos Gista

                              Ko je Barsa Lasa tj trenutno prvi u nasoj ligi?
                              Last edited by 61563; 13-10-17, 15:27.

                              Comment


                              • #45
                                Ja ne znam kako da promenim ime tima i kako da upadnem sa ovim drugim timom u ligu.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X